Skocz do zawartości

gdzie kupujecie material obiciowy na suby?


Pawel S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Koledzy macie aktualne sprawdzone źródło dobrego materiału w dobrej cenie? Jakoś teraz wszystko podrożało i nie mogę znależć już materiałów jak kiedyś po 8zł za 1m2.

Najtańszy jest od Soundpol, a jak z jego jakościa? Jest cienki czy gruby, prześwitujący czy nie?

Jak to się układa, zniweluje drobne nierówności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na basserowym nie da się połączyć krawędzi tak aby to było niewidoczne.

Na moim zrobisz to bez śladu- trzeba się uważnie przyjrzeć.

Ja z tym nie miałem problemu ale jak piszesz - każde łączenie będzie widoczne przy szczegółowych oględzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał link do tego sklepu zapomniałeś wkleić  :P

 

bo nie ma, oni w sieci nie istnieją

 

Ja z tym nie miałem problemu ale jak piszesz - każde łączenie będzie widoczne przy szczegółowych oględzinach.

 

każde mniej lub więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 667 45 21

Hurtownia Surtex

 

A mają różne kolory... odcienie szarego do wyboru? Ja kupiłem jakiś materiał na serwisie aukcyjnym, miał być polski, dobry, nie chiński. Okazało się, że co prawda ładnie się naciąga, ale był cienki i przesiąkał, a dodatkowo miał jakąś taką strukturę, że wszystko się czepiało, każdy paproch wnikał w strukturę i ciężko było wyciągnąć. Koniec końców kupiłem bassera, dopasowałem odcień do bagażnika i złego słowa powiedzieć nie mogę. Pierwszy raz oklejałem zabudowę i wyszło ładnie, ale fakt, tani nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jakość jest bardzo wysoka i 16zł/m2 jest ok.

 

Zgadza się, dlatego drugi raz nie dam się naciągnąć na coś z aledrogo. Tu nawet nie chodzi o koszt materiału, ale musiałem zrywać stary kocyk i kłaść nowy. Lepiej zapłacić relatywnie więcej, ale mieć spokój. Jakość kosztuje, chociaż czasem ktoś ma pod nosem hurtownie, gdzie jest i tanio i dobrze  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no niestety jak widzę ceny poszły w górę. Basser jednak trochę za drogi. Widzę że chyba nie da sie znaleźć przyzwoitego materiału w cenie do 10zł za 1m2.

Orientuje się może ktoś gdzie w warszawie można dostać taki materiał?

Jest co prawda hurtownia PUH ale oni nic typowego do tego celu nie mają, Pani mówiła że klienci coś dobierają ale to tak nie bardzo.


Brał ktoś może ten materiał od skrzyniaskarbow z allegro?

http://allegro.pl/filc-czarny-2-mm-200-g-m2-obicie-skrzyn-tub-1-5-m2-i5009160692.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Cie zbawi te 6zł? Kupisz jakieś dziadostwo i potem będziesz żałował. Pamiętaj "chytry dwa razy traci". Ja też nie wiedziałem czym obić, ale ktoś z forum polecił mi bassera, kupiłem i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no robi mi różnice bo potrzebuje 3 m2, po 16 za 1 mk2 + wysyłka to 60zł. Materiał będzie droższy jak sama skrzynia. Brałem kiedyś materiał po 7-9zł i były dobre, nie mechaciły się, ładnie się układały nie prześwitywały, mam obite nimi kilka skrzyń i jestem zadowolony, mimo lat jest ok. Tak że nie widze sensu wydawania 2x więcej za materiał, tyle że obecnie jest jakaś bida z nędzą w tym temacie, same wysokie ceny :( i materiały z wyższej półki nie ma pośrednich przyzwoitych jakościowo w adekwatnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u Basser`a to nie jest cena za metr bieżący, a szerokość jest więcej niż metr? Ja też myślałem przy zamawianiu, że cena jest za 1m2 i tyle policzyłem na zabudowę, robotę skończyłem, a zostało jeszcze sporo materiału. No chyba, że się walnęli i przysłali więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w sklepie/montażowni car audio "Media Centrum" http://www.caraudiovideo.pl/

Dostałem u nich fajny materiał 3mm gruby do celów audio, prawdopodobnie z tego co zasłyszałem mają go od bassera więc to ten sam.

Jakościowo bardzo fajny, trochę rozciągliwy, zobaczymy jak będzie się układał, ale na pierwszy rzut oka będzie elegancko.

Oni go używają na bierząco więc lipy nie ma.

 

W necie tego nie sprzedają, w wysyłki też nie będą się bawić, ale jak się przyjdzie osobiście to sprzedadzą.

Są różne kolory chyba ze 4, cena 15zł/1m2 nie mało ale jakość jest a i dla mieszkających w wawie będzie blisko.

Jako że miałem niedaleko, z buta sie przeszedłem to mi się bardziej opłacało jak zamawiać w necie.

Teraz to będzie moje miejsce zaopatrywania się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...