Skocz do zawartości

"XVIII Moto Piknik NO LIMIT" – OLSZTYN, 17.06.2012r. III eliminacje do Finału Mistrzostw Polski Car Audio


Rekomendowane odpowiedzi

matma sie kłania.... a to że będę to chyba logiczne skoro zostały zorganizowane dopiero trzy eliminacje...

moze jestem w błędzie ale w 2010-2011 roku też był internet tak rozwinięty i jakoś udało się zorganizować tego więcej.... wiec chyba jesteś w błędzie posząc to co piszesz....

 

Matma się kłania hmm... Nie no do tych powiedzmy 10ciu umiem policzyć...

Bo jak na moją logikę to jeśli do obliczeń procentowych przyjąłeś 4 eliminacje to po trzech można mieć 75%...

Przyjmując do obliczeń także finały tj.5 razy zawody to wychodzi mi 60%...

Czyli jeśli, nawet któreś zawody Ci wypadły a kolejne się zjawisz za cholerę mi nie wychodzi 66%, tylko albo 75% albo 80% ... ale nie wiem , może słabszych nauczycieli miałem, a Ty tych po Noblu..;)

A nie przyszło Ci na myśl ,że wpływ na wydolność do organizacji zawodów przez partnerów EASCA jest ścisłą wypadkową koniunktury w danym roku i ich możliwości? ;)

 

Wyświetl postUżytkownik truck dnia 18 czerwiec 2012 - 12:21 napisał

spotkać czy też sprawdzić można by się było jedynie na spocie pod centrum hanlowym...;)

Jakos w poznaniu sie udało..... jakieś pytania??

zaznaczam ze napisałem tylko o poziomie zawodów, jak gdzieś ktoś mądry napisał ze lepiej mniej zawodów ale za to na lepszym poziomie.... wiec podsumowałem to pisząc ze tylko jedno auto wypruło ponad 150db... przy praktycznie takiej samej ilości uczestników db jak w sosnowcu....

 

Jakim Poznaniu? O czym Ty mówisz kolego? Nie jestem "ciśnieniowcem" więc nie mam kompletnie pojęcia "o czym Ty do mnie rozmawiasz?" :)

Szanuję kolegów od "ciśnienia" więc nie mnie oceniać poziom, bo jesli chodzi o SQ zawody w Olsztynie stały na wysokim poziomie, np dojechały dwa auta z górnej półki startujące po raz pierwszy w tym roku( Yariska i Warzywniaki)...

Więc jak dla mnie teoria mówiąca mniej a lepiej się sprawdza...

A czy coś wypruło 140dB, 150dB, czy też nie wiem 200dB(da się?!) to akurat mnie mało rusza, tzn rusza gdy jem kiełbaski na zawodach... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

matma sie kłania.... a to że będę to chyba logiczne skoro zostały zorganizowane dopiero trzy eliminacje...

moze jestem w błędzie ale w 2010-2011 roku też był internet tak rozwinięty i jakoś udało się zorganizować tego więcej.... wiec chyba jesteś w błędzie posząc to co piszesz....

 

Jakos w poznaniu sie udało..... jakieś pytania??

zaznaczam ze napisałem tylko o poziomie zawodów, jak gdzieś ktoś mądry napisał ze lepiej mniej zawodów ale za to na lepszym poziomie.... wiec podsumowałem to pisząc ze tylko jedno auto wypruło ponad 150db... przy praktycznie takiej samej ilości uczestników db jak w sosnowcu....

oj nero nero,a co faktycznie maja 150dB do poziomu zawodow?? w olsztynie w DBL'u padly 3rekordy polski :P jak na moje bardzoooo udana imprezka byla w olsztynie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że pogoda dopisała i są pozytywne emocje uczestników spotkania w Olsztynie.

Truck dobrze mówi, że nie istotne kto ile wykręcił. Z tego co wiem, każdy pojechał tam dla atmosfery, spotkania ze znajomymi, wypicia browarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak najbardziej udana. Rekord padł :), atmosfera zaje... .

