Skocz do zawartości

IV Piknik SCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maxtz nie sądzę żeby były ale to niech się organizatorzy wypowiedzą jak dla mnie brakuje jednego posta na początku strony odnośnie kosztów miejsca itd itp 1 post z konkretami bo na dobrą sprawę trzeba przelecieć prawie cały temat żeby doszukać się konkretów termin jak wiadomo do ustalenia po przez ankietę sle wszystko inne można uściślić i zawrzeć w pierwszym poście i w razie potrzeby uaktualniać taka moja mało znacząca sugestia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko będzie zapewne napisane w osobno podwieszonym temacie ... więc spokojnie.

 

raczej tak składka nie będzie stała dla osób nocujących w namiocie i dla tych którzy wynajmą sobie pokój

 

to Ci z namiotów nie jedzą i nie piją czy co ? bo nie rozumiem ...

składka jest jednakowa dla wszystkich, co innego opłata za nocleg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btn86 czytałeś cały temat? Zauważ od którego miejsca pojawiła sie dopiero ta miejscówka pod Częstochową i potem się wypowiadaj .

Co do kosztów , to też na razie nie ma co ustalać , bo jak na razie nie wiemy ile osób w ogóle będzie , bo jeśli ktoś głosował na lipiec, to może się okazać że nie może być w sierpniu na pikniku i jego teraźniejsza rezerwacja domku musi zostać anulowana . Więc spokojnie panowie wszystko w swoim czasie...

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o to mi chodziło Hellsin czyli "koszty organizacyjne" zakwaterowanie to inna kwestia jest jeszcze trochę czasu pewnie ustalane koszty zakwaterowania bo to będzie "parę" osób i wszystko wyniknie z czasem :D i na pewno wszystkie formalności będą wyjaśnione i nikt w "bambuko" nie zostanie zrobiony :) tak powalla czytałem cały temat było pare opcji między innymi majki na mazórach co mi również pasowało mimo km bo tam nigdy nie byłem i chciał bym zobaczyć więc jak piszesz wszystko się wyklaruje z czasem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak składka nie będzie stała dla osób nocujących w namiocie i dla tych którzy wynajmą sobie pokój to raczej koszty organizacyjne :D tak sądzę :)

Dokładnie tak.

Za namiot są jakieś opłaty :?:

Tomku, składka jest jedna dla wszystkich - trzeba podzielić równo koszty. Wiem, nie jest to do końca sprawiedliwe względem domków, ale niestety musimy sobie jakoś z wszystkim poradzić, a koszt wynajęcia domków (czyli w sumie 600 zł + prąd ok. 150 zł) podzielić przez ok. 50 osób (tyle jest w tej chwili na liście) to wychodzi ok. 12 zł za nocleg od osoby/doba.

Cały czas należy pamiętać, pierwszeństwo w domku mają osoby z rodzinami i małymi dziećmi, lecz na każdą rodzinę przysługuje po 1 pokoju (spokojnie idzie się tam pomieścić).

Myślę, że w drugiej kolejności miejsca należą się administratorowi i moderatorom. Mnie to ryba, mogę spać w namiocie.

 

PROSZĘ O JEDNO, NIE RóBCIE WOJNY O MIEJSCA W DOMKU, BO TA SPRAWA JEST W TEJ CHWILI NAJMNIEJ WAŻNA.

Rok temu wszyscy byli nastawieni na spanie w namiotach i nikomu to nie przeszkadzało, teraz też tak zróbmy, a miejsca podzielimy tak, żeby wszystkim dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

 

1. Raadek (3 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

12. Morfi (2 osoby)

13. Stefanb (1 osoba)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

11. hehepack + 1

12. ruby1986

13. balcer

14. pawelszu (ja pewnie spanie w samochodzie uskutecznie)

15. bzyku123

 

Samochód:

 

1. stanec :hyhy:

 

W zeszłym roku dałem radę to w tym też dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

 

1. Raadek (3 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

12. Morfi (2 osoby)

13. Stefanb (1 osoba)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

11. hehepack + 1

12. ruby1986

13. balcer

14. pawelszu (ja pewnie spanie w samochodzie uskutecznie)

15. bzyku123

 

Samochód:

 

1. stanec

2. powalla

 

 

Nie po to mam auto z łóżkiem fabrycznie zamontowanym żeby chociaż raz do roku z niego nie skorzystać :wink:

 

 

Sprawa druga , to te domki posiadają parter i pięterko . Bartku ile tam jest "pokoi" na pięterku , bo te info pozwoli je odpowiednio wykorzystać gdyż na razie gdybamy tylko . Parter w takim domku to ewentualne spanie (materac/karimata + śpiwór) dla 10 osób bez konieczności szarpania namiotu :wink:

Sprawa trzecia , to pierwszy domek od bramy (parter) musiałby być zarezerwowany na potrzeby kuchni i takie tam organizacyjne , więc do obłożenia są 4 pięterka + 3 partery .

 

Bartku warto by potem (jak już będzie termin) pogadać z gościem od tej pizerii (zaraz przed skrętem z drogi asfaltowej na gruntową ..wiesz tej która akurat ostatnio była zamknięta) żeby właśnie ten gość nie zaplanował jakiegoś remontu czy coś w tym czasie :wink:

 

PS: Tomku miejsca na namiot raczej nie braknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Tomku miejsca na namiot raczej nie braknie ;)

O to, to ja się nie martwię i nie biorę innego sposobu na nocleg w ogóle pod uwagę bez względu na pogodę (choć mam nadzieję że będzie odpowiednia i będziemy zadowoleni z takiej ilości drzew) :wink:

Co do mojego pytania to zapytałem z czystej ciekawości bo nigdzie nie było o tym wzmianki, skoro składka jest na całość (zakwaterowanie + prowiant) to Ok, mi to pasuje tym bardziej (o ile się nie mylę) i tak nocując pod namiotem będę zmuszony korzystać z łazienek w domkach.

