Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Grubo lecisz Powodzenia

Ała...ale kiedys był temat chyba o megance(na innym forum)i właściciel twierdzil że średnio to dało

 

Wiem czytałem ten temat, ale nie martwcie się, nie wpadłem na ten pomysł :P . Po prostu wywaliłem dywany(podłogę) bo będę wkładał nową (czarną). Stąd to wszystko, choć nie ukrywam, że też po to by ładnie kable puścić i ułożyć. :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc autko już w pełni złożone, wszystko gra.

Tak wygląda cała skrzynia

 

http://img843.imageshack.us/img843/1032/69112504.jpg

 

Tak jak pisaliśmy w tym miejscu zamontowałem miernik. Bardzo dobre miejsce.

 

http://img811.imageshack.us/img811/2307/dsc05651g.jpg

 

Teraz pozostała jeszcze płyta wierzchnia do roboty i będzie instalacja ukończona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórz sobie choinkę w nagrodę za dobrą robotę

 

To jest odświeżacz do bielizny

 

Kurcze aż wstyd się przyznać że ze mnie taka ciemna masa, ale dopiero jak stochus o bieliźnie napisał, to

zajarzyłem o co chodzi z tą choinką. :rotfl:

New Car daje radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Car daje radę :wink:

 

chyba najdłużej pachnie :D mój ostatnio się dopiero "wypachnił" :D

P.s: ale to się otwiera :D

 

Co do instalki :) - tylko ten miernik kijowo będzie widać tak to fajnie wyszło, tylko przydały by się mocowania ori tego kondka, bo chyba miał w ori "stójki" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najdłużej pachnie mój ostatnio się dopiero "wypachnił"

P.s: ale to się otwiera

 

Spokojnie w zamknięciu nie wisi :wink: , nie wiem czy długo ale ogólnie lubię ten zapach :P

 

ten miernik kijowo będzie widać tak to fajnie wyszło

 

Ale czemu kijowo? mi odpowiada to miejsce tak wiesz pod ukryciem a nie świeci po oczach podczas jazdy, jak potrzeba to głowa w dół i wszystko widzę :D .

tylko przydały by się mocowania ori tego kondka, bo chyba miał w ori "stójki" ?

 

Miał miał, ale nie mój, znaczy nabyłem bez, dlatego podjąłem się wyzwania wykonania mocowań samemu.

Chyba najgorzej nie wyszło :) .

W sumie i tak to wszytko zakryje i nic widać nie będzie. :( . No dobra może odrobinę DLS`ów :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu kijowo? mi odpowiada to miejsce tak wiesz pod ukryciem a nie świeci po oczach podczas jazdy, jak potrzeba to głowa w dół i wszystko widzę :D .

 

no właśnie ta głowa w dół martwi :( najlepiej w sumie jest dać gdzieś na przy lewarku ( dużo osób tak ma )

 

Miał miał, ale nie mój, znaczy nabyłem bez, dlatego podjąłem się wyzwania wykonania mocowań samemu.

 

te mocowania są bodajże po 30 zł komplet od jakiegoś Helix-a Ecap czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał miał, ale nie mój, znaczy nabyłem bez, dlatego podjąłem się wyzwania wykonania mocowań samemu.

Byłem pewny że celowo ich nie użyłeś(wysokość).Zablokuj go jeszcze od strony wzmacniaczy bo zrobi kiedyś kuku :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ta głowa w dół martwi najlepiej w sumie jest dać gdzieś na przy lewarku.

 

Hmm, ja naprawdę nie widzę w tym żadnego problemu, to miejsce mi odpowiada.

Ja jeżdżę w dość daleko odsuniętym siedzeniem, i kątem oka widzę wskaźnik.

Może kiedyś usiądziesz to zobaczysz.

A to że dużo osób ma tak czy inaczej to dla mnie nie jest wyznacznik, ja mam inaczej :wink2:

 

Byłem pewny że celowo ich nie użyłeś(wysokość)

 

No i przecież że miałeś rację. W końcu nie chodzi o kasę na mocowania. Średnica kondensatora wynosi 75mm, a tyle ma moja wysokość płyty, z tego względu zrezygnowałem z tych mocowań. Gdyż mocowania by mi się nie zmieściły.

Gdybym miał płytę wyższą raczej nie podjąłbym się bawienia z tymi kostkami mocującymi, a też nie ukrywam trochę czasu one zabrały.

 

Zablokuj go jeszcze od strony wzmacniaczy bo zrobi kiedyś kuku

kable go powstrzymają ;)

 

Raczej nie ma potrzeby, sama płyta jest jeszcze zjechana "podfrezowana" na długość i szerokość przylegania kondensatora, on leży sobie

w że tak nazwę rowku wyrytym dla niego, jakby sobie tylko tak luzem leżał to na pewno jeszcze z przodu bym zrobił

taką blokadę, ale uważam że w tej sytuacji jak jest teraz, żadne kuku nie grozi, dodatkowo jak widać na materiał naklejona jest guma,

ale guma nie byle jaka bo jest to guma Nano Tec :rotfl: , trzyma jak głupie :hyhy: .

 

Ładnie, schludnie, czysto. Tak jak lubię.

Gratki za robotę, też niedawno rozbierałe całą furkę, niestety czeka mnie to jeszcze raz, tylko czasu nie ma.

 

A dziękuję za pochlebną opinię :)

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma potrzeby, sama płyta jest jeszcze zjechana "podfrezowana" na długość i szerokość przylegania kondensatora, on leży sobie

w że tak nazwę rowku wyrytym dla niego, jakby sobie tylko tak luzem leżał to na pewno jeszcze z przodu bym zrobił

taką blokadę, ale uważam że w tej sytuacji jak jest teraz, żadne kuku nie grozi, dodatkowo jak widać na materiał naklejona jest guma,

ale guma nie byle jaka bo jest to guma Nano Tec :rotfl: , trzyma jak głupie :hyhy: .

To zmienia postać rzeczy.Na fotce tego nie widać ale skoro tak jest to tylko pogratulować pomysłu. :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zmienia postać rzeczy.Na fotce tego nie widać ale skoro tak jest to tylko pogratulować pomysłu.

 

Dzięki :) . Ten pomysł wziął się również z drugiego powodu - musowo musiałem go trochę wsunąć w płytę, bo 75mm średnica kondzia, jak również wysokość skrzyni, a więc płyta wierzchnia by się opierała na kondensatorze, teraz jest te 4 mm wpuszczony w płytę i siedzi sztywno. A płyta na wierzchu będzie sobie swobodnie leżała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończona jedna z precyzyjnych czynności, teraz pozostało tylko cierpliwe oklejanie i składanie do kupy :cool: .

 

 

http://img836.imageshack.us/img836/9110/mdfb.jpg

 

9 -tego autko będzie w Ułęży, może ktoś z VAG`owców się wybiera ? :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo szacun dla Ciebię za tą robotę.

Ładniutko,elegancko to jest to co tygryski lubią najbardziej

Dziękuję :wink:

 

ładnie lecisz czekam na efekt końcowy

 

Ta chwila nastała.

 

Dziś w końcu złożyłem wszystko do kupy, podłączyłem i oto efekt taadaaam :hurra:

 

 

http://img713.imageshack.us/img713/4630/bagjx.jpg

 

Plexa jest również podświetlana

 

 

http://img23.imageshack.us/img23/7141/dlsn.jpg

 

Teraz pozostały tylko odsłuchy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...