Skocz do zawartości

Corsa by MAXTZ


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jeszcze tylko obudowy pod średniaki w takim stylu i będzie fajnie

 

Nie ma takich dużych z serii ProX :D

 

..a tak na poważnie, to bardzo ładnie to wyszło :Dmaxtz jesteś jednak wandalem :wstyd: najpierw średniaki a teraz tweetery okaleczyłeś :D

 

Chyba muszę podjechać, zobaczyć na żywo i posłuchać jak teraz się prezentuje Corsa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy na tweeter są super, też takie coś będę potrzebował, ale na tweeter i średniak, myślałem tylko o pierscieniu okalającym żeby wkręcić głośnik, mocowanym na nóżce, i nóżka ok 5cm na podstawce, za nią 2cm nóżka i w niej wychodzący przewód....

Tylko czy jest możliwość zastosowania jeszcze kulistego łącznika? co by się dało nim lekko pokręcić?

 

Kto by się podjął zrobienia takiego cuda :wstyd: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko obudowy pod średniaki w takim stylu i będzie fajnie

Nawet Ci powiem że zastanawiałem się nad tym ale biorąc pod uwagę gabaryty średniaków to te obudowy były by chyba za duże :wstyd: na chwilę obecną zamówiłem pierścienie wykończeniowe z alu (chyba dziś je odbiorę) i jak będę miał chwilę to biorę się za wykończenie tych obudów co są :D

 

Tylko czy jest możliwość zastosowania jeszcze kulistego łącznika? co by się dało nim lekko pokręcić?

Kto by się podjął zrobienia takiego cuda ?

Wszystko jest możliwe tylko trzeba znaleźć tokarza, który lubi wyzwania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tokarz, jak słyszy moje kroki w wejściu to już na nie jest nastawiony, rozmowa zanim się zacznie o szczegółach już mam zaznaczone że roboczo/h jest tyle a tyle...

ostatnio za głupie 2 pierscienie pod woofery wykasował 120zł, tak więc i ja go teraz omijam.

Poprzednio u innego płaciłem 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy jest możliwość zastosowania jeszcze kulistego łącznika? co by się dało nim lekko pokręcić?

Myślę że dobry tokarz z dobrym projektem zrobiłby git robotę. Trzy kule gdzie jedna ścięta z obu stron jako łącznik i pusta w środku. Fajnie by to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeicez oba sa na lustro, tylko ktos lampy blyskowej uzyl przy makrowaniu na odbijajaca swiatlo powierzchnie :D

 

No proszę Cię, okularki chyba czas założyć :D:D

Przecież pierścień wokół wysokotonowca jest matowy, a wokół średniaka lustro, to nie wina lampy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię, okularki chyba czas założyć :D:D

Przecież pierścień wokół wysokotonowca jest matowy, a wokół średniaka lustro, to nie wina lampy :hyhy:

 

Kolego - pierścień wokół tweetera to fabryka (jednolita całość). Natomiast pierścień wokół średniaka to zupełnie inny materiał dotoczony na wymiar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leemarvin, masz jak najbardziej rację ale ja pisałem że

średniaki zostały osadzone finalnie (mam nadzieję) w obudowach

a nie że tweetery :D:hyhy:

Tweetery mam w planach wypolerować ale jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać ponieważ pierścień się nie demontuje :D

 

marcin_plock, i powiedz mi teraz czy na pewno jestem "wandalem" bo ja uważam że średniaki teraz wyglądją o niebo lepiej :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_plock, i powiedz mi teraz czy na pewno jestem "wandalem" bo ja uważam że średniaki teraz wyglądją o niebo lepiej :D:D

 

Myślę, że dla Marcina już na zawsze pozostaniesz wandalem :D Tweetery popsułeś, średniaki popsułeś :D:D

 

Bardzo fajnie wyszło - jak zwykle :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - pierścień wokół tweetera to fabryka (jednolita całość). Natomiast pierścień wokół średniaka to zupełnie inny materiał dotoczony na wymiar :D

 

Kolego, wiem o tym bardzo dobrze, nie zmienia to jednak faktu, że nie pasują do siebie w komplecie pod względem wizualnym. :D Pod względem brzmieniowym zabiorę głos, jeśli będzie mi dane kiedykolwiek posłuchać. :D

Zatem czy ma to jakiekolwiek znaczenie że tweeter to fabryka, a pierścień wokół średniaka to nie fabryka tylko rzemiosło? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem wolną chwilę więc dostałem się w końcu do drzwi (jakoś mi się do tego nie spieszyło) aby zlokalizować i usunąć dokuczliwe brzęczenie w lewych drzwiach (najbardziej dokuczliwe między 150-220Hz)

Winowajcą okazał się "rozklekotany" siłownik zamka centralnego, po wymianie na nowy brzęczenie ustąpiło :kwasny:

Korzystając z okazji zamieniłem watolinę na piankę GMS-2 (nie wiem tylko czy prawidłowo działa ponieważ przykleiłem ją napisami do góry nogami :kwasny: )oraz wykleiłem rozpraszacz fali za głośnikiem :hyhy:

No i na koniec najważniejsze pogrzebałem w ustawieniach i chyba udało mi się „wypchnąć” scenę trochę za szybę (a może to już moje urojenia :znudzony: ) :D

post-350-1267038385.jpg

post-1-1267038385.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...