Skocz do zawartości

Corsa by MAXTZ


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rob lakier a bedzie mesko

jak isc na grubo to na grubo i nie wymiekac na robocie

pare godzin/dni roboty wiecej ale efekt imo bedzie duzo lepszy

szkoda objac oklepana alcantara tak ladna zabudowe w ktora wsadziles tyle roboty

 

imo jak ma byc democar to musi robic WOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, zostanie tak jak jest mi się podoba - o gustach się nie dyskutuje

Po za tym jak stwierdził maniek860824, gdy wczoraj widział - w realu wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu :?:

szkoda objac oklepana alcantara
rob lakier a bedzie mesko

Myślę że lakier też już jest oklepany :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może flock??

Będzie tak jak jest i tyle :D

Ja juz sie domyslam co bedzie pedził ten a6...

Jakim cudem skoro ja jeszcze tego nie wiem :]http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

 

Dziś odpaliłem po raz pierwszy system przedni :]

Po pierwszych odsłuchach tak na szybko mogę stwierdzić że dynamika tych wooferków jest naprawdę piękna :D no i potrafią zejść naprawdę nisko. Pomimo że są słabsze i zasilane słabszym wzmacniaczem to biją na głowę SL16 (które testowałem w tych drzwiach) pod względem basu :hyhy: Naprawdę niektórzy mogli by szukać subwoofera :D

Co do tweetera to na razie zacząłem im robić miejsce no i trzeba jeszcze będzie trochę pobawić się strojeniem żeby coś powiedzieć na ich temat, do całej zabawy przydała by się nowa jednostka główna ze zwrotką ale na razie brak funduszy :/

Dziś podpiąłem najpierw na zwrotce aktywnej panasonica ale nie zdała egzaminu zastąpiła ją stara zwrotka RTO i na razie na niej będę uruchamiał chyba że wpadnie mi w ręce coś ciekawszego

post-1-1246383411.jpg

post-1-1246383412.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, mi koledzy przy sl 16 nie wierzą że mam suba odłączonego

Wiem co one potrafią tylko dziś byłem mile zaskoczony co potrafią macrom-y biorąc pod uwagę konstrukcję obu głośników - jak zawsze pozory mylą

A jeszcze 23.06 wiedziałes

Jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem po raz pierwszy system przedni :]

 

I ja nic o tym nie wiem :] Nieładnie Tomku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Chyba muszę Cie odwiedzić :D

 

[ Dodano: 2009-07-04, 15:05 ]

Odsłuchałem dzisiaj Corsę i muszę stwierdzić, że tak grającego sprzętu jeszcze nie miałem okazji słuchać :hyhy: Całość gra rewelacyjnie - dynamicznie, jakościowo, całym pasmem (nie brakuje wysokich i średnich tonów, a basu jest tyle że można się subwoofera doszukiwać) :D

 

Ogólnie to nie ma co pisać - tego trzeba posłuchać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
maxtz jak tam prace idą??

Na chwilę obecną system wstępnie uruchomiony słupki zrobione ale do poprawy :D nadal brak docelowych subwooferów - jedno to kasa a drugie to że dystrybutor nie ma (płyną statkiem) Na razie na tylnym siedzeniu jeżdżą dwa PB S-10 w zamkniętych skrzynkach :D

W tym tygodniu już nic raczej nie zrobię a w przyszłym jestem na urlopie tak więc ruszy się coś dopiero na początku sierpnia :/

widze ze przednie drzwi oklejone- pokaż jak wyszło

W drzwiach nic się nie zmieniło (po za głośnikami) wszystko wygląda tak jak na poprzednich zdjęciach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć że jest ktoś tak obcykany w te klocki w Płocku gdzie często bywam :D

Podziwiam wkład pracy i efekty jej bo jest na co oko zawiesić :P

Sam mam opla a kiedyś w rodzinie mieliśmy takie 2 corsy i jedno z elektryko :D

 

PS Robisz skrzynie pod dany głośnik na zlecenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, na urlopie tym bardziej prace powinny iść do przodu! :D

 

Z tego co mi wiadomo to Tomek odpoczywa - to się powinno robić na urlopie :D:P

 

piecia508 - myślę że ze zrobieniem tej skrzynki nie powinno być problemu :D Tomek robi takie rzeczy - ale to już musisz z kolegą maxtz konkretnie rozmawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecia508 - myślę że ze zrobieniem tej skrzynki nie powinno być problemu :D Tomek robi takie rzeczy - ale to już musisz z kolegą maxtz konkretnie rozmawiać :P

 

Spoko, poczekam. Spytałem się tyko żeby w razie czego wiedzieć czy da radę gdybym zmieniał skrzynie. Wiadomo że skrzynia będzie lepsza niż gotowe z allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ładne głośniczki, już gdzieś takie widziałem :rotfl: Potrafią one zagrać, oj potrafią.

 

 

 

o których głośnikach mówisz? M2 może? bo nie wiem czy M1 montować swoje... tzn czy się nie wstrzymać i kupić coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, na urlopie tym bardziej prace powinny iść do przodu!
Z tego co mi wiadomo to Tomek odpoczywa - to się powinno robić na urlopie

Jeżeli odpoczynkiem nazywasz zaczynanie dnia i kończenie browarkiem i tak non stop przez siedem dni to tak to dlaczego wróciłem z urlopu bardziej zmęczony niż jak wyjeżdżałem :):)

Prace nadal stoją w miejscu ponieważ po urlopie nazbierało się trochę zaległości :/

PS Robisz skrzynie pod dany głośnik na zlecenie

Jasne że tak - zapraszam :)

 

[ Dodano: 2009-07-30, 21:40 ]

Dziś trochę popracowałem z wykończeniem bagażnika

Musiałem przedłużyć tylne słupki gdyż między nimi a zabudową były paskudne dziury :)

Poniżej fotki jak to wyszło oraz jak w chwili obecnej wyglądają słupki przednie :/

 

[ Dodano: 2009-08-06, 21:23 ]

Dziś doszły do mnie subwooferki - 4 x RE Audio REX-8 D4

 

[ Dodano: 2009-08-06, 21:24 ]

Oto co robią z corsą cztery takie subiki:

post-1-1248725752.jpg

post-1-1248725753.jpg

post-1-1248725754.jpg

post-1-1248725755.jpg

post-1-1248725756.jpg

post-1-1248725757.jpg

post-1-1248725758.jpg

post-1-1248725759.jpg

post-1-1248725760.jpg

post-1-1248725761.jpg

post-1-1248725762.jpg

post-1-1248725763.jpg

post-1-1248725764.jpg

post-1-1248725765.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...