Skocz do zawartości

Lublin 21 - co tam "słychać"?


Rekomendowane odpowiedzi

Było minęło, teraz bedzie tylko lepiej panie Marcinie ;)

 

Ja tam się już ze wszystkim przespałem i spox

 

Pierwsze zawody w sezonie.. Każdy wyjechał w jakimś zmienionym setup'ie, teraz przynajmniej wiadomo co podciągnąć aby było lepiej...

Mam nadzieję ,że uda się jakiś progres w Sosnowcu, bo jak drugi raz zaliczę dno to się już upiję ale z żalu nie radości... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Panowie za gratki , łatwo nie było :P , od jutra jestem w Wawie wiec można się umówić i posłuchać , jak ktoś ma ochotę . Rozmawiałem sporo z Tomkiem Z. i podpowiem wam co powiedział o poprawkach ( stanec i kwiatek ) .

 

Pozdro i do zobaczenia w Sosnowcu !

 

 

ps. Marbella dla Ciebie trzeba zrobić miesjce 500m od innych bo mi kiłbasa w brzuchu latała :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury no BASS no FUN!

 

To w Sosnowcu ja się ustawiam w szranki z Tobą z moim STX w bagarce... :rotfl:

 

dokładnie, u nas w systemach były naprawdę durne błędy, u Ciebie już ogarnięte, ja muszę ogarnąć na miejscu ;)

 

Ja na Sosnowiec mam w planie przyjechać ze zmienionym setup'em, w stronę "budżetową" aby nie było ,że następne "hajendy" wjadą... :)

Ale tym razem, przygotuję auto na spokojnie , a nie szpachlowanie drzwi,poprawki, tłumienie itp na dwa dni przed zawodami, potem jazda, jeszcze jakieś poprawki no i skończyło się na tym co wyszło...

Jest trochę czasu więc na spokojnie podłubię w babci, i Wam także to radzę, aby się spotkać w krainie DLS'a, dać "Wilkom" na pożarcie Nasze auta do oceny a potem to już tylko "Cola"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dobra firme co zamontuje ci drzwi przesuwne z szafy a do nich głośniki i bedziesz mógł z nimi jezdzić w lewo lub prawo w zależności czy dbl, czy drag. fajny mpomysł co??\

:)

no dobre pogadam z Romkiem to mi zrobi drzwi z 22mm blaszki żeby byłe stabilne :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem tylko wyniki, nie wiem co tam sie dzialo ale bardzo odskocznia od zeszlego, co roku widac tylko dla mnie na papierku :( . Pany przyszalaly w tym roku :)

 

Fajnie ze strefowi sie pojawiaja w wiekszym gronie na takich eventach, ja mialem zjazd i zaliczenia wiec ... dupa nie pozwiedzalem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...