Skocz do zawartości

Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P )


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie Marcin już nie grzesz bo ta pod lotusa była zajebista no i ok moze pod brax'a 3mm grubsza ale pytanie czy ucho ludzkie byloby w stanie wychwycic roznice jakby jeden glosnik zagral w 2'och takim samych skrzyniach tylko jedna z 22'ki druga z 25'ki i fronty podwojne???? to gratuluje przezajebistego ucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale pytanie czy ucho ludzkie byloby w stanie wychwycic roznice jakby jeden glosnik zagral w 2'och takim samych skrzyniach tylko jedna z 22'ki druga z 25'ki i fronty podwojne???? to gratuluje przezajebistego ucha

ja np nie slysze roznicy w materiale na skrzynke

ale juz kolega z garazu slyszy roznice miedzy MDF a wiorkwa...

 

a od siebie dodam ze lepsze rezultaty daje cienka scianka + wzmocnienia niz sama gruba scianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Marcin już nie grzesz bo ta pod lotusa była zajebista no i ok moze pod brax'a 3mm grubsza ale pytanie czy ucho ludzkie byloby w stanie wychwycic roznice jakby jeden glosnik zagral w 2'och takim samych skrzyniach tylko jedna z 22'ki druga z 25'ki i fronty podwojne???? to gratuluje przezajebistego ucha

 

?! A gdzie ja napisałem ,że skrzynka pod lotusa to kicha? Dopowiadasz sobie historię... :wink2:

Czy sformułowanie "nawet lepsza" oznacza ,że napisałem "skrzynka do lotusa jest do d.." ?

Tak powstają historie złotego pantofelka... :D

Lepsza pod tym względem u Burego ,że dopasowana pod kanapę np... A moja nie była robiona stricte pod Bmkę... Ot i tyle w niej "gorszości"... :)

Ja to mam jednak "szczęście" opisałem całość brzmienia u Radka a Wy się skupiliście na kawałku mdf... I to jeszcze dopowiadając sobie coś czego ja nie wyraziłem...

Dlaczego nikt nie napisze skoro to jego cała instalka a nie osobny OT ( jakościowe wykonanie skrzynki..) ,że dziś w Izbicku paru osobom "kopara" opadła, po posłuchaniu autka..?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Izbicku paru osobom "kopara" opadła,

po pierwszym wpisie od Cb i rozmów tel myślę tylko kiedy wyskoczyć na s3 by usłyszeć to granko:) tym bardziej że jeśli Tb się podoba to mnie chyba też zaskoczy. Po słuchaniu Audiczki stwierdzam że szukam podobnych brzmień. nie wątpliwie u mnie wiele się zmieni w następnym tygodniu dzięki właśnie waszej dwójce:P no a co do instalki... nie chce się pisać bo bym musiał powtarzać innych:) przemyślane, słupki i bagażnik bardzo fajnie. zabierają możliwie mało miejsca i to jest taka instalka jaką kiedyś będę chciał osiągnąć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?! A gdzie ja napisałem ,że skrzynka pod lotusa to kicha? Dopowiadasz sobie historię... :wink2:

Czy sformułowanie "nawet lepsza" oznacza ,że napisałem "skrzynka do lotusa jest do d.." ?

Tak powstają historie złotego pantofelka... :D

 

dobra dobra nie filozuj :P :P normalka wiadome że jak faktycznie jest jaka przemyslana zabudowa a skrzynka od kogos to jesli faktycznie ogranicza Cie miejsce (u Ciebie roleta w bejcy) to jej nie wsadzisz i moglaby byc tak samo zrobiona tylko o innych wymiarach zeby ją w bagaju ogarnąc :wink::zdrowko:

 

ktos cos skrobnie co tam w Izbicku - bo o tym wogle zapomnialem :P a cisza na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra nie filozuj :P :P normalka wiadome że jak faktycznie jest jaka przemyslana zabudowa a skrzynka od kogos to jesli faktycznie ogranicza Cie miejsce (u Ciebie roleta w bejcy) to jej nie wsadzisz i moglaby byc tak samo zrobiona tylko o innych wymiarach zeby ją w bagaju ogarnąc :wink::zdrowko:

 

 

To nie ja filozuję, tylko Ciebie chyba wczoraj za dużo komarów nad tym jeziorkiem pogryzło i się wścikasz Bartek w obu tematach stając okoniem... :wink2::)

Doskonale wiedziałem , kto robił skrzynkę do Lotusa, a niby skrzynka na Izbicko do babci spod czyjej wyszła ręki?

I trzecia pod betkę aby się zmieścić pod roletę także będzie od Pawła.

Gdzie tutaj jakaś krytyka, bo tak naskoczyłeś , jakbym coś takiego napisał?

Ale jeśli postawimy "uniwersalną" skrzynkę do lotusa, przy zrobionej pod auto skrzynce Burka, to nadal stwierdzę , skrzynka Burka jest "lepsza"..

I kończymy to OT, bo nie będziemy śmiecić bez sensu ok Bartku? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja slyszlem, ze dwa

 

Ale taka frekwencja była we wszystkich klasach, więc wyniki poza punktacją (dającą jakąś tam miarę) mało satysfakcjonujące, strata tych co nie przyjechali superata tych co się zjawili... I tak myslę ,że w tym sezonie do Bydzi i tak nic nie wiadomo jak to się ostatecznie poukłada w mistrzostwach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie ! Było fajnie , trzeba było zobaczyć jak sędziowie zareagują na auto ( czy nie ma przysłowiowej lipy ). Ci którzy byli widzieli minę sedziego po wysiadce z auta , poza tym Maniek miał też fajną i kolega z Xsary :) , PAvliqu i Stanec teżsłuchali ale nie zdążyłem pogadać więc może coś napiszą . Jedyna rzecz która przeszkadzała w graniu to temp na zewnątrz 34 stopnie i w środku po 50 po kilku minutach słuchania na zgaszonym silniku . Łukasz punktów było dobrze , chyba 345 , ale będzie jeszcze lepiej jak pokombinujemy :D

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAvliqu i Stanec teżsłuchali ale nie zdążyłem pogadać więc może coś napiszą

 

u mnie obok akurat był odsłuch, zatem nie słuchałem tylko korzystałem z klimatyzacji :)

Boneless mówił jak siedzieliśmy w aucie, że sub wyłączony, ja nawet nie zwróciłem uwagi... więc przy takim poziomie zmęczenia nic konstruktywnego nie powiem.

natomiast sterowanie radiem z fabrycznej kiery - mega :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, co to za interfejs do forda? Programowalny i uniwersalny "Olejnik" za 600zl na podczerwien czy cos innego?

 

Pytam bo u mnie brak....

 

Ps. Człowiek na urlop wyjedzie i mu konkurencja z dnia na dzien wyrasta :) brawo:) posłuchamy w Bydzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...