Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co Ci da ten bezpiecznik, skoro kabel plus w razie wypadku zrobi zwarcie przed bezpiecznikami.

en bezpiecznik jest zabezpieczeniem przewodu do wzmaków, hmm nie bardzo rozumiem o co Ci dokładnie chodzi ;]

 

o to mi chodzi, że ten kabel POWINIEN być tak zrobiony/poprowadzony do bezpiecznika, że w razie wypadku - wypadnięcia go z oprawy/przecięcia nie zetknie się z masą, a u Ciebie (tak wnioskuję po zdjęciu powyżej), on już aż się prosi o wypadnięcie PRZED bezpiecznikiem, a to grozi pożarem samochodu. Po co w regulaminach zawodów są o tym zapisy? Właśnie po to, aby dodatkowa instalacja była bezpieczna dla użytkownika. Za bezpiecznikiem - wiadomo, jeśli dojdzie do przerwania przewodu i zwarcia, zadziała zabezpieczenie "nadprądowe" - spali się bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu może się wydawać że tak jest zagięty do dołu jakby miał wypaść, ale dociskałem i dokręcałem mocno, kurcze aż jutro to sprawdzę :wink2:

Co do wykonania tak jak mówisz, to ja w sumie nie widzę dobrego miejsca dla niego , gdzie go umocować by się nie dotknął w razie wypadnięcia z blachą czyli masą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Podlacz go pod wejscie "POWER IN" a jak sie podlacza kondensator to chyba Ci juz nie musze pisac

 

Tak wiem tylko chodzi mi pod które wejście podłączyć go:

czyli tak jak teraz mam + i - pod power in zostawiam

następnie daje kondensator pod wejście power in/power cap?

Bo oto mi chodzi.

 

Takie foto poglądowe o co mi chodzi. Bo normalnie to bym wiedział, tylko zastanawiają mnie te wejścia.

 

http://img28.imageshack.us/img28/1149/dlsa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem tylko chodzi mi pod które wejście podłączyć go:

czyli tak jak teraz mam + i - pod power in zostawiam

następnie daje kondensator pod wejście power in/power cap?

Bo oto mi chodzi.

 

Takie foto poglądowe o co mi chodzi. Bo normalnie to bym wiedział, tylko zastanawiają mnie te wejścia.

 

 

 

Dwa zasilania Ci nie potrzebne :P Podlacz go pod POWER IN/POWER CAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa zasilania Ci nie potrzebne Podlacz go pod POWER IN/POWER CAP

 

No właśnie. Ale jak patrzę po innych instalacjach to mają dwa, dlatego oto pytam, już sam nie wiem, jak jest najlepiej zrobić.

Bo popatrz np tutaj:

 

http://www.instalacj...25105989910.jpg

 

No chyba że ma podpięty pod to jakiś wentylator np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam na środku jest wyjście na wentylator

A podlaczasz pod te z prawej strony pod plus i minus

 

 

No to czyli tak jak pisałem, jak mam teraz zostawiam, a ciągnę nowe kable od rozdzielacza do kondensatora i podłączam pod + i - z prawej strony.

Tak jak pokazałeś . Chyba dobrze rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam na środku jest wyjście na wentylator

 

To dlaczego dales zdjecie gdzie wzmacniacz jest podlaczony z lewej i prawej strony???

 

Chyba chodzi oto "na środku" co jest obok gnd i pos, jak z lewej remote, że jak mamy wentylator to podłączamy go tam.

Ale ja jeszcze w 100% nie jestem jeszcze pewien jak to mam zrobić, a niby banalna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie potrzebujesz żadnych rozdzielaczy czy cos w tym stylu

Pod jedne wejście prąd z aku a pod drugie kondensator

Zaraz zaraz, jak bez rozdzielaczy, czyli nie prowadzę prądu do kondensatora, tylko bezpośrednio podłączam go kablami pod to wejście z prawej strony.

Nie no chyba idę spać bo nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jak bez rozdzielaczy, czyli nie prowadzę prądu do kondensatora, tylko bezpośrednio podłączam go kablami pod to wejście z prawej strony.

Nie no chyba idę spać bo nie kumam.

Dokladnie tak kolega napisal.....Lecz poki tego nie sprawdze nie podpisze sie pod tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...