Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Użytkownik powalla dnia 14 sierpień 2012 - 23:17 napisał

Słuchajcie to są sprawy pomiędzy Radkiem i Emilem i nic NAM do tego ! Każdy w swoim aucie ma prawo do goszczenia lub nie kogo tylko chce . Tak więc zostawmy tę sprawę odłogiem.

 

A dlaczego niby? Godzić się z chorą sytuacją i zamiatać ją pod dywan?

Użytkownik mastah22 dnia 14 sierpień 2012 - 23:19 napisał

Po co prowokowac? Ty to Ty a widac nie wszyscy reaguja w ten sam sposób...

 

Jestem ciekaw wyjaśnienia Radka i tyle.

Kwasy kwasami, lecz trochę oleju w głowie można wykazać zjadłszy trochę więcej chleba niż Emil.

Tyle w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba było edytowac posta :)

 

Masz parawo do swojego zdania ale nie brzmialo ono tak przed chwilka... Nie musisz ulegac naporom, nikt Ci nic za to nie zrobi :P

 

Tego akurat się nie bałem... Chyba grubiej bym musiał coś wywinąć aby zasłużyć na bana'na ku pokorze :wink:

Ale skoro dłużej siedzicie w Naszym grajdołku i uważacie,że jest ok , to dla mnie także jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck,za mało wiesz żebym się z Tobą w dyskusję wdawał.

Nie zamierzam niczego wyjaśniać.

 

Raadek, ja byłem świadkiem i powiem tak: i kultura Twojej wypowiedzi i zachowanie nawet nie pozostawia wiele do życzenia... to jest totalne dno i naprawdę przykro mi, że usłyszałem to z ust osoby którą szanowałem właśnie za podejście w temacie CA, nakręcanie spotów, etc.

Nie wiem co zrobił Ci Emil,ale nie masz prawa tak do nikogo mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wiesz, to czemu uważasz że nie ma prawa tak do niego mówić?

Skoro nadal drążycie temat...otworzyłem drzwi i powiedziałem "wypad",za chwilę powtórzyłem "wypad" i delikwent wysiadł.Dopiero po interwencji obronnej Pawła powiedziałem mu(Pawłowi) co myślę o "delikwencie".Nie interesuje mnie jak to zostało potem opowiedziane,mam to w dupie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nadal drążycie temat...otworzyłem drzwi i powiedziałem "wypad",za chwilę powtórzyłem "wypad" i delikwent wysiadł.Dopiero po interwencji obronnej Pawła powiedziałem mu(Pawłowi) co myślę o "delikwencie".Nie interesuje mnie jak to zostało potem opowiedziane,mam to w dupie!

 

Radek, to jest sprawa między Tobą a Emajlem i inni powinni mieć G do tego :)

 

Nikt nikomu nie nakaże lubić drugą osobę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po interwencji obronnej Pawła powiedziałem mu(Pawłowi) co myślę o "delikwencie".Nie interesuje mnie jak to zostało potem opowiedziane,mam to w dupie!

 

powiedziałeś bardzo dosadnie. Tak dosadnie, że te słowa bardziej pasowały do Ciebie niż do niego.

Z mojej strony tyle, mów tam co chcesz. Wg. mnie spotkaliśmy się spędzić czas w miłej atmosferze i tyle, widać niektórzy nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck,za mało wiesz żebym się z Tobą w dyskusję wdawał.

Nie zamierzam niczego wyjaśniać.

 

Mnie nic nie musisz i Ty i Emil, jesteście i będziecie moimi kolegami, bardziej chodziło mi o czas i miejsce...

Czy choć na te parę h kiedy byłeś(fajnie ,że Ci się chciało, choć na chwilę) nie mogliście zakopać topora wojennego?

Wiem ,że "charakterny" z Ciebie chłop ale..

Kto jak kto , ale Ty nie masz 15 lat, więc trochę więcej dystansu do tej całej sytuacji by się przydało.

Tak jak w kościele by mi nie przyszło do głowy pić wódkę, podobnie na spocie(największym w roku) nie wpadłbym na pomysł załatwiać swoje własne anse...

Ot i cały pic... Kropka.

 

Na codzień pracuje z ludźmi ale i tak brakuje mi Waszego towarzystwa. Świetna impreza

 

Zdecydowanie! Pal licho te auta, zazwyczaj gdzieś tam przy jakiejś okazji się je spotyka pojedynczo , ale dla Was, warto taszczyć tyłek i pół dnia... :D

Tak więc Josephowa wiosna jak i spot SCA, to moje żelazne punkty programu po zimie... :wink2:

 

Może na Jesień (Salmonella mi wspominał,że jest fajny duży spot) ,zawitam z czarną o ile ukończę to ją rozdziewiczymy... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie! Pal licho te auta, zazwyczaj gdzieś tam przy jakiejś okazji się je spotyka pojedynczo , ale dla Was, warto taszczyć tyłek i pół dnia...

Tak więc Josephowa wiosna jak i spot SCA, to moje żelazne punkty programu po zimie...

Popieram i namawiam niezdecydowanych, co by w przyszłym roku ostro ruszyli na picnic.

Jest czego posłuchać, jest zajebiste towarzystwo,

a końcowo i tak wszyscy przechodzą z active na pasive. :rotfl:

No i można sobie tatuaże zrobić... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...