Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie zapomnę jego chwiejnego kroku , piękie uśmiechniętej mordki i tego już lekko belkotliwego hihotu " pczcie co znalazłe hihihi " a my na to maniek , ale na tym jest "bełcik" ... na co maniek "o kutwa hihihihh" :D

 

normalnie się sam teraz uśmiałem jak sobie przypomniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Raadka, hmmm poprawne, ze zbyt wycofaną górą jak dla mnie

Dobrze że napisałeś "dla mnie".Powiem inaczej...nie wyeksponowaną.Fakt tego nie lubię,jakoś przywykłem do równowagi tonalnej.Z tego powodu również subbas nie wyrywał się przed szereg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś "dla mnie".Powiem inaczej...nie wyeksponowaną.

 

Radziu ja od razu zaznaczyłem ,że szukałem czegoś pod swoje zwichnięte ucho...

Wiec jakiekolwiek moje uwagi tyczą się tego czego ja oczekiwałem. Jeśli to znalazłem, mkgustav, pavliq, bury, suzuki to punktowałem, zresztą hmm.... Nie dziw się ,że auta musiały "piardnąć" górą i dołem abym je usłyszał po 5 drinku w ciągu niespełna godziny... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się ,że auta musiały "piardnąć" górą i dołem abym je usłyszał po 5 drinku w ciągu niespełna godziny...

Oj tam, oj tam.

Przypomnij jaki to numer z perkusją bo mocno zapadł mi w pamięć. Co tak średniak się chwalił co portafi. :)

I jaki byś napisał jaką to płytę bregovica katowaliśmy było by git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

301 Moved Permanently

 

A ja myślałem ,że tylko Emajl uwielbia pająki... :wink:

 

I jaki byś napisał jaką to płytę bregovica katowaliśmy było by git.

 

Bregovic- Tales and songs from Weddings and Funerals

Przypomnij jaki to numer z perkusją bo mocno zapadł mi w pamięć. Co tak średniak się chwalił co portafi. :)

 

Usher- Be There part I ( to cała składanka, ale tam jest również ta solówka na perkusji)

 

Bregovic według mnie idealnie nadaje się na szybki odsłuch, dzieje się tam tak dużo i typowo instrumentalnie, że stawia wysokie wymagania całemu systemowi, do tego wokale.

Wszystko musi grać nie "koncertowo" w dali a jak na pikniku, ktoś siedzący obok Ciebie i grający Ci trabką, puzonem, skrzypcami w twarz, jeśli auto gra wycofanie jak za kocem, legnie u mnie na tych kawałkach.

 

Usher również ma parę fajnych "testowych" kawałków wspomniana perkusja, solówka na wiolonczeli, żeński wokal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...