Skocz do zawartości

Woofer z wykopem :D


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 7 miesięcy temu...

Przecież wyraźnie napisałem: 2 drogi i woofer który będzie grał pod 60W...

 

to ja CI wyraźnie napisze ze nic takiego raczej nie znajdziesz, co zastąpi Ci MP5.16 bo akurat MP nie jest prądożernym wooferem. A A7 nie jest zlym wzmacniaczem. Więc zamiast probować od razu zmienić woofer (bo tak najłatwiej) to może lepiej przypatrzeć sie poprawności instalacji woofera w aucie, może tu tkwi problem i to poprawić. Tylko pytanie czy sie będzie chciało........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że ciężko jest znaleźć jakąś alternatywę... Być może rozważę wymianę pieca na woofery... MP na pewno są już wygrzane. Jeśli chodzi o same drzwi to oprócz tego, że są wygłuszone dekamatem, to raczej nie ma się do czego przyczepić. No może jeszcze tunel woofera który ma długość około 55mm i nie rozszerza się ku wnętrzu drzwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs audio pro 165 najlepszy wofer do 2 way jak dla mnie .Niedomagania w zakresie calej czestotliwosci znikną i usmiech wróci .

 

Nie dlugo napisze cos o tym tylko musze pozadnie je zaaplikowac :rotfl: Napewno Sinof bedzie mial na ten temat cos do powiedzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekarką tak? Różnie tutaj gadali ale moje zdanie jest takie ze dekarka nie nadaje sie do tego. Zrywałem ją bo lipa była

Rozmawiałem z kilkoma osobami które rwały dekarkę i kleiły stp i dynamata. Różnicy podobno nie było. Rozumiem, że można to usłyszeć pakująć klocki za miliony monet, ale wątpię żeby w moim przypadku była znaczna różnica na plus.

 

Napisz dlaczego Twoim zdaniem była lipa?

 

Whisper możesz coś więcej napisać o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dlaczego Twoim zdaniem była lipa?

 

Dekaraka ( choć drzwi mam sredniej wielkosci i pojemnosci) po pierwsze spłyneła na słońcu ( auto ciemne) po drugie miałem porównanie z autem zrobionym na STP i mimo to że przyłożyłem sie do drzwi ( wtedy jeszcze na dekarce) było gorzej u mnie. Dekarka jest słaba do tego a drzwi za istotne żeby oszczedzać na tym ale to moje zdanie.

 

Nie musisz mieć klocków za "milijony" żeby dobrze drzwi "zagrały". Jeśli jesteś pewien że drzwi są OK szukaj woofera:)

 

pawelszu dobrze pisze- coś z revelatora małego lub pochodne ( przykład 307 marcin_plock i też z Supremo :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...