 

Ps. Muszę się w końcu zabrać za auto żeby coś w końcu zagrało na ten piknik :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek, pokoj:

 

1. Raadek (3 osoby+pies)

2. FUBU (2 osoby)

3. marcin_plock (2 osoby)

4. maniek( 2+2)

5. Pavliq (2 osoby)

6. Dan (2i5 osoby)

7. Bury (2 osoby)

8. Italiano1980(jeszcze nie wiem ile osob ale samemu spac nie bede)

9. Mehow (2 osoby)

10. mares (1 osoba)

11. Hellsin ( 1 osoba )

12. Morfi (2 osoby)

13. Stefanb (1 osoba)

 

Namiot:

 

1. Majka (nie dlatego że domki kiepskie czy coś tylko dla mnie urlop to urlop w pokoju jak bym chciał siedzieć to bym w domu siedział )

2. nicekt

3. suzuki

4. maxtz

5. sinsemillaa + patrycja + ew. jedna osoba

6. leju_thc + ew. max 2osoby

7. Tomo (pewnie znowu wezmę namiot i pewnie znowu go rozbiję, ale i tak będę spał w samochodzie;P )

8. laurenth1981

9. slawa88 + 1

10. aeron + 1 propably

11. hehepack + 1

12. ruby1986

13. balcer

14. pawelszu (ja pewnie spanie w samochodzie uskutecznie)

15. bzyku123

 

Samochód:

 

1. stanec

2. powalla

3.btn86 (+ ewentualnie 1 sztuka do auta :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa druga , to te domki posiadają parter i pięterko . Bartku ile tam jest "pokoi" na pięterku , bo te info pozwoli je odpowiednio wykorzystać gdyż na razie gdybamy tylko . Parter w takim domku to ewentualne spanie (materac/karimata + śpiwór) dla 10 osób bez konieczności szarpania namiotu :wink:

Jarku, na górze w każdym domku jest jeden zamykany pokój i jeden ze schodami na dół.

Na dole jest łóżko + miejsce duużo miejsca, my na imprezach tam śpimy po 30-40 osób w domku i było ok ;)

A tak na serio, to na parterze wyśpi się spokojnie 8 osób.

 

 

Sprawa trzecia , to pierwszy domek od bramy (parter) musiałby być zarezerwowany na potrzeby kuchni i takie tam organizacyjne , więc do obłożenia są 4 pięterka + 3 partery

Nie ten, w którym my nocowaliśmy, lecz ten, w którym był P. Józef, on ma największy taras i jest chyba najbardziej zadbany, jego obstawiamy do "posiadówek, poza tym, on jest w centrum, żeby wszystkim było łatwiej. Chociaż nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić ten domek "posiadówkowy z całkowicie drugiej strony w domku nr 1 (rok temu bylismy w 4), ponieważ tam jest najdalej od "ludności sąsiedzkiej".

 

Bartku warto by potem (jak już będzie termin) pogadać z gościem od tej pizerii (zaraz przed skrętem z drogi asfaltowej na gruntową ..wiesz tej która akurat ostatnio była zamknięta) żeby właśnie ten gość nie zaplanował jakiegoś remontu czy coś w tym czasie :wink:

 

Nie zaplanuje na pewno, jeżeli już to teraz go robi, bo latem ma jedyny utarg w roku. A niedaleko jest bar, w którym mogą urządzić "potańcówkę" ;)

Ps. Muszę się w końcu zabrać za auto żeby coś w końcu zagrało na ten piknik :kwasny:

Tomku, jak to mówią "Szewc w dziurawych butach chodzi" :) Ja również muszę u siebie coś zrobić.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również muszę u siebie coś zrobić.. :)

 

jeszcze nic nie zrobiłeś od tamtego czasu :P ? no wiesz co, bo w końcu ja Cię przegonię i dopiero będzie wstyd ;)

 

P.s: co z tym before i after party jak by co ?

P.s2: jak z parkingiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic nie zrobiłeś od tamtego czasu :P ? no wiesz co, bo w końcu ja Cię przegonię i dopiero będzie wstyd ;)

Piotruś, u mnie już gra, ale wiesz jak to jest.. :) Trzeba gonić, a teraz nie mam jak, bo radio się spierd.. i czekam na zmieniarkę.

Znudziło mi się słuchanie RMF :P

 

P.s: co z tym before i after party jak by co ?

Before możliwe, after raczej ciężko, nie wiem jak będzie z urlopem. Okaże się za jakiś czas. :)

 

P.s2: jak z parkingiem ?

Tak jak rok temu, trzeba będzie porozstawiać samochody po całym lesie, ale myślę, że 30-40 samochodów wejdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, u mnie już gra, ale wiesz jak to jest.. :)

 

u mnie też gra, ale do tego co ma być to jeszcze dalekoooo :)

 

bo radio się spierd.. i czekam na zmieniarkę.

 

trzeba było się bawić ;)

 

Before możliwe, after raczej ciężko, nie wiem jak będzie z urlopem. Okaże się za jakiś czas. :)

 

to coś tam ogarniemy :) ja tam też nie wiem jak z robotą będę stać, mam nadzieję że wybłagam trochę więcej wolnego, bo wygrywa sierpień :P

W kwietniu jak przyjadę to pogadamy z resztą, odnośnie pikniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...