Skocz do zawartości

Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P )


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gwożdzio w tej cenie nic innego nie grało , próbowałem z P9 próbowałem z p99rs , 701 Alpine'a i niestety nic nie grało z taką lekkością i naturalnością , będe próbował w tym roku jeszcze uzbierać sobie na stare F1 lub na ODR'a , zobaczymy :)

Chyba że wiesz co zagra całkiem nieźle i nie będzie kosztowało na razie 10kzł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli granie P9 nie pasowalo kompletnie to wg mnie, a mam RS-D7x i RS-D7RIII porownywalem z P9 graja lepiej ale jednak zachowuja charakter grania Pioneera i nie sadze by przypasowalo to granie buremu ale moge sie mylic.

Nie zmienia to faktu, ze ta propozycja jest i tak duuuuzo drozsza od HX-D2, a jesli cos pasuje to po co przeplacac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin a kto powiedział że sprzedam HX'a :) stara f1 kręci mnie ze względu na wyjątkowo dobre opinie i chcę sam sprawdzić :)

 

Mam tylko nadzieje, że jeśli kupisz starą F1 to nie będziesz miał z nią problemów technicznych bo części zamienych coraz mniej. Niektórych z tych części nie ma juz nawet w magazynach producenta :-|

 

Powodzenia z projektem. Wygląda bardzo solidnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych z tych części nie ma juz nawet w magazynach producenta :~I

 

Napiszę dosadniej, istotnych części nie ma już wcale, zostały śrubki, wkrętki, pokrętełka, te "ważniejsze" mają status "discounted" a te co są mocno potrzebne jak np. laser mają status replacement - made in china

 

Jest oczywiście jedna osoba która twierdzi że może jeszcze te rzeczy załatwić, ale sklep w którym to może kupić, dawno już ich nie ma, podobnie sprawa wygląda w Horn, zresztą ustawowe 10 lat mineło bezpowrotnie.

 

Z moich dobrych źródeł wiadomo mi jest , że lada chwila pojawi się procek 900 w dobrej cenie, z nowym wyświetlaczem, ale ma uwalone nim sterowanie w procku, jak i nie działa wejście rs232, zapewne za jakiś czas znajdzie się w promo cenie gdzieś na portalach, podobnie jak 2szt 7990r z już rozszczelniającymi się wyświetlaczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin a kto powiedział że sprzedam HX'a :)

 

hehe, ok, fan pozostał ;) w końcu żonie kup jakąś furę i tam się wsadzi ;)

 

stara f1 kręci mnie ze względu na wyjątkowo dobre opinie i chcę sam sprawdzić :)

 

mnie jakoś nigdy nie przekonywało w stosunku do ceny, bardziej Pionek ODR, choć ostatnio kusi 800 :)

 

 

zresztą ustawowe 10 lat mineło bezpowrotnie.

 

a nie 20 powinno być czy 25 ? tak jak w przypadku części zamiennych do samochodów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę dosadniej, istotnych części nie ma już wcale, zostały śrubki, wkrętki, pokrętełka, te "ważniejsze" mają status "discounted" a te co są mocno potrzebne jak np. laser mają status replacement - made in china

 

Jest oczywiście jedna osoba która twierdzi że może jeszcze te rzeczy załatwić, ale sklep w którym to może kupić, dawno już ich nie ma, podobnie sprawa wygląda w Horn, zresztą ustawowe 10 lat mineło bezpowrotnie.

 

Z moich dobrych źródeł wiadomo mi jest , że lada chwila pojawi się procek 900 w dobrej cenie, z nowym wyświetlaczem, ale ma uwalone nim sterowanie w procku, jak i nie działa wejście rs232, zapewne za jakiś czas znajdzie się w promo cenie gdzieś na portalach, podobnie jak 2szt 7990r z już rozszczelniającymi się wyświetlaczami

 

to 7990 tez ma ten cudowny pękający wyświetlacz biolite? u mnie w h900 biolite już zdechł :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu żonie kup jakąś furę i tam się wsadzi ;)

Hellsin nie śmiej się , ale sprzęcior jest w aucie żony :D ja za często zmieniam autka :P ( w tej chwili mamy dokładnie takie same tylko różnica w koloże :) )

mnie jakoś nigdy nie przekonywało w stosunku do ceny, bardziej Pionek ODR, choć ostatnio kusi 800

Jeszcze nie słyszałem dobrze grającego systemu na ODR , a na F1 już tak i to nie jeden (choćby system Pawła CASKP ) i dlatego trochę o nim myślę :) nawet ostatnio na jebaju Tomek Mi zwinął proca z radiem bo za późno wszedłem przelicytować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 7990 już panel kupowałem, i nie poszła tasiemka a wyświetlacz, koszt do przełknięcia jak sama cena nowego radia bo 1500zł za sam panel....

Nie wiem czy komuś byłoby na rękę kupić radio z wyblakniętymi niebieskimi ikonkami na górze i za chwilę lub ich kilka poszukiwać samego panela w używce, bo nowego nie uświadczysz..

 

A zebym nie był sam w tym utrapieniu, nie dalej jak jakieś 2 tygodnie temu na ebay była jedna sztuka 7990 po serwisie i naprawie tasiemki, i panel nadal martwy...

Tak więc dla mnie 7990 to za stary trup aby dawać 4k za jednostkę i mieć na uwadze czy panel siądzie czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...