Skocz do zawartości

Dzisas jak oni grają


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zauważcie, że dzisiejszy futbol to już wyrachowane aktorstwo. Te zostawianie nóg z tyłu, wleczenie nóg jak tylko przeciwnik wysunie nogę. Wszystko tylko po to żeby był wolny albo najlepiej karny. Żenada nie piłka. Kto pamięta mecze z Pele, Maradoną itp. gdzie był drybling przez pół boiska i tylko podskoki nad nogami, a dziś taka łajza ciągnie buciki po trawie i udaje faule.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam Maradonne w 86... to był piekny footboll... szkada mi strasznie goscia ... to ył jeden z ostatnich wilkich geniuszow footbolu.

Potrzfil sam wygrac mecz... niekturzy uwarzają ze Messi jest lepszy.. tylko on nie potrafi sam wygrac meszu... a cp wiecej mistrzostwa siwata - footboll sie zmienil i nie bedzie juz pilkarzy pokroju Pele, Maradonna, Rossi czy mulller.... bedą maszyny jak Messi czy Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jesteśmy kkibicami, ale dlaczego tak bez sensu gadacie.

Polacy grali tak jak potrafią, nie ma co oczekiwać, bo z g*wna się bata nie ukręci, byliśmy najsłabsi i zajeliśmy adekwatne do tego miejsce.

Ja też kibicowałem naszym, do samego końca. Moim zdaniem zagrali 3 dobre mecze i dziękuję im za to, że mogłem w ogóle zobaczyć ich grających, może nie na mistrzowskim poziomie, ale ludzi robiących to co chcą, kochają i dają z siebie wszystko. Za to powinniśmy im dziękować, a nie bluzgać do cholery! Już jeden cud się zdarzył, na drugi nie było co liczyć.

Skończcie biadolić, stało się i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Polacy, jak ktoś ma tylko polskie korzenie, mieszkał całe życie za granicą i tam uczył się gry w piłkę, to jaki on tam Polak... Co do reprezentacji, to mogą ludzie czuć się nieco rozczarowani, bo żadnych wybitnych drużyn w grupie nie było, a Smuda strzelający fochy na konferencjach, że czego my w ogóle od nich chcemy, że co my od nich oczekujemy... głupia ta jego gadka, nie ma co :) Ciężko powiedzieć dlaczego tak się skończyło, ale ale w każdym z 3 meczy, była duża szansa wygrać, ale niestety nieskuteczność jest duża i tak samo było w tym meczu - początek przycisnęli, gdyby padłą bramka na 1 : 0, my byśmy rozdawali karty. Poszła jedna akcja, druga, trzecia, a bramka nie padła - w tym momencie powiedziałem sobie pod nosem "to się zemści" i niestety. Bramka na początku z tych sytuacji, które były, ustawiła by ładnie rywala, a wtedy grali byśmy z dużo większym spokojem, z Grekami też mecz był dla nas do wygrania - początek szli jak burza, ładne sytuacje nawet po golu Lewandowskiego, Rosja opadła z sił w II połowie i też przyciśnięci do muru popełniali błędy. Jak chłopaki poprawią skuteczność, zgrają się dobrze, to będzie bardzo dobra drużyna. Póki co, można podziękować im za grę i dalej oglądać mecze, bo jak na razie jest na co popatrzeć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo żadnych wybitnych drużyn w grupie nie było

 

co ty kolego wogóle piszesz Rosja 13 miejsce w rankingu FIFA, Grecja 15 miejsce (mistrzowie Europy 2004) i Czesi 27 miejsce a Polska 62 wystarczy?!

 

p.s. co do PZPN to mam nadzieję że tą bandę baranów uda śię wkońcu wyplewić bo tak dalej być nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda. Skończyła się wielka miłość między polakami.... Poznikały flagi z balkonów, proporczyki i wszelkie inne ozdoby z samochodów, już nikt nie śpiewa i nikt się już do nikogo nie uśmiecha na ulicy. A sądząc po plamach krwi na chodnikach, wróciła cała polska niechęć a żal i rozczarowanie trzeba było wyładować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty kolego wogóle piszesz Rosja 13 miejsce w rankingu FIFA, Grecja 15 miejsce (mistrzowie Europy 2004) i Czesi 27 miejsce a Polska 62 wystarczy?!

