Skocz do zawartości

Clarion 958


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pytam z ciekawości , ja mam ale skany i nie jest to wygodne , ja mojego 958 jeszcze nie dostałem z UK i szlag mnie trafia do tego stopnie że myślę czy nie kupić drugiego bo mam auto rozgrzebane a jeszcze ciepło na dworze i zainstalować a jak dostane tego z UK to wystawić na Allegro - ale tu znowu kasa zamrożona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ich coraz mniej , ostatnio na allegro pojawił się od pierwszego własciciela , z przystawką do VW i bluetooth , pełna dokumentacja i polska instrukcja - aukcja była przez 24h w opcji kup teraz za 950zł - gdybym nie miał kupionego kupił bym bez zastanowienia ale po tych 24h gość zmienił cenę na 1150zł i na drugi dzien za tyle poszło - pewnie zobaczył cenę u Rysia ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj jestem posiadaczem tego radia :) od pierwszego właściciela, stan perfekt (1000PLN :) )obsługa za przeproszeniem "dla debila" co w DXZ928R nie było już takie proste :przestraszony: odpaliłem, poustawiałem pobieżnie zwrotkę i wg mnie gra świetnie:) oczywiście jeszcze sporo mordowania się będzie, zwłaszcza z czasówkami, ale damy radę:) pomiędzy 928 a 958 miałem Alpine 9835r i jak dla mnie... to do fanów Alpine chyba mi nei po drodze.... po prostu mnie nie powaliło, a wręcz w przeciwnie, no chyba, że jeszcze kiedyś spróbuje H700/701 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj jestem posiadaczem tego radia :) od pierwszego właściciela, stan perfekt (1000PLN :) )obsługa za przeproszeniem "dla debila" co w DXZ928R nie było już takie proste :przestraszony: odpaliłem, poustawiałem pobieżnie zwrotkę i wg mnie gra świetnie:) oczywiście jeszcze sporo mordowania się będzie, zwłaszcza z czasówkami, ale damy radę:) pomiędzy 928 a 958 miałem Alpine 9835r i jak dla mnie... to do fanów Alpine chyba mi nei po drodze.... po prostu mnie nie powaliło, a wręcz w przeciwnie, no chyba, że jeszcze kiedyś spróbuje H700/701 :)

moje będzie nowe , też miałem kupować Alpine 502 lub 9886 i h700 ale jakoś mi przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do choinki nie wytrzymał bym , mam auto / tył / rozgrzebany tzn tapicerka nie jest spięta , wolę , zanim zepnę całość poustawiać co trzeba na wzmacniaczach / są dwa / ale żebym miał pewność musze mieć radio - już tak miesiąc w ciszy jeżdżę , chyba mu napisze żeby wysłał kurierem / ok 200zł / bo miał przylecieć teraz ale się pozmieniało i za miesiac dopiero przyleci z UK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piszę że kupiłem nowego 958 w Anglii ale jeszcze go nie mam , jest u szwagra w Bradford a mnie aż skręca bo nie lubię czekać

 

No wujek nowego kupiłeś i chcesz bawić się jeszcze w używkę... proszę cię, bądź cierpliwy :D (wiem łatwo powiedziec, znam to z autopsji:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...