Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest szybkie ale napewno znajdzie sie jakiś trol wychowany na filmikach z jutjuba co będzie próbował udowodnić, że za tą samą cenę można kupić dużo szybsze, ładniejsze, głośniejsze auto. Zależy czego się szuka. Osiągów, emocji czy taniego, szybkiego samochodu, do którego niedługo trzeba będzie włożyć drugie tyle na naprawy (czytaj okazjonalnie tanie ale tylko zakupie Subaru Impreza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racingforum.pl polecam :)

 

3 różne auta, civic wiertarka, bmw będzie wygodne i elastyczne, w miare bezawaryjne, i ich niezniszczalna rzędowa 6-stka.

Golf będzie TSi co Ci da dużą elastyczność i kopa.

 

Będziesz chciał golfem wyprzedzić to gaz wciskasz i jedziesz, a civikiem pewnie trzeba zbić o 1-2 biegi  ;)

 

Mnie ktoś kiedyś woził civikiem to podziękowałem... taka charakterystyka silnika mi nie odpowiada. Co prawda starszym, bo było to 1.8 VTi no ale ;) koncepcja podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucku w ogóle w Belgii to są poplątane te wersje :D Ewenementy w skali EU :D

 

Civic - może daje i wiele frajdy z jazdy, trzyma się drogi jak "mały gokart" , ale jest to raczej mały spartanin, komfortu tam się nie szuka, do tego głośno we wnętrzu, fanom JPN jednak to nie przeszkadza, do tego stosunkowo lubi sobie pojeść jak na te 2.0l pod maską :)

 

E46 - ja mam akurat styczność w coupe po lifcie z 2.0 dieslem pod maską, trzymanie drogi też bardzo dobre, komfort dużo lepszy niż w civicu, wyposażenie - jak trafisz perełkę to naprawdę nie ma się do czego przyczepić, obszerniejsze wnętrze i bagażnik 410-440l bodajże w zależności od wersji, 3.0l diesel jest bardzo kuszącą opcją tak samo jak 3.0l benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, umarłeś mnie :rotfl:

 

 


Będziesz chciał golfem wyprzedzić to gaz wciskasz i jedziesz, a civikiem pewnie trzeba zbić o 1-2 biegi  ;)

 

Taaaa, najlepiej do jedynki zredukuj. Masz widzę pojęcie...

 

 


Mnie ktoś kiedyś woził civikiem to podziękowałem...

 

Ktoś, kiedyś, coś... 

 

 


lubi sobie pojeść jak na te 2.0l pod maską

 


E46...

 

Że BMW 2.0 zje mniej? :D oj Tola, Tola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą redukcja o 2 biegi to naprawde chyba przesadziłeś : ))

w bmw bede mial pewnie wiecej komfortu niz w civicu :) ale kuszącą opcja jest wlasnie tez ten golf  - który jest juz w miare w normalnym roczniku :)

 

a jak w golfach V z wnetrzem ? jak tam sie plastiki zachowuja ? :)

 

kurde fajne te golfiki :D

i przebiegi maja male ciekawe czy sa prawdziwe - za te pieniadze to wydaje sie bardoz przyjemnie

http://otomoto.pl/volkswagen-gti-czarny-super-stan-2008-r-C27120246.html

http://allegro.pl/golf-gti-prywatnie-53-tys-przebiegu-i2954988247.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2.0 150 PS diesla nie ma nawet co porownywac osiągowo do 2.0 TFSI 200 PS golfa...

 

ale co to porównywać wołka roboczego :P poza tym gdzie ja pisałem o 2.0 dieslu cobyś kupował :P jak chcesz rakietę to kup sobie 3.0 diesla i pomodź lub benę 3.0l ostatecznie M3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf V z 2008 w turbognoju skrzypi plastiakmi jak głupi... A to tylko wersja "sport" czyli lekko nizej i lekko bardziej twardo...

 

 

Łeee chyba dziadzieje bo jak mam być "mistrzem prostej" spod swiateł , to wybieram komfort i za kase małego civica duze obleśne mondeo 3/4 lata młodsze. :P Co innego polatac boczkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to wybieram komfort
ja już dawno mam miażdżycę więc zawsze chce komfortu :P Chociaż moje auto do takich nie należy niestety ale cóż :) 

 

Pamiętam jak kolega kupował wcześniej auto i wyszło jak zawsze kupił wieśwagena i teraz będzie to samo, więc po co te gadanie o BMW i o Civic'u :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie ktoś kiedyś woził civikiem to podziękowałem... taka charakterystyka silnika mi nie odpowiada. Co prawda starszym, bo było to 1.8 VTi no ale

 

pewno B18C 4/5 

To się zgodzę, one jadą powyżej 6000  ale kręcą do 9300-9500 :-D

 

Jak ktoś lubi gwizd wiertła u stomatologa to polecam. 

