Skocz do zawartości

Jaki samochód


Lebex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie chce pisac glupot, bo nie jestem mechanikiem ale czy w silniku nie sa 4 takie pompowtryski ? Nikt mi nie powie, ze diesel jest tani.. Prosze nie robcie smiechu.. Ostanio juz sie rozpisalem na ten temat w innym watku..

 

Owszem są 4 pompki, tylko jeszcze nigdy i nigdzie się nie spotkałem z tym żeby poleciały 4 pompki. I nie robię śmiechu że diesel jest tani :) Powiedz mi proszę co jest takiego drogiego w TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny tak czytam wszystko co piszecie i mam dylemat poważny .

Postanowiłem poszukać Audi a3 co myślicie o paryzu ? tam wlaśnie wyjezdzam ,jest sens tam szukać ?

Problem tkwi teraz czy gaz czy diesel ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stilo nie dawno kupil kolega, 1,4 16v w pakiecie abart 3d. jak dla mnie naprawde udane auto z fiata, wykonczenie wnetrza na wysokim poziomie(miekka deska, nie skrzypia plastiki) no i komfort jazdy elegancki, miejsca w srodku wiecej niz w golfie v, pod car audio tez bardzo sprzyjajacy :)

zdecydowanie polecam. kelega dal 15tys plus oplaty za 2007 rok i oryginal przebieg 37tys km(potwierdzony w ASO) w tej chwili zalozyl gaz i spala srednio 8-9L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Fiacie Stio ?

 

Klapka paliwa lubi zostać w ręce przy tankowaniu , bo nie dość ,że plastikowa , to ma taki dziwny patent do otwierania ...trzeba pamiętać żeby zawsze smaru napakować i naprawdę obchodzić się jak z jajkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem stilo 1,9 JTD 80 i 115 km jak szukalem samochodu i jak najbardziej stilo mi pasowalo ale przewaga alfy nad stilo jest zdecydowanie wygluszenie auta , szczegolnie przy zamykaniu drzwi slychac roznice , silnik bardziej slychac ale jak najbardziej polecam bo to fajne nie doceniane samochody pewnie gdyby sie nie trafilam ta alfa ktora kupilem to bylo by to stilo bo za jedno pieniadze byly juz na stole ale papiery sie nie zgadzaly wiec zrezygnowalem

 

Za 1,9 JTD 115 km moim zdaniem przemawia tez spalanie bo nawet przy ciezkiej nodze jest to z 8 litrow w duzym zakorkowanym miescie i 5-5,5litra w trasie , przy predkosci autostradowej 130-140 spalanie 5,4litra srednia z ostatnich 500km u mnie to 7,5litra z czego 150km to trasa i 350km to miasto w godzinach szczytu bo najwiecej jezdze w pracy po miescie a sa to godziny 10-18

 

Autka of fiata daja spory komfort jazdy a plastiki to juz nie ten szajs co w pierwszym bravo o punto i inych nie wspominajac , teraz to twardy chropowaty plastik ktory nie skrzypi i sie tak latwo nie niszczy jak np. w Golfie czy czesto uzywanym turanie gdzie golf Iv to byla tragedia wszystko podrapane i schodzila ta jak by pierwsza warstwa okleiny z plastiku i w turanie z 2003 roku dokladnie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem niedawno Galanta SE i jestem mega zadowolony :) Najwazniejsze moje wymagania (duzy, szybki i w miare tani) spelnia. Tez szukalem auta do max 15k. Jedyna wada to oczywiscie tylne nadkola jak to w japoncach..

 

http://otomoto.pl/mitsubishi-galant-sport-edition-C20495578.html

 

Do 15k dostaniesz 2003 r.

Galant bardzo dobre auto, sam tez takim jezdze tylko 2,5 v6 slyszalem ze te 2,4 gdi sa bardziej awaryjne, jak cos to oddam swojego za 10tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam 2.5 v6 :P I nie oddam za zadne skarby :P Jak sprzedam to tylko Legnum wchodzi w rachube, ale nie o tym temat.. Kolega szuka niemieckiego dizla widocznie ma zasobny portfel :)

 

Kumpel teraz kupil Paska 1.9 TDI 90 KM i juz wsadzil 2k na dzien dobry :) Ale wiadomo kupil szrota.. Ja bym sie tam w dizla nie pakowal :) Ewentualnie wlasnie Stilo zbiera pochlebne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autka of fiata daja spory komfort jazdy a plastiki to juz nie ten szajs co w pierwszym bravo o punto i inych nie wspominajac , teraz to twardy chropowaty plastik ktory nie skrzypi i sie tak latwo nie niszczy jak np. w Golfie czy czesto uzywanym turanie gdzie golf Iv to byla tragedia wszystko podrapane i schodzila ta jak by pierwsza warstwa okleiny z plastiku i w turanie z 2003 roku dokladnie to samo

I to jest na plus? Twardszy plastik? :przestraszony: Zalejmy betonem, a napewno nie zaskrzypi!

Śmieszą mnie takie tematy, "nie wiem co kupić", pochodź po komisach usiądź do takiego stilo z 2005 za 15kzł i np e46 z 98 za 15kzł. Żonę też mamy wybrać? Blondynka, brunetka... nie rude lepsze :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub bordowe, to od razu lepsze CA będziesz miał załatwione ;)

 

 

Panowie temat kończę i już piszę , że to ostatni taki temat (wybór auta) , bo tego typu tematy (patrz > turbognój czy pb , auto do 15- 45 tysiaków) to czyste teoretyzowanie i do niczego nie prowadzi oprócz sporów i przepychanek . Tak jak kolega już wspomniał wybór powinien być ..osobisty , bo gusta są różne a mity forumowe jak widać w takich tematach są dalej żywe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...