Skocz do zawartości

gdzie kupujecie material obiciowy na suby?


Pawel S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem sie na materiał od Gazora...

Moim zdaniem nadaje sie tylko do skrzyn z wpuszczonymi bokami.

Guma wydaje mi sie tam zbedna, strasznie utrudnia ciecie nałożonych na siebie warstw ostrzem trapezowym , ale dzieki niemu kupiłem nóż krążkowy.

Trapezowy zaciaga i strzepi materiał,

Maskowanie łączeń nie jest zbyt łątwe, być moze przez te gume własnie, i co prawda nie ma tragedii to widać jak sie układa, jak sie go "zaczesze" tak sie "odbarwia".

Nie spotkalem sie jeszcze z bardziej mechacącym sie materiałem, choc wierze ze moga byc gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Na swoją skrzynkę zamówiłem materiał od gazora i jestem szczerze zawiedziony... Materiał bardzo estetyczny nie powiem, ale niemiłosiernie się mechaci już przy oklejaniu robiły się paprochy,. a składania widać gołym okiem i czuć pod palcami :/

 

Miałem próbki od bassera i żałuje, że nie kupiłem jednego z ich materiałów.

 

Aha do materiału dostałem klej taki różowy, bardzo fajny choć niewygodnie się rozprowadza, za to bardzo lepki już po kilku sekundach i nie śmierdzi jak klej tapicerski na bazie butaprenu, którego używałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes zawiedziony to ciesz sie ze nie kupowales tanszych materialow :P

 

skoro klej sie spodobal to polecam nastepnym razem kupic klej tapicerski firmy bochem

cena taka sama, wydajnosc wieksza i nie schnie tak szybko podczas rozsmarowywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dać kilka zł więcej za materiał i kupić grubszy bo dłużej wytrzymuje można czyścić co do kleju WIKOL'em (super się rozprowadza ale schnie dłużej jednak koszt znikomy) biały nie przebija a jak tak to po wyschnięciu jest bezbarwny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czerwony klej to zapewnie "tapicer", widze ten bonatap za 5l 60zł, chyba czas zrezygnować z "patexu", choć jest fenomenalny bo bardzo uniwersalny to do skrzyn chyba kupie jednak coś tańszego :)

kupczak polecam zaopatrzyć sie w nóż tego typu :

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=n%C3%B3%C5%BC+kr%C4%85%C5%BCkowy

 

 

Zapomnisz o problemach z poszarpanymi krawędziami po trapezowym.

Co prawda warto zaopatrzyc sie w zapasowe ostrza od razu ale cięcie to poezja.

 

Szybko schnacy klej jest raczej zaleta, moim zdaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do zabudów i gdzie nie widac łączen polecam czarny za grosze (uzytkownik Soundpol), nawet sie ciekawie naciaga...

 

GRUBY MATERIAŁ OBICIOWY DO KOLUMN, CZARNY, FVAT (2205976474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ma...2253317129.html material znowu dostepny

szkoda ze cena wzrosla z 7 do 8zl

Tylko tego używam ostatnio, na słupki się nawet nadaje, a w zabudowach na podłodze się nie mechaci :)

Cena i tak niska jest.

 

Do zabudów i gdzie nie widac łączen polecam czarny za grosze (uzytkownik Soundpol), nawet sie ciekawie naciaga...

 

GRUBY MATERIAŁ OBICIOWY DO KOLUMN, CZARNY, FVAT (2205976474) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używałem, ale ten, który wstawił Paweł jest tańszy i moim zdaniem lepszy (ja kupuję szerszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ktorego podalem w linku za 9 ma 1.5m... Masz szerszy?

aukcje audio-technik - 2m

ale mi chodzilo o dokladnie ten sam http://allegro.pl/material-koc-material-obiciowy-szer-95cm-cena-8-i2253317129.html tylko szerszy

bo te 1m to za malo i za duzo... zawsze sporo sie marnuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, napisz do tego użytkownika marta.... Coś tam, ja ze 3 tygodnie temu zamawiałem od nich chyba z 10 metrów tego szerokiego na 1,5 metra.

 

Łukasz, Paweł wstawił link do szerokości 1 m.

Kiedyś były materiały szerokie na 2,1 lub 2,3 m, już nie pamiętam, ale się nie opłacało (no chyba, że komuś taki szeroki był potrzebny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zakładać nowego tematu nie ma sensu więc zapytam tutaj.Potrzebuję czarnego materiału na podłogę zabudowy bagażnika,czy coś się zmieniło/pojawiło w ostatnim czasie na rynku ? Przeglądałem allegro i myślę nad tym materiałem :  http://allegro.pl/material-obiciowy-do-skrzyn-polski-producent-i4664986104.html

Może ktoś stosował u siebie ten materiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...