Skocz do zawartości

C3 prosty projekt by tbrek :)


tbrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś była przymiarka pieca, idealnie wchodzi, kabelki będą poukrywane :)

Następne foty dopiero w weekend, dziś dotarła pasta braxa, szmata na suba (taka jak oryginał) klej w spraju więc moge słupki zrobić też :), tak więc front robót uszykowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to po wzrostach proponuje licytacje, kto ma "mniej lipy" (cytat: siła, nie ma lipy) :rotfl:

Nie podobaja mi sie (optycznie) te slupki z tweeterami tak wysoko, jakos wole na "normalnej" wysokosci.

Ciekawi mnie ten sterownik, ktory tam sie produkuje, w sumie fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są aspekty estetyczne ( jednemu się podoba drugiemu nie ) i są asptekty dzwiękowe , a tu takie umiejscowienie tweeterów ma nawet więcej niż sens :)

tylko optycznie mnie sie nie podoba, niestety czasami to u mnie wygrywa :) sprawa jest jasna jak montowanie sredniakow w drzwi :D

 

a zapytam z glupia frant pytanie - czemu nie scany a braxy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapytam z glupia frant pytanie - czemu nie scany a braxy?

 

Bo scany mi się nigdy nie podobały, mam nawet najdroższą ewolucję scana za 5k zł

Bo nikt nie montuje Nox20, więc z przekory chciałem zobaczyć

Bo .... no właśnie :) znajomy dystrybutor, stąd Helix, Clarion, Dego, Brax - co tam, nie będę ukrywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wysokości, pochylenie szyby w tym aucie, i jej wygięcie powodowała wiele odbić, do tego głęboka deska, i robiła się studnia., a te głośniki mają 34mm średnicy, tak więc malutkie są :)

 

Co to za twieter za 5kzl ?? :D

 

Już ty dobrze wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo scany mi się nigdy nie podobały, mam nawet najdroższą ewolucję scana za 5k zł

Bo nikt nie montuje Nox20, więc z przekory chciałem zobaczyć

Bo .... no właśnie :) znajomy dystrybutor, stąd Helix, Clarion, Dego, Brax - co tam, nie będę ukrywał :)

a fakt, wczesniej pisales, ze te noxy tak dla smaku. Szkoda tych scanow, puscilbys je dalej zamiast odkurzac na polce :) chyba, ze graja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie jak zagra połącznie SP 650 + Brax NOX 20. Zastanawia mnie dlatego gdyż przymierzam się do przejścia z 2.5 upgrade na nox 20, podobno brax jest bardziej subtelny.

 

Jak byś przypadkiem wyjmował swoją A4-kę z bagażnika to chętnie bym ją na chwilę do siebie podpiął, jeśli byłaby taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem 2h aby dokończyć suba, okleić go i zamontować piecyk...

 

tyłu już mi się nie chciało oklejać szmatą, pomalowałem na czarny mat, mata 06XL i 04 mam nadzieje że wystarczy.

 

DSC03552_800x533.JPG

 

do środka wpakowałem puszkę pasty Brax'iora 1.5kg, pozwoliło to zrobić ok 1.5cm warstwy napaćkanej :)

 

DSC03558_800x533.JPG

 

front - zaszpachlowałem wkręty przed oklejaniem

 

DSC03553_800x533.JPG

 

a teraz, nadszedł czas na oklejenie szmatą :)

 

DSC03562_800x533.JPG

 

Nawet się udało bez zagniotów, mimo dość nietypowych kształtów i załamań

 

DSC03565_800x533.JPG

 

pierwsza przymiarka:

 

DSC03567_800x533.JPG

 

efekt końcowy.... jeszcze zostało pozarabiać końcówki kabli i podłączyć :)

 

DSC03582_800x533.JPG

 

DSC03587_800x533.JPG

 

DSC03593_800x533.JPG

 

Muszę pomyśleć jak zrobić maskownice na piec, co by go nie poniszczyć w codziennej eksploatacji auta, czasem jednak leżą tam kalosze, statyw, łata, paliki i inne duperele :)

 

Teraz nadszedł czas na oklejenie słupków, one jednak wymagać będą więcej zabawy, szmata aż tak się nie ciągnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada nieźle :D

 

ale ja bym spróbował wpuścić wzmaka troszkę w głąb nawet jak zaraz za płytą (chociaż zawsze jest pare mm luzu) jest nadkole to jakbyś wyciął otwór dokładnie na wzmaka to wszedł by te 18mm w głąb i wystawał by 10-12mm a nie 30. i wtedy w odległości z 5 mm na 4-6 polerowanych stopkach gruba pleksa i wygląda zaje... I masz ochronę wzmaka przed gadżetami geodezyjnymi :)

 

A i jakbyś go wpuścił na maksa to prawdopodobnie jakby w miare mocno podfrezowal plyte to i wszystkie kable by się zmieściły pod płyta i wogole by było przezaje..scie. :D

 

Glosnik tez fajniej by wyglądał troszkę wpuszczony bo jakoś przestają mi się podobać głośniki przykrecane od zewnątrz do płyty.

 

No ale nie wtrącam się, każdy robi tak jak mu się podoba, za krótko jestem na forum żeby się czepiać i pouczać. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...