Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panie Danie nikt panu tego nie broni i nie ma nawet prawa,

ale w obecnej sytuacji swoje "przemyślenia", a ja również tak owe posiadam,

w najmniejszym nawet stopniu insynujące jakieś krzywe akcje nie zabardzo pasują.

Ja osobiście nie znam użytkownika którego to dokneło.

Jednakże, stawiając się w jego sytuacji, chyba bym zwariował.

Jestem daleki od jakich kolwiek przypuszczeń.

Współczuję, i tyle; takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kazdy moze spekulowac temat w rozny sposob ja osobiscie wspolczuje Arturowi i jako ze nie daleko nasze miejscowosci sa polozone od siebie puscilem info o golfiku . Mi sie wydaje ze co jak co ale mogli to zrobic dla zatarcia sladow po sobie , ale kazdy inaczej do tego moze podejsc .

 

Szczerze wierze w to ze znajda sie te ku*****y no i w szczegolnosci i w calosci to co skroili .

 

Kibicuje temu i Artur tego ci zycze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim kolorem auta daleko uciec niemogli, chyba że go wywieźli na pace pod plandeką. Zapewne interesowały ich graty bo więcej warte niż auto. Ja miałem ostatnio włamanie, ale na szczęście poza ładowarkami do tel i nawi nic nie ukradli. Natomiast na tarchominie zwinęli hondę accord w czarnym macie na chromowanej feldze. Każde auto idzie na części, chyba że biorą co z niego warte i reszta do lasu, piątka benzyny i po sprawie. Sprzęt prędzej czy później trafi na jakąś aukcje, nie koniecznie allegro, bo może i na niemieckiego ebaya. Ale podpalić dom, chyba że komuś podpadłeś i to było po złości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dzięki moim ogłoszeniom w lokalnych portalach, gazetach i przede wszystkim dzięki wam, dostałem telefon z informacją gdzie jest golf. Znalazł się, ale niestety to co z niego pozostało... :banghead:

 

http://img545.imageshack.us/img545/5185/20120627261.jpg

 

 

Na dniach będą wystawiał to co z niego zostało sprawnego, mianowicie kompletny silnik, elementy zawieszenia , gwint, i inne drobne pierdoły,

niestety z audio ostał się tylko subwoofer, ale jeszcze nawet nie wiem czy sprawny.

 

Co za mózgi cięły go jakimś przecinakiem, normalnie porażka :grrr: :banghead:

 

Jeszcze raz dziękuję za przesyłanie informacji o kradzieży gdziekolwiek ktoś mógł. Na pewno to przyczyniło się do odnalezienia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeden ze sprawców jest zatrzymany, nie wiem co z klockami, w szopie ich nie było, kolo gadać nie chce, ale może czas pokaże, fajnie jak chociaż wzmacniacze by się odnalazły, wątpie by w takim szybkim czasie wszystko sprzedał,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Szkoda, ze okolicznosci przyrody sa nadal tak paskudne. Na temat dzialania policji nie ma sie co wypowiadac bo przykro mi bardzo, ale zatrudniani tam sa ludzie nie nadajacy sie do zadnej pracy - takie mam zdanie poparte swoim krotkim bytem na Ziemi. Brak kompetencji i umiejetnosci dzialania, zreszta przyklady plyna z "gory". Niestety nadal w roznych zakatkach tego kraju rozni debile a to po zlosci a to z niewiedzy co ze soba zrobic nadal kradna. Zalowac tylko, ze taki "cwany" zawodnik nie bierze sie za jakies drogie gabloty - w moment by takich namierzali. Szkoda sprzetu i auta, szkoda szkoda szkoda. Ciagle mam nadzieje, ze takie rzeczy sie juz nie zdarzaja a takich pyskatych gnojkow co lapia nie swoje i udaja wlascicieli zaczna wysylac na roboty publiczne po tym jak ich wlasciciel zbombarduje na goracym uczynku. Nie miejmy skrupolow dla takich osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...