Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

moze jak nie uzywaz podswietlenia na podsufitce to mozna tam go ladnie wyeksponowac w miejsce lampki , Green mial cos w ten design kiedys

 

No właśnie podświetlenia używam, widziałem u greena, fajnie to zrobił, efekt super, ale bym musiał użyć żywicy, szpachli itd, by to ładnie zrobić. no i od nowa oklejać podsufitkę. A nie zamierzam już tego ruszać :] .

 

Tutaj ciekawie to wkomponował:

 

301 Moved Permanently

 

Sam właśnie o tym miejscu myślałem, na tej listwie, dzięki za zdjęcie. Dziś pomierzę czy w ogóle się tam zmieści, ale pomysł ten mi najbardziej podchodzi. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczęło dziać z robotą, dziś można powiedzieć że prawie ukończyłem dolną część zabudowy bagaja. Nie ma bardzo co pokazywać, no ale jest foto, to wrzucę jakieś. :wink:

 

 

http://img717.imageshack.us/img717/9945/plytauy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca idzie mozolnie, ale do przodu :wink2: .

Dziś ukończyłem oklejać skrzyneczkę, 6 godzin się męczyłem :mur1:. Ale efekt końcowy jest godziwą zapłatą.

 

 

http://img195.imageshack.us/img195/2039/skrzyniagy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dokladnie i schludnie ci to wyszlo tak przegladam twoj temat to talent tapicerski Arturze masz no i cierpliwosc

Staranna robota.

 

No dzięki, ale z talentem to trochę przesada :super: . No ale skromnie przyznam, że wyszło mi to ładnie, na żywo jest lepiej :] .

 

A i widze skorzystales z mojej rady na montaz kondzia

 

No dokładnie, pomysł miałeś świetny, gorzej z moim wykonaniem, nie jest tak sztywno jak myślałem. Podfrezowałem płytę na kondzia, ale jak położyłem materiał, to stwierdziłem że za mało. Kondzio ma tendencje to poruszania się, a przecież tak nie może być. Na razie myślę, jak to poprawić, ale jedyny pomysł, to albo kupię gotowe obejmy (jednak :ups: ), albo dorobię jeszcze do kondzia takie blokady z płyty, podobne do obecnych tylko z tych dwóch pustych stron. Zobaczę jeszcze.

 

Jakieś zmiany w sprzęcie?

 

Zmiany? jakie zmiany, jeszcze dobrze nie nacieszyłem się obecnym sprzętem, od kilku miesięcy w aucie cisza,, tylko radio i głośniki w drzwiach siedzą, a reszta zdemontowane. W maju chcę zakończyć na czysto wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak skończysz to urodzi się nowy pomysł...układaj klocki tak aby było miejsce na coś nowego...dodatkowego bez ich przesuwania potem.

 

Mam nadzieje że nie, choć wiadomo jak z tym wszystkim jest :wink: . Bardzo nie mam pola popisu bo dls`y zajmują połowę skrzyni, ale miejsce na jakiś nieduży wzmak na aktywkę zawsze gdzieś się upcha, się zobaczy, ale w tym roku raczej mi to wystarczy. Z resztą za miesiąc będę już zaobrączkowany więc nie wiem jak to będzie z kasą na zabawki :rotfl:

 

A tak to bardzo ładnie

 

Dzięki :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miesiąc będę już zaobrączkowany więc nie wiem jak to będzie z kasą na zabawki

ja już po tym zabiegu ładnych pare lat...fakt ciut dłużej sie odkłada wtedy :/

mam dziure w bucie ale myślę o głośnikach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz cos o materiale, skad, jak sie uklada i wogole, czy jest dostepny w sieci? bo stoje przed wyborem szmaty do siebie. Poza tym dobra robota :) i fajne łuki Ci powychodzily.

 

mam dziure w bucie ale myślę o głośnikach...

choroba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już po tym zabiegu ładnych pare lat...fakt ciut dłużej sie odkłada wtedy

 

No pamiętam jak pisałeś że tak długo w tajemnicy przed żoną odkładałeś na A6. Myślisz że dlaczego w tym roku cały sprzęt co chciałem to już zakupiłem :rotfl:.

 

Napisz cos o materiale, skad, jak sie uklada i wogole, czy jest dostepny w sieci? bo stoje przed wyborem szmaty do siebie. Poza tym dobra robota i fajne łuki Ci powychodzily.

 

Materiał jest naprawdę super, jest to typowy koc na suby, dość gruby, ale bardzo fajnie się nim pracuje, o ile wytniesz go bardzo dokładnie do elementu.

Co do dostępności to nie wiem, ja brałem go po raz kolejny od użytkownika Kubus20, dodam że nie jest on tani, ok 20 zł za m2, (nie mylić z mb).

 

fajne łuki Ci powychodzily.

 

Jakie łuki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te dwa co masz w zabudowie albo ja jestem slepy

 

Aaa te łuki, no jeden jest na przewody, a ten drugi wymusiła konstrukcja podłogi bagażnika.

 

Może głupie pytanie mam, ale nie chcę nic popsuć, jak ten miernik fachowo się montuje/ w sensie jest jakaś instrukcja?

 

http://img140.imageshack.us/img140/5301/miernik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...