Skocz do zawartości

Wasze Home Audio :)


L_U_L_I
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

U mnie skromnie - kenwood ka660, chociaż poluję na pionka a550r - ewentualnie coś słabszego z tej serii, słyszałem właśnie 550tke z moimi kolumnami i na pewno dźwięk był lepszy dla mnie, dla mojego ucha.

Kolumny to Arcus TS45 4R/80w RMS/120W max.
Oj kolumienki to robią robotę - seas, vifa, itt.
Miałem wcześniej mildtony 80 i już wiem, że arcusy zostaną u mnie na długo. Wokal i gitara - przepięknie, czasem to aż ciary przechodzą.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze ja napisze bo chwalić sie chyba nie mam czym :)

U mnie gra najlepszy zestaw komputerowy Logitech Z906 i karta dźwiękowa asus xonar d2x i więcej mi nie trzeba w domu Bardziej wole inwestowac w autko :) Jak ktoś szuka fajnego taniego grania polecam nie wiem czy za cene 1000 zł złozy ktoś coś lepszego co myślicie? 

 

 


http://www.logitech.com/pl-pl/product/speaker-system-Z906

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


coś za dużo tu kina domowego jak na temat "home audio"
a to koncertow na kinie nie mozna posluchac/ogladac?

 

 

 


który tangband w nich siedzi ??
OEM prodkowany specjalnie dla tych kolumn

szerokopasmowka jest taka sobie, ale ciekawy jest woofer. 3 cewki zasilane TDA7294 dajace lacznie 210w :D

 

 

 


nie wiem czy za cene 1000 zł złozy ktoś coś lepszego co myślicie? 
za 1000zl da sie zlozyc duzo lepsze stereo. z kinem bedzie baaardzo ciezko :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1000zl da sie zlozyc duzo lepsze stereo. z kinem bedzie baaardzo ciezko

 

Tym bardziej że do samego kina domowego efektywniej jest kupic sprzet typu SUB + satelity. Z dobrym dsp jest efektowniej niz przy klasycznym podejsciu (oczywiście do pewnej granicy $). Druga rzecz to pogodzenie akustyki pomieszczenia do oglądania filmów (zazwyczaj tam, gdzie stoi kanapa i telewizor) i słuchania muzyki w stereo. No, chyba że ktoś ma do tego oddzielny przygotowany i wygłuszony pokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie grają od wczoraj, na początku było duże WOW :P może dlatego że odwykłem od muzyki, dają radochę przy słuchaniu i wizualnie też cieszą. Póki co grają na połowę skali, góra nie męczy, średnica fajna, basu sporo/ pokój jest wąski kolumny stoją ok 2,5m od kanapy i chwilowo suba nie potrzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrodlo: Playstation 3 (CD, DVD, Bluee-ray + Streamowanie wszystkiego co sie da (FLACow glownie) z kompa korzystajac z PS3 Media Server)

Wzmak: Onkyo A-8640

Kolumny: 2x STX F-240

 

Szalu ni ma ale jakos tam gra, w kwestii zmian pewnie na pierwszy ogien pojdzie wzmak, zmiana na cos ze swiatelkiem (ze wzgledu na to ze PS3 posiada wyjscie optyczne) lub na amplituner z optykiem jak sie trafi (bo czasem w sumie radio by sie przydalo...) no i zeby pilot byl bo bieganie z kanapy do wzmaka zeby zmienic volume lub przestawic zrodlo dzwieku to upierdliwa sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ja tak napisałem ?

coś za dużo tu kina domowego jak na temat "home audio"

skoro kino domowe umieszcza sie w domu (home) to znaczy ze czepiasz sie ze to nie audio. a do sluchania muzyki tez potrafi sluzyc przeciez...

 

 

 

 


w kwestii zmian pewnie na pierwszy ogien pojdzie wzmak
ale przeciez to wiele nie zmieni :/

ja bym sie bral za zmiane kolumn. tylko ze to juz wieksza kasa

 

 

 


no i zeby pilot byl bo bieganie z kanapy do wzmaka zeby zmienic volume lub przestawic zrodlo dzwieku to upierdliwa sprawa
ostatnio mnie tak CD wkurza. ale jak sie zachcialo klasyka to teraz cierpie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ale przeciez to wiele nie zmieni
ja bym sie bral za zmiane kolumn. tylko ze to juz wieksza kasa

 

Bedzie bardziej rozwojowe, na swietle mi zalezy, a moze i w mozliwosc 5.1 bym sie udal. A kolumny zawsze zdazy sie wymienic, aczkolwiek poki co nie mam zadnych zastrzezen do tej nieprodukowanej juz serii STX'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie Myryad mi-120 +acoustic energy aegis 3+beresford 7510 polecam to zestawienie ciepłego  wzmaka i dynamicznych kolumn .

Obecnie poluje na większego brata 120 mi-240 ale strasznie ciężko to dorwać kiedyś jeden uciekł mi z ebaya i do dziś nie mogę sobie tego darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...