Skocz do zawartości

Lublin 21 - co tam "słychać"?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gratulacje dla zwycięzców i pokonanych.

 

W moim przypadku, jak myślę i Kwiatka i Stanka... Będzie się od czego odbić w Sosnowcu( dno w Lublinie)... :) Tym będzie milej jeśli uda się jakiś progres :)

 

Wiem ,że Kwiatek także popełnił błąd wymagający ok.5 s na poprawkę... Podobnie do mnie, ale tak to jest gdy się grzebie do samego końca w aucie do nocy przed zawodami, a potem efekt jest taki ,że zmęczenie/ferwor przygotowań sprawiają takie "babole"...

Tym większe uznanie z mojej strony dla zwycięzców. Dopięli wszystko jak należy i zasłużenie wygrali... Jest kogo gonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popełniłem babola i dupa :)

 

Oj tam oj tam... Jesteśmy ludżmi a nie maszynami... Raz na wozie raz pod... Inaczej jak by z góry było wiadomo, kto "pozamiata" nie było by sensu spotkać się na zawodach... A tak zawsze jest ciekawiej, raz pyknie raz nie, ale przynajmniej jest się z czego cieszyć, lub co poszukać by się poprawić.

Ja żałuję tylko jednego... Tej mojej reakcji po ocenie... Przespałem się z tym... I głupia sprawa...

Najgorsze jest to, że przekonałem się , co jest grane dopiero po zawodach i do końca byłem przekonany ,że sędzia mnie pojechał...

 

ps. W Sosnowcu, trzeba będzie odpić coś symbolicznie na zgodę z Siwym, bo inaczej się nie ogarnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie stał na stanowisku, że audio u siebie w aucie robi się pod własny gust

 

Mnie również nie podoba się jak graja auta robione typowo pod zawody.

 

Szału nie było na tych targach. A jeśli chodzi o zawody to nie będę komentował bo i nie startowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie podoba się jak graja auta robione typowo pod zawody.

 

Szału nie było na tych targach. A jeśli chodzi o zawody to nie będę komentował bo i nie startowałem :)

 

Granie jest wymuszone przez płytę testową... jest jaka jest tak dobrana aby stawiać sprzeczne wymagania poszczególnych kawałków... Skoro pod nią stroi się system, to zgadzam się w pełni ,że słuchanie innych płytek może( a wręcz jest) wypaczone... Plus osobiste upodobania..

 

Szału nie było z wystawą na targach? Autami w zawodach ? Czy hostessami? Bo o ile o dwóch pierwszych kategoriach można dyskutować to te ostatnie zdecydowanie dawały radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jedne z ciekawszych tweeterów na imprezie - Siergiejowa manufaktura (jeżeli coś pokręciłem to poprawcie mnie)

 

post-3253-0-56364400-1335105734_thumb.jpg post-3253-0-63593000-1335105736_thumb.jpg

 

Odnośnie wyników - w Maxi Bury ma zasłużone 1sze miejsce :)

 

ja natomiast swoje frycowe zapłaciłem, do następnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...