Skocz do zawartości

DLS A5 czy A7


fotograf87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ile taka nówka A8 one jeszcze są produkowane nowe ?

 

Nie są już produkowane, ale u Naka jest wiele sprzętów fabrycznie nowych czekających na nabywcę doceniającege fabrycznie nowy sprzęt ale i... Nie podskakujących z wrażenia kiedy i cena jest . jak z lat kiedy były w dystrybucji... Życie. :zalamany:

Mi przyznaję czasami kolano się ugina po rozmowie z Nakamichi... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej martwi , ze niestety raczej już nigdy produkowane nie będą .

 

Czym się martwisz? Przecież teraz już epoka wszystko-mających i g... grających multikombajnów z fabryki , więc chyba i szkoda tego typu konstrukcji...

Kto zna doceni, kto nie zna ten się będzie cieszył z czytnika kart pamięci mpetrzy i blusru na pokładzie... :wink:

A przepraszam zapomniałem ,że teraz szczytem rozpusty jest wifi w aucie... :rotfl:

 

A ja "debil" dalej kocham tą plątaninę kabli.... :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet neta w telefonie ale...

 

Ok rozumiem. Ja miałem na myśli przesyłanie dźwięku i danych z wykorzystaniem wi-fi... Nie wiem pewnie to wygodne, pewnie, nowoczesne, lecz dla mnie ta procedura włożenia płytki ustawienia kawałka itd, ma swój urok...

Odnośnie kabli... cóż może jestem konserwatystą, ale u mnie o ile coś fizycznie nie wyrwie takiego kabla to auto gra... A z tymi wi-fi blusru,,,, wystarczy,że oprogramowanie się zawiesi i... głucha cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

?! No i? :)

Myślisz ,że jak mi kiedyś przejdzie z CA nie kupię sobie czegoś fajnego do domu, wtedy i gramofon zagości.... Winyl, lampka,moniotory, nie ma to dla Ciebie uroku? Trochę analogu w świecie zer i jedynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truck, a na co Ci gramofon w domu jak mozesz w aucie zamontowac :rotfl:

 

Wściekliście się.... Już obiecałem modom, że przestanę być przodownikiem OT...

Na tą chwilę i Kasprzak by mnie ucieszył na kasety, lekko przeciąągaajaacy jak baterie R20 padały... Bo nie mam nic... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...