Skocz do zawartości

Corsa by MAXTZ


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj potrafią te 4 maluchy zagrać, potrafią :) Do tego dochodzi ciśnienie, które się w środku auta wytwarza :wstyd:

 

O jakości brzmienia systemu przedniego pisałem już wcześniej - teraz całość prezentuje się i gra rewelacyjnie :) Tego trzeba posłuchać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mówić , "A nie mówiłem?..."

Wtedy te głośniki nie były jeszcze dostępne i nawet o nich nie myślałem :)

maxtz, planujesz zajechac na piknik strefy sie tym pochwalic? :przestraszony:
chcem to oblookac live na pikniku

Pracuję nad tym http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rm41 jak jest chłodzony, naturalnie czy są wentylatory

 

rafix1 z tego co wiem to naturalnie - nie ma żadnych wentylatorów Ale mogę się mylić

 

no właśnie ja chyba zrobię jednak te wentylatory, bo RM41 mi się dość mocno grzeje, za to RM21 jest chłodny pod subem, nie wiem czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rm41 jak jest chłodzony, naturalnie czy są wentylatory

Chłodzenie jest grawitacyjne bez żadnych wentylatorów wzmacniacz jest zamontowany prawie pionowo tak więc przepływ powietrza jest idealny

 

Dziś chyba w końcu ogarnołem subwoofery jakiś czas temu komory zmniejszyłem o 6L a dziś jeszcze o 3L bo cały czas miałem wrażenie że RE nie nadążają za przodem. Jutro na spokojnie muszę odsłuchać bo dziś już za dużo było testowania i sam w końcu już zgłupiałem :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rm41 jak jest chłodzony, naturalnie czy są wentylatory

Chłodzenie jest grawitacyjne bez żadnych wentylatorów wzmacniacz jest zamontowany prawie pionowo tak więc przepływ powietrza jest idealny :]

aha :padam:

w sumie ciepłe do góry a zimne na dół i jest cyrkulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

K@mil, no cóż gra dość miło dla ucha i z dużym wykopem, większość instrumentów jak na moje ucho brzmi poprawnie a najbardziej podoba mi się jak zapuszczę jakiś fajny żeński wokal (np. Gaba Kulka) to wtedy jest po prost poezja :kwasny:

No ale (dlaczego zawsze musi być jakieś ale) nadal mam jeszcze pewien niedosyt i wydaje mi się że system cały czas nie gra jeszcze tak jak powinien :zdziwko:

Napewno całą winę ponosi jednostka centralna i badziewna zwrotka aktywna, która wprowadza zamęt w cały system.

No ale w połowie przyszłego tygodnia. radio i zwrtka zostaną zastąpione nowym radyjkiem no i będzie pełna aktywka z radyjka razem z czasówkami i wtedy mam nadzieję że całość zagra o niebo lepiej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcy$, dziś właśnie zagościła w corsie "nowa" jednostka sterująca

Nie miałem za bardzo czasu i tak na szybko dziś zamontowałem radyjko no i cóż mogę powiedzieć fajnie mieć w końcu korekcję czasową na pokładzie - w końcu subwoofery zaczęły grać idealnie z przodu :)

Na chwilę obecną nie umiem za bardzo powiedzieć co się zmieniło na dobre ponieważ muszę ogarnąć do końca czsówkę razem z aktywką :)

post-1-1253033517.jpg

post-1-1253033518.jpg

post-1-1253033519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to radio jakoś nie przypadło do gustu.

No cóż o gustach się nie dyskutuje mi na razie się podoba a co będzie dalej to się okaże :)

 

Tak z ciekawości, ile za nie dałeś?

Równe 900zł - laser nówka czyta wszystko jak popadnie i nie przeskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to radio jakoś nie przypadło do gustu.

No cóż o gustach się nie dyskutuje mi na razie się podoba a co będzie dalej to się okaże :)

Dokładnie

 

Tak z ciekawości' date=' ile za nie dałeś?[/quote']

Równe 900zł - laser nówka czyta wszystko jak popadnie i nie przeskakuje :)

Ja moją kupiłem taniej i za mniej też będę ją gonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są różnice, ale sam chorowałem na 7998r

7998 to deck po za tym to chyba to samo :)

7998R ma miedzianą obudowę, wyjście optyczne

wersje bez R(amerykaniec) nie posiada takowych.

Oba to decki.

7998 od 7897 różni się też wyświetlaczem. W tej pierwszej jest podobny do 9835 i 9855, a ta druga ma podobny do 7894 tylko ma 2 wiersze, a nie jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...