Tylko browara nie dało rady wypić bo nie miałem kierowcy. Tylko to było na minus ale sobie jeszcze odbije .

 

Mnie db rusza bo miernik zawsze prawdę poda. Jakoś robienie sprzętu pod ocenę nie bawi mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie db rusza bo miernik zawsze prawdę poda. Jakoś robienie sprzętu pod ocenę nie bawi mnie.

 

Cooooo? Możę dlatego żę już nie dosłyszysz od zawodów i DB :D , czywiście żarcik , każdy robi to dla siebie , jedni lubią głośno , ale czysto i naturalnie , inni jak im "cyce gniecie" i oddychać nie mogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooooo? Możę dlatego żę już nie dosłyszysz od zawodów i DB :D , czywiście żarcik , każdy robi to dla siebie , jedni lubią głośno , ale czysto i naturalnie , inni jak im "cyce gniecie" i oddychać nie mogą :)

 

 

No mam lekkie zaniki słuchu ale jakoś się przyzwyczaiłem lata praktyki :rotfl: Wiem każdy ma swoją zajawkę. Ja tam wolę ja mi drży wszystko.

A dobre granie też lubię ale nie będę dla sędziów robił sprzętu bo z procesorem by lepiej zagrało :) Z tego powodu brat olał SQL. :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o winietowanie ci chodzi? To celowy zabieg, programowy ;)

Oj... zanim tu trafiłem bigałem (i nadal biegam ) z Foto od dzieciaka i nie chodzi mi o winietę :) Masz bardzo duże CA (chromatic aberration) czyli aberrację chromatyczną objawiającą się fioletową obwódką przy bardzo kontrastowych "błyszczących" przejściach ,przykładem jest np to zdjęcie :

http://www.vwgolf.pl...djec/?pid=33687

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmując do obliczeń także finały tj.5 razy zawody to wychodzi mi 60%...

tu masz racje 6 wskoczyło i nie pytaj jak... miało być sześdziesiąt procent.

 

poza tym

tylko albo 75% albo 80% ... ale nie wiem

i tu też fakt widze że kielce wskoczyły....

 

A nie przyszło Ci na myśl ,że wpływ na wydolność do organizacji zawodów przez partnerów EASCA jest ścisłą wypadkową koniunktury w danym roku i ich możliwości? ;)

a tu sie mylisz.... twierdzisz że cała branża CA ma doła?? i może jeszcze jesteś kolejną osobą "dmuchającą" w balonik zwany "krysys"?

akurat sprzedaje rzeczy które nie są człowiekowi potrzebne do egzystowania... coś jak CA choć inna branża, i powiem ci ze w tym roku KAŻDA marka i KAZDY producent nie jest w stanie wyprodukowac ilości na jakie jest popyt.... aha zeby nie było jest to skala głównie krajowa a powiem to z pełną odpowiedzialnością ze nawet europejska, więc może nie pisz mi o koniunkturze bo chyba mało wiesz... A to ze jeden czy drugi sklepik nie wyrabia i sie kładzie to tylko wina producentów/dystrybutorów i tego jak pilnują rynek (internet)...

Jakim Poznaniu? O czym Ty mówisz kolego? Nie jestem "ciśnieniowcem" więc nie mam kompletnie pojęcia "o czym Ty do mnie rozmawiasz?"

Szanuję kolegów od "ciśnienia" więc nie mnie oceniać poziom, bo jesli chodzi o SQ zawody w Olsztynie stały na wysokim poziomie, np dojechały dwa auta z górnej półki startujące po raz pierwszy w tym roku( Yariska i Warzywniaki)...

przeczytaj mój pierwszy post dotyczący imprez i chyba zrozumiesz ze niepotrzebnie sie wogóle wypowiadasz skoro db ciebie nie interesuje....

