Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

17.06.2012 między godziną 24 a 4 rano z garażu w Garwolinie skradziono moją perełkę Vw Golfa III, widocznym na zdjęciu, nr rej. WG 39292, Ktokolwiek by widział to auto proszę o nie zwłoczne poinformowanie policji na 997. Bądź poinformowanie mnie.

 

http://img534.imageshack.us/img534/2172/p5140809.jpg

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć w temacie:

 

http://forum.vwgolf....?f=160&t=160149

 

 

Byłbym bardzo wdzięczny za każdą informację.

 

 

W najbliższym czasie podam numery chociaż głośników, bo nabyłem nowe, reszta klocków używanych numerów w tej chwili nie odnajdę także nacieszyłem się graniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie komntarze juz sa raczej zbedne trzeba dzialac......Nie znasz kogos "konkretnego" w twoim miescie?????? Oprocz policji oczywiscie?? W nich tez nadzieja ale musisz szukac u zrodla bo inaczej pozostaje tylko nadzieja.Szukaj na strzezonych parkingach ,pod blokami w obrebie 30-40km ale przede wszystkim kogos co moze cos w tym temacie wiedziec...Szkoda zeby takie fajne auto poszlo na czesci...Powodzenia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde tyle pracy włożone...ja pier...

Bardzo Ci współczuje...stawiaj flachy pytaj ludzi z okolicy...ktoś musi coś wiedzieć

Na policje raczej nie licz...chyba że znasz kogos ciut wyżej postawionego u siebie to może ruszy sprawe inaczej zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest zwiedzać okoliczne giełdy za częsciami charakterystycznymi...

kilka dni temu kumplowi zwineli radio i jeszcze tago samego dnia było na allegro 60km od domu sprzedawca...kumpel poszedł na policje i lipa,pojechal do miasta sprzedającego na policja i jeszcze szybciej go spławili...nie wiadomo kogo bardziej lać złodzieji czy olewających sprawę policjantów...zresztą kiedyś tez mi wleźl do auta..szybe zbili ale nie zdązyli nic zwinąć.oczywiscie policja nawet nie wyszła z samochodu jak przyjechali na zgłoszenie a już zamknel sprawę...ale postarałem się i długo im się czkało od tego podejścia,oczywiscie sprawce sam znalałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za wszystko, jak znajdę chwilę to opiszę wszystko co potrzeba, nie mam na to bardzo czasu, nie pisałem wam wcześniej, ale prócz kradzieży golfa, podpalili nam jeszcze dom, straty są duże.

 

Można powiedzieć że w Polsce już wszyscy wiedzą, za granicą też. Cała społeczność VAG się łączy i udostępnia informację o kradzieży. Raczej z całego oni pożytku już mieć nie będą, chyba że tylko graty ich interesowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 czerwca mojemu braciakowi też zwineli autko z pod szpitala na Niekłańskiej. po tygodniu telefonów i poszukiwań w "podziemiach" znaleźliśmy samochód powiecie WWL z tym że było już doszczętnie rozebrane nawet buda była już poćwiartkowana. Co wiecej w promieniu 3 kilometrów w tym samym czasie zgineły 4 pochodne VW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w powiecie WWL, napisalem o sprawie na FB i bede mial oczy do okola glowy

 

raczej mało prawdopodobne, a żeby prowadzili go aż tam. został zarąbany dopiero 2 dni temu on gdzieś stoi i nabiera "mocy urzędowej". teraz kupe ludzi ma tanie nadajniki gps, autko kradną, zostawiają na kilka dni i zerkają, czy nikt/nic się koło niego nie kręci. po kilku dniach wracają i kończą sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...