Skocz do zawartości

Woofer z wykopem :D


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Słuchalem w tym roku 3 razy auta Siwego, także ma 18 ki revelatora w wersji dla Gienka, napędzane z... radia... Co prawda może i coś tam dłubniętego, ale na ile??

I zapyla aż miło... Więc argument ,że A7 nie wydala w porównaniu do końcówek w radiu chyba sami przyznacie ma się nijak...

 

Hmm czyli jednak waty nie graja :wink: A na powaznie. Wiem ze radio to tylko 4 kanaly w ukladzie scalonym ale moc mocy nie rowna slyszalem wzmacniacze Home Audio o mocy 25W na kanal i mocy nie brakowalo nawet przy wyzszych glosnosciach dynamika i kontrola byly na dobrym poziomie.

Oczywiscie wiele zalezy od efektywnosci glosnikow i od wydajnosci pradowej jednak same waty to nic bo podlaczajac morel tempo6 pod radio i pod wzmacniacz blaupunkta 2x50W W jakosci dziweku wielkiej roznicy nie bylo na normalnych poziomach glosnosci. Zalezy kto jak slucha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesisy W16 maja 160rms i ktoś tam kiedyś wspominał że jest to lepsza wersja HX Phase ale moim zdaniem za mało mają wspólnego żeby tak mowić. Zasilam je Zapco 500 i grają swietnie. Waty na pewno nie przeszkadzają :) Grały z powodzeniem również pod Xtantem 2200i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aha... Widzialem w niemcowni w sklepie caraudio maja na wyprzedazy ostatni komplet phase "srebrne" na 400 ojro czyli jak bardzo okazyjnie. Tyle ze te aluminiaki nie sprawdzone sa widze

 

Co do srebrnych nie mogę się wypowiedzieć. Ale to raczej rzadkość. Cały zestaw naprawdę ciężko trafić na rynku wtórnym. 400 ojro to naprawdę przyzwoita cena za nowy zestaw. A tu jeszcze zapewne masz gwarancję. Ino alu membrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy TEC LS185... Generalnie zastanawiam się, czy nadadzą się one do 2 dróg. Jak jest z ich prądożernością? 100W ze Steg'a AQ 105.4 im wystarczy? Jak bardzo trudne są w aplikacji? Sprawdzą się w pełnych drzwiach golfa 4, czy raczej wolą komory? Będę wdzięczny za szerokie info w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi sound odpowiadałem Ci już na PW

 


czy nadadzą się one do 2 dróg

Tak , ale z nisko ciętym tweeterem , który wytrzyma cięcie w okolicach 2.5-3 khz .


Jak jest z ich prądożernością?

Im więcej tym lepiej , jakościowych wattów .


100W ze Steg'a AQ 105.4 im wystarczy?

Tak spokojnie zagrają dobrze , mogą przyjąć więcej , ale jak mają mniej nie grają gorzej .


Jak bardzo trudne są w aplikacji?

Są większe zatem wymagają wiekszego otworu montarzowego ,są głębokie i nie mogą grać pod tapicerę bo połamią boczki :P

Drzwi zrobione w wer. pancernej !


Sprawdzą się w pełnych drzwiach golfa 4

 

Nie mam pojęcia , ale myślę że nikt Ci nie odpowie , bo nikt nie wie jak masz zrobione drzwi .

 


czy raczej wolą komory?

Grają bez problemu w pełnych drzwiach , w komorach jeszcze lepiej , ale musisz wygospodarować co najmniej 15 litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba słuchać :)

 

Po 1 Wytrzymałość wg norm AES - Alpine 50W - Scan 70W - TEC 180W

Podstawowa różnica jest w Cewce , jej materiału itp .

 

Na pomiarach i graniu wychodzi inaczej Tec wydaje mi się lepiej grać w pełnych drzwiach Scan z kolei w komorach i mniejszych objętościach niż TEC .

Można by podzielić że TEC dużo lepiej sprawuje się  w Aucie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bury22 napisałem Ci PW, ale nie odpisałeś :hyhy:

 

Nie mniej jednak, dzięki za info w temacie...

 

Tweeter z jakim miałby grać, to duże Supremo, więc raczej uda się go nisko pociąć, pytanie czy nie zrobi się wtedy za ciężki i ostry w połączeniu z DLS'em A1 i jednostką Alpine...

 

Gdybym się na nie zdecydował, to raczej zadbałbym o to, żeby grały przed tapicerką :wink2:

 

Jak jest u nich z kickiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...