Skocz do zawartości

Narzędzia


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dewalta 18v ponad dwa lata temu - rewelacja wykręca nadgarstek przy wkrętach powyżej 30 cm. Zero niedomagań . Jak słaby łeb ma wkręt jeden przeskok i po krzyżaku, a jak wkręt wytrzyma to ukręci bita ... Metalowe futerko bez grama plastiku nie do zajeb... Blisko 200 metrów dachu od zera skręciła i nie czuje zmęczenia . Bateria jak trzymała tak trzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy chcesz fv i tylko i wyłącznie nowy sprzęt, ale jak masz ochotę parę zyla przyoszczędzić to jest taki zestaw

http://allegro.pl/dewalt-zestaw-narzedzi-combo-18v-4szt1x4ah-gratisy-i7040544890.html#thumb/4

 

Chętnie zawinę pilarkę i wyrzynarkę, resztę mam. Klucz koła nie odkręci, ale po zluzowaniu daję już radę. Nie wytrzymują tylko końcówki do zapięcia nasadek. Pomocne urządzenie  przy odkręcaniu innych śrubek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł DeWalt.

 

Bo:

 

-najmocniejszy (70 NM, czy tyle co dobre dwie hundy :P )

-walizka

-dwa duże aku

-dodatkowy rok gwarancji (po rejestracji)- czyli 3 lata.

 

Jak już przyjdzie i zagonię ją do pracy, to opiszę wrażenia :)

 

 

 

 

==========================

 

Jarka opcja z boschem i tą gwarancją bardzo ciekawa, ale... nie mam przekonania do boscha. No nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem lidlowego parksidea i nie polecam, luzy na prowadnicach jak u starej k..y między udami, zero precyzji przy frezowaniu. Oddałem i kupiłem używanego bosha za 150zl więcej. Amen;)

Rozumiem ze te luzy miałeś od nowości czy powstały na skutek używania?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze te luzy miałeś od nowości czy powstały na skutek używania?:)

Na początku ich nie było albo były znikome ale pojawiły się szybko i były nie do przyjęcia. Otwór na głośnik potrafił mi się rozjechać o ok 1cm. Tak ogólnie za tą kasę frezarka była całkiem niezła. Może źle trafiłem, nie wiem;)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liderem w Polsce był bester, a teraz lincoln. Sprzęt dobry, z częściami nie ma problemu. Używam sam już kilka lat i jestem zadowolony ...

W sumie u mnie juz nadszedł czas na zmianę i pełna elektronikę mam na oku, ale najpierw migomata z ciężkim sercem muszę się pozbyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu nie potrzeba Ci ani lincolna ani bestera. Szkoda papy na maszyny ktore stworzone sa raczej aby zarabialy kase a nie kwitnely w garazu. Ale z drugiej strony kto bogatemu zabroni ?

 

Shermann i Magnum to budzetowki ktore takze znosza dosc duzo.

Mam tiga shermanna,maga 230v magnuma a w pracy mamy kilka sztuk "walizkowych" mag takiej budzetowki i wytrzymuja niewiele mniej od kempi ktorego serwis jest kosmicznie drogi.

Wiadomo ze nie nadaja sie do pracy ciaglej ale kempi 200evo tez loda nie robil, i bezawaryjny nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pracy EWM, maszyny świetne wszystkomające i takie tam. Ale miałem też styczność z Shermanem (MAG/135 i Elektroda/111), i jest to poziom poniżej którego nie warto schodzić.

Jeśli ktoś chce bawić się TIG-iem to wtedy warto zainwestować więcej w sprzęt który będzie oferował lepszą obsługę i stabilne paramtery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba koledze chodzi i migomat a nie tiga :P ja ze swojej strony polecę esaba ale tu budżet trzeba mieć wyższy. Bestera jakiegoś podstawowego tanio idzie wyrwać (jak na tej klasy spawarki). Ja osobiście z besterem mam zle doświadczenia bo ilus tam set przepracowanych godzinach łapał luzy na tulejach i dokręcenie co chwile posuwu potrafiło człowieka zagotować ;p chociaż nie wiemy ile towaru chcesz spawać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie kto ma jakiś większy rabat w IC , bo potrzebuję (nic pilnego) taki wózek https://sklep.intercars.com.pl/produkty/1509816-skrzynka-narzedziowa-na-kolkach-5-szuflad#mi  

Skrzynka narzędziowa na kółkach - 5 szuflad  MAMMOOTH Indeks

MMT A175 03 17199301

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...