Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej. Czasem odnoszę wrażenie, że spoty tutaj są traktowane jak pokaz swoich możliwości i póki nie ma się auta grającego na poziomie to cisza. Zaczynając spotkania w gronie fanów wierzyłem w to, że takie spotkania służą poprawieniu więzi, relacji, wymiany wiedzy, lub poglądów. Lecz zawsze przy próbie spotkania było - po co jechać, skoro mi nie gra. Ok... każdy ma prawo do korzystania z czasu wolnego tak jak chce - nic mi do tego. Mam poprostu inne zdanie. U mnie nie gra od stycznia, ale przy zainteresowaniu odłożyłbym swój czas kosztem Was - forumowiczów, co wielokrotnie robiłem ( jadąc raz 100 km zamiast czekać na wzmak od kolegi, jadąc prawie 200 na cały dzień zabawy u dobrego gościa, mimo, że mu nie grało. Ba tamtem rok w czsie całego urlopu objechałem pół Polski i skorzystałem ze spotkan - piknik, Reda, Tczew, i spotkanie nad jeziorkiem u Dawidka, zdarzyło mi się nawet być przypadkiem w stolicy i do 4 rano grzebać z chłopakami w aucie nawet nie wiem kogo). Podsumowując - nie jest to wycieczka do nikogo, już przywykłem do tego obrazu. W razie jakiegoś zainteresowania można na mnie liczyć.

W moim przypadku nie chodzi o pokaz możliwości. To taka luźna propozycja na spotkanie, posłuchanie, pogadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Proponuje piątek 25, ew. sobota 26. Spotykamy się na parkingu Tesco/Obi/Media i zależnie od aury zostajemy lub zjeżdżamy na zadaszony ;) godzina do ustalenia, ale fajnie by było ciut wcześniej się spotkać co by w końcu dłużej posłuchać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...