Skocz do zawartości

Lublin 21 - co tam "słychać"?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem i to od 11. Jak już złaziłem się po targach i samochody wyjechały na odsłuchy to już dziewczyna mi trochę zaczęła marudzić :wink: ale kiedyś tam jeszcze pewnie znajdę lepszy czas na odsłuchy. Moim zdaniem trochę mało było samochodów i na targach i na zawodach, ale rok temu chyba więcej nie było. Nie biorąc udziału, też coś wygrałem :) kupon na gokarty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś napiszę ... Samochodów startujących było całkiem sporo , szczególnie z forum (chyba 7 lub 8 sztuk) w Funi było 8 zawodników , w maxi 9 , w Profi 7 , no to nie wiem czy mało :)

 

Dzięki za gratki i za bardzo miłe spotkanie !!!

 

 

ps. Jeśli ktoś będzie miał ochotę to jutro też jestem na targach , można sobie spokojnie posłuchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek gratki garnka! Jak na zawody to udała nam się świetna atmosfera, śmiechu co nie miara, czasami dawaliśmy do pieca, że aż niektórym zaczynało przeszkadzać, szczególnie podczas rozdania papierków i kielichów :)

Pojechałem dla spotkania ze znajomymi i to udało się w stu procentach. Co do targów to wg. mnie nic specjalnego, halę z grubsza przeleciałem dwa razy, poza niektórymi hostessami i ze dwoma furkami, prawdę mówiąc nie było na czym oka zawiesić.

Co do gry samych startujących to miałem okazję posłuchać jedynie kilku furek i w każdej było coś wyróżniającego się, nie było dwóch takich samych systemów. W kilku instalacjach widać znaczący progres i oby tak dalej. Co do samych ocen, w niektórych przypadkach spodziewałem, a raczej ja bym przyporządkował inne lokaty, ale wiadomo gust jak .... i każdemu nie dogodzisz.

 

Jeszcze raz dzięki za spotkanie i oby okazje takie były jak najczęściej.

Pozdr.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/Lublin%202012/IMG_0385.jpg

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/Lublin%202012/IMG_0386.jpg

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/Lublin%202012/IMG_0387.jpg

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/Lublin%202012/IMG_0388.jpg

 

http://i826.photobucket.com/albums/zz182/TomoMadej/Lublin%202012/IMG_0389.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Funi to podium było dla Leona II, Chevroleta (Ukraina) i Civica jeśli dobrze spamiętałem, jutro wrzucę foty z całym tematem.

 

PS. Kolega w białej koszulce wygrał chyba amatora, albo coś podobnego, ale nie pamiętam, w każdym bądź radzie gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Funi to podium było dla Leona II, Chevroleta (Ukraina) i Civica jeśli dobrze spamiętałem

 

Funi :

I Jaro zwany dalej Jarkiem w Leonie II

II miejesce Tolia ( chyba dobrze napisałem, najwyżej Siergiej poprawi :D ) z Ukrainy w Outlanderze

III Boneless ( jeśli źle napisałem nick to z góry przepraszam ) Civic

 

Maxi:

I "Śliniaczek" Octavia

II kolega z Litwy

III Nicket ( dobrze pamiętam ? ) Ołdi

 

Amator:

I Adamu

II kolega z Ukrainy Mitsu Galant

 

Profi czy tam Outlaw ;)

I CASKP

II Siergiej

III MM

 

:D

Chyba dobrze spamiętałem, jak by co to poprawiać :P

 

Dzięki wszystkim za "spota" w większym gronie, tak jak pisał Balcer, momentami było grubo, nawet kibiców zagłuszyliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem Vice od końca czyli przedostatni, kwiatek ostatni, gazownik w Funi chyba był piąty. Co do Burego to gatki dla niego, auto na zawodach grało zdecydowanie lepiej niż wtedy gdy sporo osób je odsłuchiwało. Siwy ogarnął to jak trzeba i był dzień do nocy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem, odespałem, wypad do Lublina, więc i ja napiszę...

Muszę się "pochwalić" ,że zająłem 7me(ostatnie miejsce w funi) :hyhy:

Jak się okazało gdy już było po ptakach, w ferworze walki przed zawodami, została zamieniona faza suba...

Niestety stojąc w hali targowej przed odsłuchami(pojawiło się auto DB tak ładnie "grające" że ściany w hali "ożyły", nie było możliwości wychwycić tak grubej bolączki, sub mi grał z tyłu zamiast skleić się z przodem).

Podjechałem na odsłuch będąc święcie przekonanym ,że wszystko jest oki, a wiem ,że auto "grało", więc jakież było moje zdziwienie/zaskoczenie/rozczarowanie gdy przyszło do omówienia arkusza z "Siwym", który słuchał mi auta, naturalną reakcją na tak niskie oceny było założenie ,że skoro auto grało a na arkuszu jakaś maniana to skomentowałem to dość dosadnie względem siwego gdyż wszystko wskazywało na nieobiektywną ocenę, muszę więc i tutaj i w Sosnowcu zwrócić mu honor i przeprosić za mocniejsze słowa pod jego adresem.

Cała sytuacja wynikała z ww. błędu(nieważne kto przyłożył palec "mocy" do tego) auto moje więc to moja wina...

Głupio strasznie wyszło i nie potrzebny kwas... Cóż pierwsze koty za płoty.

Co do atmosfery z chłopakami, to chociaż dla niej warto wpadać na zawody(niekoniecznie startując) uważam, że była bardzo, bardzo dobra(choć teoretycznie, trochę "elektrycznie" bo to współzawodniczy dzień). Śmiechu, rozmów, dyskusji co nie miara....

Na sosnowiec się wybiorę z pewnością , nawet jeśli wtedy z kolei Siwy ma skomentować moje zachowanie :D

 

ps. Nie wiem jak odsłuch, ale Bury wygrał ocenę instalki tymi kubkami i "Jasiem" w bagażniku, Ci co byli wiedzą jaka była "beczka" z tego przy ocenie :)

 

Dzięki chłopaki za fajny dzień w takiej ekipie i atmosferze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem Vice od końca czyli przedostatni, kwiatek ostatni, gazownik w Funi chyba był piąty.

 

a Ty i Kwiatek w ktorej kategorii startowaliscie? Myslalem ze Wy wszyscy w jednej bedizecie i obstawialem Maxi a tu widze gazownik do funi sie zmiescil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety stojąc w hali targowej przed odsłuchami(pojawiło się auto DB tak ładnie "grające" że ściany w hali "ożyły", nie było możliwości wychwycić tak grubej bolączki, sub mi grał z tyłu zamiast skleić się z przodem).

 

U mnie podobnie było, uszy przestały działać po tych democarach i za mocno podkręciliśmy radio :) No cóż, moze w Sosnowcu się uda niczego nie zepsuć :)

 

Trochę zdjęć ode mnie http://www.vwgolf.pl/galeria/pozostale/car-audio-basstuning-show-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...