Chyba logiczne ze przytocze impreze db z poznania, skoro mój post dotyczył konkretnie wyników db...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nero ale spójż na frekwencję ! Chciał byś robić więcej imprez na które przyjedzie jeszcze mniej osób ? Skoro ludzie nie mogą się pojawić nawet na takiej ilośći , to po co więcej ?! Zbierzcie się na tyle ilen jest , a nie po 1 osobie w klasie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury ja cie rozumiem, tylko nie rozumiem osoby piszącej ze lepiej mniej a lepiej... moze niech beda dwie eliminacje i finał jedna na północy druga na południu i finał w centrum polski, wtedy imprezy będą wogóle rewelka.....

Frekwencja w poprzednich latach była podbna wiec chyba od jakiegoś czasu stoi na jednym poziomie.... oczywiście pisze o db (bo zas jakiś napisze ze sql to - sql tamto)

Aha i nie chciałbym robić więcej imprez tylko zwracam uwagę ze moze jednak stwiac na regiony w których konkurencja jest na wysokim poziomie (śląsk, poznań, bełchatów, koszalin, wawa) - co do sql to chyba jednak widownie (potencjalnych klientów i mnaiaków) przyciągają decybele... i większość z nas zaczynała z tanim basem w bagaju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj... zanim tu trafiłem bigałem (i nadal biegam ) z Foto od dzieciaka i nie chodzi mi o winietę :) Masz bardzo duże CA (chromatic aberration) czyli aberrację chromatyczną objawiającą się fioletową obwódką przy bardzo kontrastowych "błyszczących" przejściach ,przykładem jest np to zdjęcie :

http://www.vwgolf.pl...djec/?pid=33687

Mi tam zalatuje ledami podświetlającymi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury ja cie rozumiem, tylko nie rozumiem osoby piszącej ze lepiej mniej a lepiej... moze niech beda dwie eliminacje i finał jedna na północy druga na południu i finał w centrum polski, wtedy imprezy będą wogóle rewelka.....

Frekwencja w poprzednich latach była podbna wiec chyba od jakiegoś czasu stoi na jednym poziomie....

Kryzys, kryzysem, ale powoli też kończą się czasy Świętych Mikołajów i innych Bratów Albertów. Ubywa chętnych głównie z powodu coraz wyższych kosztów dokładanych przez każdego do każdej imprezy. Ty przyjedziesz na 2-3 imprezy odbywające się w najbliższej okolicy i na tym kończy się Twoja całosezonowa przygoda. Pomyśl też o tych, którzy puszczają w komin przez sezon kilka tysiaków ze swojej prywatnej kieszeni tylko na samą wachę. Nikt więcej nie będzie jeździł po kilkaset km aby kilkunastu mogło sobie częściej pierdnąć przez 30 sekund za 25-30zł. No chyba że startowe będzie po 2 stówki od łba, to może kogoś się jeszcze da namówić na takie ekstrasy.

Masz 6 imprez dB u nas. Masz przynajmniej tyle samo lub więcej w dBDRA. Chyba wystarczy tego na 3-4 miesięczny sezon. Zalicz tylko z połowę tego, a na pewno będziesz nasycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna fura zagrała powyżej 150db....

Arek to nie wazne ile aut zagralo powyzej 150Db! lepiej popatrz ile aut na tak mala frekfencjie zrobilo rekord i to sie liczy!

Tak wogule to gratki dla Batrasa i Marcina wkoncu jakas mobilizacja! :super: :super: :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek to nie wazne ile aut zagralo powyzej 150Db! lepiej popatrz ile aut na tak mala frekfencjie zrobilo rekord i to sie liczy!

Ja rozumiem ze rekordów masa, ale musimy tez wziąść pod uwagę że rekordy w tym roku były "wyzerowane" dlatego patrze bardziej na db race niz dbl bo tam sie nic nie zmieniło, ale gratulacje dla rekordzistów.

Dalej będę za tym zeby zawody były w "punktach" polski, które skupiają dość dużą konkurencję - choć wiem ze taką gadką nic sie nie zmieni(zapomniałem oczywiście o imprezie u Ciebie w poprzednim poście:) )

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...