Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki


Nie sztresuj sie, zjedz snickersa...

 

Babcia i tak objedzie w tumanie turbosmrodu z palcem w nosie te wszystkie GTi podobne szlifierki... :D

 

ps. Żarcik... :wink:  Ale ostatnimi czasy dla odmiany zacząłem jeżdzić w miarę przepisowo 90-100 w trasie plus ekodriving w mieście i średnie spalanie w aucie ważącym 1700 kg i 2,5 litra pod maską .. 4,6 L/100 km :hyhy: Zasięg na jednym baku 1700 km. :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


??



nie uwierze chyba, póki nie zobacze

 

Spoko. Zakładamy się o Jacka na pikniku? Wsiadamy we dwójkę (bez Mastaha, bo mi wyniki zaburzy :rotfl: ) i jedziemy 30 km   , 100 w trasie, przepisowo w miejscowościach czyli powiedzmy 60ką-70 :D

 


A moja pokazuje 9 sredniego w mieszanym jak uzywam 1, 3 i 5 nie przekraczajac 90kmh i ruszajac jak emeryt... I co? I nic :P Jeden raz tylko wytrzymałem tak 100km... Nigdy wiecej :D

 

To nie jest emerycka jazda , sam chyba bym zwariował, w myśl ekodrivingu przyspiesza się internsywnie depcząc pedał gazu na 3/4 aby jak najszybciej osiągnąć zakładaną prędkość podróży, natępnie jak najwyższy bieg, który można w danej sytuacji zapiąć.

Także moja propozycja jak u Gustava aktualna jeśli się piszesz na sprawdzian?

 

ps. Ale się uwalę jeśli przewalicie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy ma swoje preferencje, do kobiet, aut i CA. Nie ma co wzajemnie jechać na argumenty, myślę ,że kolega szukający auta już ma w miarę określone czego się spodziewać tak po hondzie jak i golfie.

Sam sobie wybierze. Ja natomiast polecam (bo to nie mała kasa) pojechać gdzieś w okolicy obejrzeć auta wystawione na sprzedaż(nondę i GTI) i przejechać się nim, wolno, szybko, trochę ostrzej, poheblować,pomacać plastiki, posłuchać gangu motoru i wybrać świadomie.

 

:zdrowko: 

 

Ale spalania Ci zazdroszczę. Chociaż ja za miesiąc dojeżdżania do roboty po około 12km w jedną stronę płacę 60zł:-) A dodatkowo mogę się wyspać po drodze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hellsin miałeś na myśli silnik B16A2 160KM? Jeśli tak to faktycznie kierowca mało gramotny, a może miał protezę zamist nogi :D

 

nie no wszystko było prawie w porządku :D poza tym właściciel słabszej wersji robił power start ( wiesz zapewne o co chodzi :D )

 


Ale ostatnimi czasy dla odmiany zacząłem jeżdzić w miarę przepisowo 90-100 w trasie plus ekodriving w mieście i średnie spalanie w aucie ważącym 1700 kg i 2,5 litra pod maską .. 4,6 L/100 km :hyhy: Zasięg na jednym baku 1700 km. :cwaniak:

 

mi się udało max. 1200 km na jednym :D ale ja to tempomat i średnia bez PL prawie 130 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck, dnia 22 Sty 2013 - 16:51, napisał:
Ale ostatnimi czasy dla odmiany zacząłem jeżdzić w miarę przepisowo 90-100 w trasie plus ekodriving w mieście i średnie spalanie w aucie ważącym 1700 kg i 2,5 litra pod maską .. 4,6 L/100 km Zasięg na jednym baku 1700 km.

 

I udało Ci się kiedykolwiek zrobić taką średnią pod dystrybutorem? Bo mój w życiu nie zszedł poniżej 6 litrów - 2.0 HDi 136 PS

A to co komp pokazuje a potem dystrybutor to 2 różne rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A to co komp pokazuje a potem dystrybutor to 2 różne rzeczy :D

 

Ja tankując tankuję zazwyczaj pod korek i wtedy licznik km na zero.

Wskazania komputera różnią się nieznacznie +/- 0.2 litra.

 


I udało Ci się kiedykolwiek zrobić taką średnią pod dystrybutorem? Bo mój w życiu nie zszedł poniżej 6 litrów - 2.0 HDi 136 PS

 

No co ja poradzę? :) Pogoda nie sprzyja jakimś rajdom, więc jadę przepisowo. I takie spalanie mi wychodzi 4.6-5 litrów.

Latem pali mi więcej jakoś koło 6-7 litrów bo się depcze mocniej ( nie napiszę ile bo jeszcze siedzi jakiś kolega z drogówki a oni kochają mnie "nagradzać" :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wszystko było prawie w porządku :D poza tym właściciel słabszej wersji robił power start ( wiesz zapewne o co chodzi :D )

 

 

Niestety nie wiem co to jest power start ;) Jakbyś mógł rozjaśnić? Czy chodzi po prostu a launch control ;)

 

 

truck, dnia 22 Sty 2013 - 16:51, napisał:

Ale ostatnimi czasy dla odmiany zacząłem jeżdzić w miarę przepisowo 90-100 w trasie plus ekodriving w mieście i średnie spalanie w aucie ważącym 1700 kg i 2,5 litra pod maską .. 4,6 L/100 km Zasięg na jednym baku 1700 km.

 

 

truck pogratulować egzemplarza :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak jzu o mocach tak nawijacie to montowal ktos wtrysk metanolu z woda?

 

Nie montowałem ale kiedyś się zatrułem metanolem. Straszna masakra. Płukanie żołądka, kroplówki i w ogóle... Na szczęście nikt nie wiedział kto to zmontował. Ale wyniosło mnie dużo taniej niż 500$ a zestaw na pewno był profesjonalny. A co do osiągów to coś było ale nie pamiętam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do osiągów to coś było ale nie pamiętam :rotfl:

 

To przyspieszenie tak Ci wybiło błędnik z rytmu i odebrało krew w mózgu siłą 10 G a nie matanol. :)

Swoją drogą masakra z tym zatruciem, z metanolem nie ma żartów, szybko można trafić do trumny.




mysle ze tak bo ostatnio malo jezdze a koszty utrzymania diesla drogie

 

A co masz na myśli w sensie wiekszych kosztów utrzymania śmierdziela od benzyny?

Bo chyba nie wymianę rozrządu, rolek i filtrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludziska , jak wrócą Truckowi boczki z Mikołowa , to już poniżej 6L/100km babcią nie zejdzie ... sztuka ze 50kg waży ;)

 

 

 

Papla... :)

Właśnie drugi "się" obija w skórę i finito... tylko nie wiem skąd wykombinować lub jak wycisnać maskownice pod 18ki.. :(

 Hmm... Ale coś na rzeczy jest dopiero mi uświadomiłeś ,że jeżdzę przecież bez tylnego siedziska i gratów typu zabudowa w bagażniku ze dwa deko dojdzie.

Jeszcze wyjdzie tak ,że po dopakowaniu CA babci Jacek pójdzie w gardło Gustava.. :zdegustowany:

 

 

 

Może wreszcie kik się pojawi :hyhy:

 

 

 

Kopnę Cię glanem w piszczel to takiego jeszcze nigdy nie poczułeś w aucie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...