Skocz do zawartości

DLS A5 czy A7


fotograf87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetl postUżytkownik nakamichi dnia 22 listopad 2012 - 13:03 napisał

POważnie , to jedynym znanym mi źródłem jest treść w zadanym pytaniu , a nie zamysł który temu być może towarzyszy .

 

cóż, taka już wada umysłów ścisłych - brak wyobraźni :)

 

Skąd Ty się urwałeś dziecko :).............

Własne spostrzeżenia, na podstawie tego co widziałem czy słyszałem i bez przynależności do jakiegokolwiek autorytetu. Co chyba trudno powiedzieć o Tobie?

Też tak sobie możesz myśleć, mi to nie wadzi...........

 

To ja Panu piszę, że takich jednostek jest bardzo mało, a jak pan nie wierzy - proszę poszukać w necie :rotfl:

Mało znaczy ile? 10 to mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też tak sobie możesz myśleć, mi to nie wadzi...........

 

Bo odebrałeś moje słowa jako atak a to była dygresja do ancymona aby nie ciągnął tematu.

Zdajesz sobie doskonale sprawę ,że pewna wiedza ma bezpośrednie przełożenie na zarobek, czy też sprzedanie tej a nie innej rzeczy i jeśli ją zdobyłeś przebywając przy boku Nakamichi, nie wypada się nią podzielić(bo to dzięki niemu ją posiadłeś) takowe informacje są przeznaczone dla Ciebie, tak więc trudno mówić tutaj o pełnej rzetelności, skoro coś wiesz, lecz napiszesz tylko tyle aby nie wyjść poza pewne określone ramy.

Dam Ci teoretyczny przykład.

Jeśli np Nakamichi w prywatnych rozmowach zdradził Ci , jak zrobić z pieca niższej linii producenta , wzmacniacz grający jeszcze lepiej niż model flagowy za pomocą jedynie jednego przelutowania kabelka, w odpowiednie miejsca to również podzielisz się tą wiedzą jeśli na forum zapyta o to właściciel tego tańszego?

No pewnie nie... Bo nie wypada i zwykła grzeczność tego zabrania. Tego typu sytuacje miałem na myśli pisząc, że nigdy do końca informacje które posiadasz nie będą w pełni rzetelne.

Ale nie chce mi się już brnąć w to dalej, bo ... wyszedł bym poza pewne ustalone ramy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo odebrałeś moje słowa jako atak a to była dygresja do ancymona aby nie ciągnął tematu.

Zdajesz sobie doskonale sprawę ,że pewna wiedza ma bezpośrednie przełożenie na zarobek, czy też sprzedanie tej a nie innej rzeczy i jeśli ją zdobyłeś przebywając przy boku Nakamichi, nie wypada się nią podzielić(bo to dzięki niemu ją posiadłeś) takowe informacje są przeznaczone dla Ciebie, tak więc trudno mówić tutaj o pełnej rzetelności, skoro coś wiesz, lecz napiszesz tylko tyle aby nie wyjść poza pewne określone ramy.

Dam Ci teoretyczny przykład.

Jeśli np Nakamichi w prywatnych rozmowach zdradził Ci , jak zrobić z pieca niższej linii producenta , wzmacniacz grający jeszcze lepiej niż model flagowy za pomocą jedynie jednego przelutowania kabelka, w odpowiednie miejsca to również podzielisz się tą wiedzą jeśli na forum zapyta o to właściciel tego tańszego?

No pewnie nie... Bo nie wypada i zwykła grzeczność tego zabrania. Tego typu sytuacje miałem na myśli pisząc, że nigdy do końca informacje które posiadasz nie będą w pełni rzetelne.

Ale nie chce mi się już brnąć w to dalej, bo ... wyszedł bym poza pewne ustalone ramy. :)

I tak to zostawmy. A radia to żadna tajemnica bo są w ciagłej sprzedaży na rynku polskim i napewno to nie jest pioneer ale Anckowi się nawet spojrzeć nie chciało na specyfikację :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem co niektórzy jak jasny H...

Jak komuś ciężko wejść na alledrogo i poszukać interesującego radyjka które czyta WAV po USB/SD to niech kupuje taniego wszystko mającego chińczyka i się cieszy że wy... takie firmy jak Alpine i inne i ma za 1/10ceny wszystko co dzisiaj dostępne :)

 

Z palcem w kubku gorącej czekolady w 10min można znaleźć wystarczającą ilość takich odtwarzaczy z których można sobie wybrać taki który zadowoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie ,żeś mi zahaczył o 800kę i mnie ruszyło... :wink:

No to TY wkońcu jesteś najwiekszy offtopowiec i sam to przyznałeś w swojej wypowiedzi :P

 

Z palcem w kubku gorącej czekolady w 10min można znaleźć wystarczającą ilość takich odtwarzaczy z których można sobie wybrać taki który zadowoli :)

To mu napisz bo chłopak teraz pewnie przegrzewa procesor w swoim komputerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mu napisz bo chłopak teraz pewnie przegrzewa procesor w swoim komputerze

 

Mi nikt nie szukał :)

A jak szkoda procesora do tego trudnego zadania to zawsze można się przejść/przejechać do marketu elektronicznego i zabrać ze sobą na pendrive/SD jakiegoś WAV'a i sprawdzić organoleptycznie :)

 

I czar tajemnicy jak znaleźć to co się potrzebuje prysnął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odkopię bo mam pytanie do użytkowników wzmacniaczy DLS, oraz u-Dimension PROX 840. Zastanawiam się który wzmacniacz wybrać do napędu wooferów i suba, DLS A5 czy prox 840.4? Jak można porównać ich brzmienie? Tweetery to Supremo (zasilanie DLS A2), a woofery MP 5.16. DLS A5 ciężko trafić, a prox'a łatwiej upolować w lepszych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównać ich brzmienie?

 

DLS, z cieplejszym "tłustszym" dołem bardziej muzykalny, Prox, chłodniejszy bliżej mu neutralności, mocy mu nie brak. Zależy co kto lubi więc. Dla jednego DLS będzie za "kluchowaty" dla innego Prox zbyt suchy. Warto odsłuchać w miarę możliwości oba i dokonać wyboru pod swoje preferencje. Mimo wszystko mając już DLS na górze dobrałbym mu napęd dołu z tej samej stajni. Do wooferów jednak A5 będzie bardziej uniwersalne niż A7(zapas mocy). Z drugiej strony A7 można zmostkować i wtedy jest do dyspozycji 2x200 na kanał.  :hyhy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...