Skocz do zawartości

Honda Civic 5D by bonless


bonless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


To dobrze że taka pierdoła,

 

Nawet udało się już ogarnąć i polutować dzięki gościnności Daniela. Jeszcze raz dzięki :ok:

 


bałem się że radyjko zastrajkowało na mój widok :rotfl:

 

Nie ma takiego strajkowania :) Radio działa bez zarzutu i mam nadzieje że taki stan utrzyma się jak najdłużej :)

 

 

Oj a szkoda by była. Bardzo fajny system był :ok: jak go słuchałem przed świętami. Zmieniło się coś ? :D

W zasadzie zmieniło się strojenie i to dosyć znacznie :D

Poza tym wykryłem dość istotną wadę drzwi, a konkretnie listwy uszczelniające (zew. i wew.) na dole szyby. W zależności od ustawienia szyby pojawia się szpara na zewnątrz lub wewnątrz co dosyć istotnie wpływa na pracę woofera i spójność całej sceny.

Mam już jakiś pomysł jak to można to naprawić, ale wszystkie sugestie są mile widziane :)

 

 

Przemcio nie wiem jak przed świętami grało ale teraz słuchałem i dla mnie gra to szczegółowo, szeroko z taką lekkością i jasnościa, bardzo mi się podobało.

Kilka osób osłuchiwało autko,  także może się wypowiedzą.

 

systemik gra bardzo przyjemnie, miałem okazję słuchać przed spotem ;)

 

Dzięki chłopaki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mały update:

 

Udało mi się załatwić problem szpary między szybą boczną a dolnymi uszczelkami. W zależności jak miałem ustawioną szybę szpara pojawiała się albo na zewnątrz auta albo między boczkiem a szybą co znacznie wpływało na granie w aucie.

 

Zewnętrzne listwy zostały lekko stuningowane. Po prawej zużyta listwa a po lewej przerobiona.

post-4176-0-20115300-1365526995_thumb.jpg

 

Wewnętrzne listwy zostały lekko dosunięte do szyby.

 

Pod maską też lekkie zmiany :)

Komora silnika obecnie wygląda tak:

post-4176-0-62621300-1365527404_thumb.jpg

 

Zmienia się alternator na 90A a razem z nim wszystko co go napędza :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zayumał serce :rotfl:

 

Się przeszczepia, wkrótce pacjent będzie zdrowy :]

 

co tak skromnie? Nowy motorek uciągnie trochę więcej niż 90A ;)

 

Taki był do tego silnika więc już nie kombinowałem żeby coś dopasowywać. Zmiana z 70A na 90A musi wystarczyć :)

 

 

to jest poswiecenie - żeby wstawić większy alternator wymienia się silnik

 

Nie ma lipy, działam z rozmachem :P

 

 

Silniku wracaj! Powodzenia :) I nie zapomnij się zapytać :D

 

Nie zapomnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kończy silnik i zajmij sie muzyka :)

Sezon coraz bliżej

Powodzenia

 

Taki jest plan :)

Z tym sezonem to jeszcze wszystko stoi pod znakiem zapytania, więc pożyjemy zobaczymy.

 

Zapomniałem jeszcze dodać że planuję powrót do pasywki. Denerwuje mnie ta aktywka bo człowiek cały czas coś kręci i zmienia, a w pasywce jak się zrobi zwrotki to już się nie chce dłubać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee... Taki obdrapany :/

Trzeba było go ładnie pomalować przez montażem

 

I odrazu zmien na nowy stozek.

Ten wyglada na mocno przechodzony.

Mam gdzieś w domu zestaw do mycia filtrów z oliwka K&N.

Jak będziesz u mnie to ci dam.

 

Miałem ważniejsze wydatki niż malowanie pokrywy :wink: Będzie pomalowana w najbliższym czasie.

 

Filtr daje radę tylko trzeba go wyczyścić, środki do czyszczenia mam ale jeżeli tobie zalegają to z chęcią przyjmę :D

 

B18C4? Jakieś mody w planach ? :)

 

B20Z1 z głowicą B18C4, czyli B20vtec  :)  Plany jak na razie to dokończyć wydech, dotrzeć, wystroić i jeździć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z momentem bym się tak nie rozpędzał :) ale silnik zacny , Bonless zrób takie parametry jak tu :)http://passwordjdm.pl/viewtopic.php?t=10690

 

Tak jak kolega rojass pisze momentu jest sporo jak na hondę :) Temat tego crx-a mam już przewałkowany, nawet od tego gościa kupowałem ECU pod strojenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z zimnym powietrzem w okolicach tego stożka? Na fotkach słabo to wygląda ;) Z dołu dostaje powietrze, dobrze widzę? 

 

Jak skończysz to możemy się złapać :D u mnie 161KM/212Nm i okolice 1100kg (ostatnio jak ważyłem było 1076kg, ale doszło trochę do bagażnika ciężaru ;) ). 

a wałki leżą i czekają, razem z ecu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...