Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

tylko gdyby ktos jechał od strony Torzymia/Swiecka to niech nie skręca na łagów w Poźrzadle tylko jedzie dalej kilka km aż za przejazd kolejowy i wtedy na lewo na łagów(jest znak)

zresztą z trasy widac i męczygume i stacje paliw(po lewej jadących z świecka)a po prawej od strony swiebodzina/mostek

 

jak ktos nie wie jak jechac dalej a jedzie przez swiebodzin niech pisze...pojedziemy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie przyjadę :)

 

I bardzo fajnie..

Teraz tylko niech się zjawi każdy kto się zadeklarował (słowom niech stanie się zadość), to może w końcu uda się Nam raz na jakiś czas zapoczątkować tradycję spotkań na własnym podwórku a nie "obczyżnie"... :wink2::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Jedziemy?

Jutro na 14.00 tak jak było mówione.

 

tylko gdyby ktos jechał od strony Torzymia/Swiecka to niech nie skręca na łagów w Poźrzadle tylko jedzie dalej kilka km aż za przejazd kolejowy i wtedy na lewo na łagów(jest znak)

zresztą z trasy widac i męczygume i stacje paliw(po lewej jadących z świecka)a po prawej od strony swiebodzina/mostek

 

jak ktos nie wie jak jechac dalej a jedzie przez swiebodzin niech pisze...pojedziemy razem.

 

Chodzi ci żeby skręcali na Gronów tak?

 

 

Ja chyba wpadne tylko jako słuchacz, bo u mnie wiele rzeczy jest do zrobienia, a dźwięk nie jest zbyt przyjemny :)

 

1.slawa88

2.oli

3.duber

4.truck

5.Mamusa

6.radzikson

7 raven42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w domu...więc na 99,999% będę :)

Co do tego parkingu na stacji paliw...to hmm jak będzie słonce to się zagotujemy.Jakiś cień by się przydał

tak na gronów...i zaraz po skręcie jest po prawej owa stacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jednak ten łagów? zostanie kilka km a tam woda cień itp:) zresztą ja i tak chyba od strony łagowa będę jechał i może "mamusa" od skw pojedzie ze mną. decydujcie konkret bo to nie na ostatnią chwilę takie info:) jak coś może nr ktoś niech kom zapoda gdzie i co jakby się szukać. Mój 667 578 934 w razie gdyby

 

i też z chęcią co nieco posłucham bo u mnie w trakcie budowy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawa88 do łagowa możemy jechac ale spotkac się można na tym cpn'ie aby później razem jechać...

Dobrze znam łagów i jakoś cienia tam nie widzę(ugotujemy się),jest tam kilka parkingów koło zamku ale jakoś nie widze tam, puszczania muzy...a jest środek lata więc ludzi będzie też tam masakrycznie dużo(w centrum)i aut na tych parkingach

 

truck budki lęgowe hmm ;) tylko niech ktoś weżmie jakąś dobrze nagraną muze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co z tego jak przyjadą tylko dwa samochody :/

 

Jak dwa? Więcej osób będzie... Po co więcej niż parę aut? Łatwiej będzie posłuchać i pogadać, ja będąc na Wiośnie w Gliwicach, posłuchałem może co 5 te auto, a połowę ludzi nie kojarzyłem nawet kim są, choć pewnie "znam" ich z forum... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma oprawe bezpiecznika na 35mm2 kabel,odkupię

dziś zechciało mi się za miastem posłuchać Rammsteina trochu dużo głosniej i ...poszedł z dymem.Już raz był reanimowaniy ale teraz to już padaka a jutro spot...cza szybko jakiegoś druta szukać

fajnie się zabarwił z przeźroczystego na brąz :/ bezpiecznik 100A stopił się

 

http://img21.imageshack.us/img21/7813/20120707163115.jpg

 

 

 

edit

 

bezpiecznik już jest teraz sklejanie oprawki

 

http://img193.imageshack.us/img193/6990/20120707170110.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc 14 na stacji..pasi

 

dałem trzydzieści drucików i znów się zjarał :zalamany: przy głośniejszym..rammsteinie

 

Ja pierdykam... To raczej nie jest normalne... Przypomnij mi co u Ciebie jest z piecowni, bo nie będę teraz szukał po tematach?

Przywiozę Ci bezpiecznik,bo miałem jakąś zapasówkę tylko ja mam w babci wrzucone 40ki...

A mam przecież obecnie w sumie delikatnie ponad 1kw w napędzie i nigdy(nigdy!) mi nie wywaliło od 4 lat bezpiecznika.

Więc zrób jeszcze raz tego druciaka, ale proponuję już nie słuchać głośniej, to nie jest normalne to co się dzieje... Szkoda by coś się sfajczyło oprócz bezpiecznika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piecowni dls a3 i dls a6 i pod tweeterki jakieś maleństwo...ale 2x RE SE 10d4 bierze prądu...

bezpiecznik do wymiany ale i cała oprawka popekała

Dlatego całą oprawke bym odkupił jak ktoś ma..ale na kabel 35mm

Z instalką raczej jest ok bo jak puszcze "normalnie"czy ciut głośniej to gra...rozkręcenie ponad normy robi dymek z bezpiecznika..za słaby i tyle a drucikami nie trafię w 100A czy nawet więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te dwa RE masz spięte rozumiem w 2 Ohm?

No to Ci wypluje przy maksie ok 1 Kw...

To jest dużo , ale nie jakiś kosmos jeśli chodzi o prąd...

Radek z tego co pamiętam mając także A6kę i do tego jeszcze dwa Proxy miał na głównym 150 A przy aku.

Zaś przy piecach spytam go jadąc na spot i nic się nie działo złego.

A wcześniej jak rozkręcałeś gałę co się działo? Czy dziś Cię poniosła dopiero ułańska fantazja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...