Skocz do zawartości

Clarion 958


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko podpięte pod dwa głośniki przednie , nawet nie instalowałem ramki montażowej bo docelowo będzie troszkę wyżej zainstalowane , chciałem sprawdzić jak gra i jak wyglada , narazie wszystko na + , odbiór fal radiowych jak w żadnym innym , CD równiez dżwięk ma przejżysty słychać to czego nie słyszałem w Pioneer - ten lubi dudnić , jednak to prawda że w CA liczą się tylko 2-3 firmy w takiej kolejności Clarion , Alpine potem długo nic i Pionieer.

Wkurza mnie w nim panel grubości chyba 2cm ale da się przyzwyczaić

Zmontuję tył , podepnę na zewnętrzne wzmacniacze odcinając wewnętrzny / ten w Clarionie / i wtedy będe mógł coś napisać więcej ale to potrwa ponad tydzien bo z wooferem w boku auta jest trochę zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jednak to prawda że w CA liczą się tylko 2-3 firmy w takiej kolejności Clarion , Alpine potem długo nic i Pionieer.

 

A po czym tak kolego stwierdzasz? jakich to Pioneer-ów słuchałeś że mówisz że taka lipa bo po twojej ocenie można wywnioskować że chyba wielu nie słuchałeś a bynajmniej nie pioneer-ów z wyższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem różnych ale w innych autach i na innych systemach , zawsze miałem tylko Alpine lub Pioneer , po 20 latach bo tyle minęło jak kupiłem pierwsze auto więc było tego trochę i zawsze z górnej półki danego modelu ostatnie jakie miałem to Alpine 9813 , wczesniej Pioneer jakaś seria 9... , chwilowo miałem nowe Alpine chyba 9882 jak posłuchałem tak od razu spakowałem i poszło ze stratą na Allegro ale to było tanie i nowe , teraz jak słucham Clariona to mnie odpowiada , Alpine wyższe też ale nie Pioneer , jakoś nie jest chyba dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie dla ciebie ale nie pisz głupot ze clarion, alpine a potem długo nic i pioneer bo każdy ma inny gust ja miałem większość radii z najwyższej półki ale pozostaje wierny pioneer-owi fakt clarion i alpine naprawdę ładnie grają ale ja i tak wybrałem pioneer-a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi kazde ma inny profil brzmienia wiec nawet nizszy model jednej firmy moze bardziej przypasc do gustu niz wyzszy innej.

Mimo ze moj 948 gra naprawde poprawnie to na flat moja stara alpine 7903 go zamiatala , naka 400 tez moim zdaniem grala lepiej od clariona , ponek 88rs podobnie mi podpasowal jak 948 , 588 zostala definitywnie pozamiatana przez alpine cdm 7874, a reszta to kwestia reszty systemu te ocenialem na tych samych klockach , nie najwyzszych modeli clariona ale mimo ze uzywam clarkow uwazam ze to zadna rewelacja choc wiadomo jak teraz sie przesiadlem na alpine cdm 7... cos tam nawet nie pamietam to slysze roznice , clarion gra zdecydowanie lepiej :D Jednak zdecydowanie gdybym stawial na dzwiek to spowrotem naka lub 7903 , 7905 , 7906 , 7909 jezeli bym mial kase ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiofilem nie jestem , chce miec radosc ze sluchania muzyki i zmian klockow ale moim celem nie jest osiagniecie rewelacyjnych rezultatow bo boswiecajac na hobby rozsadne w moim pojeciu pieniadze wiem ze high endu nie bedzie , to jest jak z amatorska gra w pilke czlowiek chce byc dobry , kupuje sobie dobre obuwie trenuje ale i tak wie ze ekstraklasy nie bedzie bo tak dobry nie jest i nie bedzie i tak samo jest z moim sluchem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...