 

Nie wystarczy... Dostaliśmy najniższy wymiar kary w losowaniu to raz, a dwa, nie uważasz, że te drużyny nic nie pokazały, pomimo wysokich miejsc w rankingu ? Ranking, rankingiem, a poziom gry w meczach swoją drogą. Wszystkie drużyny w tej grupie grały przeciętnie i były jak najbardziej do ogrania (pomimo różnicy 50 miejsc w rankingu). Nie narzekam na Euro, bo i tak jest "Spoko" a nawet Koko :rotfl: mecze póki co bardzo dobre, dużo bramek - dla mnie cały czas Euro trwa i na wszystkich pojazdach na podwórku i oczywiście na maszcie Flaga Narodowa będzie aż do finału :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej napisałem trzeba się cieszyć ze mamy euro u siebie pomimo że jesteśmy "za burtą" ale puki co jest co oglądać duuuuużo bramek a będzie jeszcze więcej teraz trzeba się skoncentrować na eliminacjach do mistrzostw świata, które już ruszają za 2 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej napisałem trzeba się cieszyć ze mamy euro u siebie pomimo że jesteśmy "za burtą" ale puki co jest co oglądać duuuuużo bramek a będzie jeszcze więcej teraz trzeba się skoncentrować na eliminacjach do mistrzostw świata, które już ruszają za 2 miesiące.

:ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że arcymistrzami w wymyślaniu tego typu teorii są panowie zgromadzeni wokoł kółeczka moherowego, to zastosowałem to porównanie...

 

w następnym tygodniu będzie "tygodnica" tej tragedii, potem miesięcznica, rocznica, powołany zostanie sztab kryzysowy, oraz odezwa do narodu aby powołać komisję sejmową - będą mieli co robić przez następne 4 lata i co miesiąc z czystym sumieniem wypłate zgarnąć....

 

A tak na marginesie, czy spodziewaliście się innego zakończenia ? bo ja nie, jedno co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że tak mało naszym władowali - czyli jak widać jakiś progres jest i w tym należy widzieć jakieś pozytywy :)

 

Dodatkowe pozytywy widzą polskie bary, knajpy i ogródki, 1 dzień imprezy a obroty (oficjalne) 3x w góre, nieoficjalnie wiem że otwarcie mistrzostw zaowocowało 6x wzrostem obrotów :) i na tym poziomie jest prawie każdy dzień z meczem, dni wolne troszkę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej napisał Bartek ( Sinse :) ), przegrali, trudno, ale grali o gruszkę, a nie o pietruszkę ... nie zaczęło się od 2 przegranych i potem meczu o honor ... więc nie było źle ...

Rankingi - kit z nimi, Duńczycy pokazali, że one nie grają ... to samo Chorwaci ... my z resztą też ... niby najsłabsi a walczyli do końca ...

 

Eee tam Polacy, jak ktoś ma tylko polskie korzenie, mieszkał całe życie za granicą i tam uczył się gry w piłkę, to jaki on tam Polak...

 

taki Polak, jakim się czuje ...

 

Co do reprezentacji, to mogą ludzie czuć się nieco rozczarowani, bo żadnych wybitnych drużyn w grupie nie było

 

czym ? wybitne drużyny ... nie popadajmy w paranoje ... to co, graliśmy z ogonem EU ? no tak zapomniałem mogła być Malta, Liechtenstein i Luksemburg ...

 

Smuda strzelający fochy na konferencjach, że czego my w ogóle od nich chcemy, że co my od nich oczekujemy... głupia ta jego gadka, nie ma co :)

 

głupia bo :

 

Jak chłopaki poprawią skuteczność, zgrają się dobrze, to będzie bardzo dobra drużyna. Póki co, można podziękować im za grę i dalej oglądać mecze, bo jak na razie jest na co popatrzeć :)

 

więc na co zmieniać trenera ? tasować skład jeszcze bardziej dzięki nowemu trenerowi, bo każdy ma "swoich pupilków" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko widzę jedną niesprawiedliwość w naszym sporcie, w piłkę nożną ładuje się niewyobrażalne pieniądze i ciągły brak efektów, inne dziedziny sportu owocują ciągle złotem, srebrem itd. a sportowcy nie rzadko muszą sami opłacać sobie treningi, jak i zgrupowania - to jest chore.

Wychowałem się z 3 znanymi piłkarzami i jak czasem opowiadają "zasady i zależności" to płakać się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...