Skocz do zawartości

C3 prosty projekt by tbrek :)


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas zabrać się za granie w moim d...powozie , seria jest nie do wytrzymania, nawet gdy gra RMF-FM :)

 

Pacjent po małych perturbacjach z kołami:

 

DSC03336a.JPG

 

Większość klocków została zgromadzona przy okazji, część leżakowała w szafie, w każdym razie prosta nie wymagająca instalka

 

Radio to nowy Clarion CZ702e z pełnym DSP oraz BT , tak więc z głowy mam zakup zestawu głośnomówiącego.

Głośniki na przód: Dego SP650 + Brax Nox20

Wzmacniacz 5ch Helix HXA500 MKII

Sub 20cm - tu jeszcze otwarta karta, w rachubę wchodzi Kappa KCS-80IB, Beta 8, AS, lub Helix P8W

Kable RCA Dietza, zasilanie 25mm2 Dietza, głośnikowe Klotz

Wygłuszenie GMS 06XL, 012, 022 oraz nowa pianka 01A

 

Część "stuff'u" :

 

DSC03405.jpg

 

DSC03406.jpg

 

maleństwa :)

 

DSC03407.jpg

 

grajek:

 

DSC03409.jpg

 

maty i pierscionki na woofery, na tweetery się jeszcze ceenceują :)

 

DSC03410.jpg

 

Jutro c.d. czyli dokończe wrotka i wstawię fotexy z prac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki problem?

 

odkryty przez nas - chyba mają to wszystkie - 2 sztuki zamontowałem i obie mają wady ... pogadaj z Mariuszem wszystko Ci wyjaśni - chodzi o pamięć ustawień

 

Ciekawi mnie jak taka mała kopułka zagra w 2 wayu, jak skończysz to chętnie na zawodach posłucham :)

 

w Izbicku grało autko od nas na tym radiu - Alfa 155 - 3 way bez suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skończysz to chętnie na zawodach posłucham :)

 

nie ma sprawy, ale kiedy :) za rok ? biorąc pod uwagę moje podejście do nowych aut, to auto może ich nie doczekać :)

 

SP650 potrafi zagrać też wyżej cięte, więc nie powinno być kłopotów, zresztą seryjny głośnik z zestawu PO i SP to też 20mm kopułka

 

pogadaj z Mariuszem wszystko Ci wyjaśni - chodzi o pamięć ustawień

 

a to zapytam, zresztą pewnie sam się przekona na własnej skórze jak przyjedzie posłuchac i pokręcić gałką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Izbicku grało autko od nas na tym radiu - Alfa 155 - 3 way bez suba

 

Mały Off Top - Interesuje mnie ta Wasza Alfa, bo wsumie w moim Temacie SQL Amator Beginer pytałem o konfiguracje takich aut, ale temat potoczył się innym torem.

Możesz napisać jaki klocki były zamontowane oprócz radia które to juz wiadome jest ??

Bo patrzać na Wyniki za dżwięk ( 230 pkt) to tak naprawdę tylko " pierwsze miejsca" w swoich klasach zagrały lepiej, reszta z SQl z pozostałych klas prezentowała podobny poziom, mimo większego budżetu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak inne wymogi ??

Przecież arkusz oceny dla kadzej klasy jest taki sam !!

 

Na ten temat może się jedynie wypowiedzieć sędzia, nie wiem jak są szkoleni, by oceniać, ale tłumaczę to sobie na "chłopski rozum" ,że przeskok o klasę podwyższa również wymagania...

A może inaczej... Wiadomo ,że sędzia na pierwszym aucie w danej klasie "łapie" sobie odnośnik do innych( lepszych gorszych od pierwszego) , a skoro punkt odniesienia gra na lepszym poziomie niż auto z nizszej klasy to automatycznie podbija wymagania w swojej. Mam nadzieję ,że udało mi się oddać to co mam na myśli. :wink2: .

Najrozsądniej więc( jeśli chcesz porównywać arkusze ocen poszczególnych aut) poruszać się w obrębie jednej klasy, w innym wypadku "Twoje" 15 nie koniecznie oznacza tyle samo co 15 w np amatorze.

Jeśli dodać do tego ,że to zawsze subiektywna ocena ( komputer przecież nie ocenia a człowiek) to nawet auto identycznie grające na dwóch eliminacjach może mieć delikatnie różną punktację ( jeden sędzia lubi taki profil brzmienia ,drugi inny..) więc nie bawmy się w punkty, tylko bawmy zawodami i spotkaniem z kumplami. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck, to moze inaczej.

Jezeli alfa 155 mimo ze mogła wystartować w klasie do 4500 zł ( co zresztą zrobiła ) wystartowała by w klasie do 11250, to myślisz że sdziowie oceniali by ją przez pryzmat kwoty sprzetu w tym samochodzie ?? Ja myślę że nie, bo to by było po prostu nie sprawiedliwe. Przecież sam pisałeś że najniższa kategoria powinna zostać zlikiwdowana. I co wtedy ?? Alfa była by z automatu bardziej rygorystcznie oceniana tylko dlatego ze ma ' tansze" klocki ?? Myślę że tu ujawnił się popiś instalatora i stroiciela tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...