Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość radzikson

Podejrzewam że 22/23 będzie za późno bo to karpika trzeba sypnąć, bo to kluseczki przygotować więc może teraz weekend 8/9 albo następny 15/16.

Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość radzikson

No to może ja podam wstępna decyzję.

09.12.2012 o godzinie 14.

Tylko teraz czekam na wytypowanie miejsca, żeby nie było w pełnym polu bo nas na mrozie wytarga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mi pasuje

ktoś jeszcze sie zjawić chce/może??

Oj widze, ze te spoty w lubuskim  to  jak krew z nosa pod gorke ida...:) a tak powaznie to chlopaki ma nadzieje ze bedzie mi dane zobaczyc jak to wygladaja te spoty i odsluchac co nieco...(mieszkam i pracuje w UK i koniec maja, poczatek czerwca bede w polce na urlopie, konkretnie-Lesniow Wielki, czyli rzut beretem od ZG), ale czetnie podjade i pare km dalej, jesli tylko bedzie ktos chetny,mam nadzieje ze do wiosny cos ustalicie...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie można byłoby coś już zacząć myśleć,bo faktycznie,ze zbieraniem się u nas kiepsko.Myślę,że w maju moglibyśmy  coś pomodzić w tej materii. Na chwilę obecną mi każdy zapiątek pasuje...

Dzieki za odzew, moze sie nas kilku zbierze...a Ty skad jestes oli dokladniej?mozesz odp na priv. Ja blizej terminu urlopowego bede pisal na priv, chyba ze cos ustalicie w tym dziale...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był pomysł by zrobić mały spot w Gorzowie...

tak więc jako gospodarz występuję z propozycją

Termin - 20 kwietnia Sobota

godzina 13.30

miejsce - parking przy media markt ul. szczecińska wylot/wlot kierunek szczecin połączony razem z Obi i tesco

 

1) slawa88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I co chlopaki? Az tak zle z tymi spotami w lubuskiem? Ja w niedziele wyjezdzam(bede w poniedzialek nad ranem) na urlop do polski na 3 tygodnie. Czy bylby ktos chetny osluchac moj setup,ewentualnie pokrecic troche galkami i cos nie cos poprawic(oczywiscie dojade). Ja tez bardzo chcialbym posluchac jakiejs dobrze zestrojonej furki zeby miec wogole jakis obraz i porownanie jak to u mnie wyglada.Prosze o wiadomosci na priv zeby nie zasmiecac tematu. Oczywiscie gdyby wiecej niz jedna osoba chciala sie spotkac to mozna cos pomyslec...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chlopaki? Az tak zle z tymi spotami w lubuskiem? Ja w niedziele wyjezdzam(bede w poniedzialek nad ranem) na urlop do polski na 3 tygodnie. Czy bylby ktos chetny osluchac moj setup,ewentualnie pokrecic troche galkami i cos nie cos poprawic(oczywiscie dojade). Ja tez bardzo chcialbym posluchac jakiejs dobrze zestrojonej furki zeby miec wogole jakis obraz i porownanie jak to u mnie wyglada.Prosze o wiadomosci na priv zeby nie zasmiecac tematu. Oczywiscie gdyby wiecej niz jedna osoba chciala sie spotkac to mozna cos pomyslec...Pozdrawiam

 

A gdzie dokładnie będziesz? w lubuskim z tego co mi się kojarzy z aktywnych uzytkowników to sława88 ma grające auto, ja z granicy lubuskiego, w najbliższym czasie też coś będzie plumkać... daj znać gdzie będziesz i ew. gdzie możesz dojechać to się pomyśli ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siemka. i co myślą coś niektórzy o czymś?? ostatnio był mini spocik w 3 osoby (w porywie 4) i był bardzo ciekawy i owocny dla kilku konfiguracji. Na pewno bardziej konkretny niż dziewiczy spot, który był bardziej poznawczy.
jednym słowem "spinajcie" tyłki, trzeba tchnąć ducha w to poniemieckie terytorium a nie odstawać od innych :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze kolega "oli" się wkręci. z tego co wiem coś tam sobie kroi.o reszcie nie wiem co i jak wygląda. zresztą nie o samo granie chodzi. u mnie szybko finału nie będzie. bo ciągle ostatnio przewracam i szukam finału :rotfl: z mojego zestawu uważam zostanie radio, 1 wzmacniacz, no i może wf w drzwiach. reszta to ciągła niewiadoma :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...