 

Ja lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak w golfach V z wnetrzem ? jak tam sie plastiki zachowuja ? :)

 

 

 

kurde fajne te golfiki :D

 

 

 

Miałem jakieś 5 lat temu takiego golfa 2.0 GTI (200 PS) , i szczerze Ci go polecam, fotele w serii bardzo wygodne mimo sportowego profilu, silnik elastyczny i mocny, podatny na tuning bez ingerencji w mechanikę.

Honda to przy GTI sztywna głośna taczka dla masochistów, którzy przejadą się parę razy po ulicy na kilometr i powyją silnikami , które co z tego ,że się kręcą wysoko jak momentu w nich tyle co w kosiarce, ciekawe jak wygląda jazda takim buczydłem 500 km w trasie? Też tak różowo jak krótka zabawa w czerwonym polu?

Golf mimo , sztywniejszego zawieszenia i dobrych własności w zakrętach nadal nadaje się do codziennej jazdy i zapewnia wystarczający komfort.

 

ps. A jak Ci silnik siądzie w golfie to u mnie leży cały kompletny z osprzętem i przebiegiem 30 tys km :) i w zasadzie jeszcze z połowę samochodu łącznie z tarczami zaciskami Brembo itp pierdołami do allaha poleciał tylko przód auta.

 

Aha pytałeś o wnętrze, jakością plastików i wykonania honda ma się nijak do jakości VW, wiem co mówię bo po gongu (nie moim) rozbierałem tego golfa na części i nawet tam gdzie nie widać, to bardzo solidnie wykonane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jedzie 500 km to spalanie potrafi pozytywnie zaskoczyć. Poza tym nie jedziesz autem którego obok jeździ milion identycznych. Jeżeli chodzi o jakość wnętrza to się zgodzę, w zamysłach inżynierów to głownie miało jeździć. Ja autem jeżdżę. Nie mieszkam w nim i nie muszę go głaskać po miękkich "otulinach". Ale za to wszystkie części możesz bez problemu sam zdemontować i założyć z powrotem bez łamania klipsów, zacisków i czytania manuala. Zbudowane jest typowo pod kierowcę, jak starsze bmw. I pod tym względem jest ok. Części droższe owszem, ale trzy razy golfa będziesz naprawiał a raz hondę.

 

.


Honda to przy GTI sztywna głośna taczka dla masochistów

 

aha...

 


golf (...) silnik elastyczny i mocny, podatny na tuning bez ingerencji w mechanikę.

 

Ty chyba na prawdę nigdy się hondą nie bawiłeś :wink:

 

 

P.S. Ciekawostka

Od początku roku do dnia dzisiejszego we Wrocławiu i bliskiej okolicy ukradziono prawie 40 Audi A4 i A6 z lat 98-05. Wiem bo koleś z pracy kilka dni temu bezskutecznie szukał auta rano pod domem. Biedak w nadziei że gdzieś dalej zaparkował chodził i "pykał" kluczykiem nasłuchując rozbrajania alarmu. Po autku zostały tylko wióry z zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominiczeq, dnia 21 Sty 2013 - 09:51, napisał:

Będziesz chciał golfem wyprzedzić to gaz wciskasz i jedziesz, a civikiem pewnie trzeba zbić o 1-2 biegi  ;)

 

Taaaa, najlepiej do jedynki zredukuj. Masz widzę pojęcie...

 

 

Sorry ale ile będziesz redukował wyprzedając dynamicznie 2 litrową wiertarką, jadąc na 4 biegu 60 na godzinę  - bo takie mamy realia (np w 3 osoby).

Jak pizda to na 2 i do końca. Skoro chłopak szuka 200 koni to po to żeby że czasem wykrzesać. A jak będzie miał max niutona w TSi przy 2000 obr to mu to prościej będzie zrobić... 

 

Z resztą, 2 litry VS 2 litry turbo to wolnossący tyłka nie urywa. Trzeba kręcić żeby jechać dynamicznie.

 

Mamy w domku subarke 2.0 165  PS to sorry ale ona poniżej 3.5 tysięcy nie wyprzedza dynamicznie. 

A na co dzień jeżdżę 1650 kg cegłą z 2 litrowym dieslem... I jemu to sprawniej idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...