Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A no jestem na fotkach :)(Z racji ze chudy jestem to robiłem za wieszak na kurtki hehe :P ) Spot bardzo fajny w mega miłej atmosferze :) Oby więcej i częściej bo lubię takie akcje tym bardziej, że sporo się od was uczę :P

 

PS. Mehow dzięki jeszcze raz za użyczenie wzmaka i wszystkim, którzy chcieli skatować swoje uszy u mnie w aucie.

 

DirtyWeekender jakoś dojechałem te 80km/h wiec obyło się bez zawracania głowy :) Ale dzięki za chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co tam ciekawego udało się posłuchać? :wink2:

 

A to pytanie do słuchających, ja dziś odpadłem, zatoki mam tak zawalone że suba jak poczułem, znaczy się usłyszałem, przed odsłuchami zbiłem go 3.5db, Maxam, kolejny 1db, dla pewności później wbiłem zawodniczą niemiecką memorkę , więc było troszkę z przytupem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się podobała reakcja osób widzących moje słupki, "Ale to jest wielkie" :) A no i Pasylwek uraczył mnie wytrzepaniem miodu z uszu i zapachem gorącej cewki :P Fajnie było posłuchać paru autek ale ja średnio miarodajny jestem bo za mało w życiu słuchałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze żeby dobrze grały i będzie git :) Będę i tak walczył żeby je głębiej upchnąć w jakiś sposób. Lubie takie spotkania bo mnie to motywuje do dalszej pracy, żeby to wszystko poskładać bo po misji szybkiego wyciągania wzmaka teraz nic nie gra :P Chyba wstawię fotkę tego bagażnika jako demonstracja jak nie powinien on wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam ciekawego udało się posłuchać?  :wink2:

Pasylwkowego Cewkowozu i Tomkowej Ameryki.

 

Pierwszy gra ciekawie z woofer'a. Nie podejmuję się oceniać czy to zasługa Zapałki czy (o)Beymy.

W każdym razie niezbyt mięsiście choć i nie chudo, punktowo.

Średnica i góra matowe niestety - jakby za dość grubawym kocykiem.

Taki a nie inny efekt finalny to zapewne wpływ Skandynawskiej banicji - nie takim zapamiętałem poprzednie wcielenia Sylwestrowego auta, tak więc podejrzewam tu stadium mocno przejściowe.

 

Auto Tomka dzięki wymianie sekcji basowo-subbasowej nabrało pewnej lekkości bytu, w szczególności w zakresie kick'a.

Bliżej tej sekcji aktualnie profilem gry do "słupków".

Aurumy jak na 18'tki grają zaskakująco mało mięsiście i dość punktowo - wyłączenie suba wywołuje niejaką konsternację gdy zważyć na sposób "pocięcia" tej sekcji.

Słychać również większą klasę sekcji subbasowej - to jednak rzecz nie dziwna zupełnie - zawsze mi się Dego w tej roli podobał.

Uogólniając - wymiana przetworników w moim odczuciu in plus - krok w kierunku moich preferencji brzmieniowych.

Jeno poziomy lewej strony jakieś takie jakby za bardzo do prawej podobne :)

 

Reszty aut posłuchałem z zewnątrz, ale byli tacy co słuchali od środka, może więc kamuflażową zmowę milczenia przerwą i nasmarują słów kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc podejrzewam tu stadium mocno przejściowe.

 

Zima jest dobrym czasem na przemyślenia i dopracowanie koncepcji. Mam nadzieję ,że tym razem na pikniku nie ucieknę z cytryny Pasylwka po jednym kawałku... w tym roku wymiękłem w przedbiegach... Nie ogarnąłem co się dzieje i mózg powiedział dość... :)

 

Reszty aut posłuchałem z zewnątrz, ale byli tacy co słuchali, może więc kamuflażową zmowę milczenia przerwą i nasmarują słów kilka.

 

Skoro już Ślunzoki Nam się otworzyli na świat, to nie wypada siedzieć tak cicho i kitrać wrażenia w czeluściach kamuflage'u... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem wczoraj po raz kolejny Proceeda Adama (dirtyweekender). Było po pewnych zmianach i jak zawsze zmiany na duży plus. W tym autku przypomniał mi się na nowo sub Lotusa. Napędzany Audio artem (200.2?) był świetny. Kontrola, różnorodność, barwa. Miodzio. Oczywiście reszta systemu nie ustępuje ale tutaj był chyba największy przeskok do przodu. Z przodu już coraz ciężej o spektakularne przeskoki jakości. W tej chwili przydałby się pewnie drugi Xes na górę (w miejsce i tak bardzo dobrego Nakamichi) oraz... szukanie nowego systemu, co jak wspomniał Adam już raczej nie w tym aucie. Bardzo dobre zgranie fazowe, poukładany, przyjemny, kopliwy system. Dzięki Seasowi można się cieszyć mocnym graniem bez splowej aspiracji.

 

Klasa klasa!

 

Drugie auto to Bimmer naszego Redowo-Trójmiejskiego instalatora. Cały system gra "dużymi" dźwiękami, bez miniaturyzacji instrumentów czy wokali. Muzyka otwarta, radosna. Również system grający zwartym, krótkim kickiem. Bez nadmiaru mięcha tylko dźwiękiem, który w niektórych momentach zadrżał fotelem (nie mylić z walnięciem basowego "kicka" a raczej z mocnym, rwanym drgnięciem struny).  Średniaki w tych dużych pojemnościach grają ciekawie, choć sam bym spróbował lekko innego ukierunkowania. U Mehowa ESXy wprowadziły czasem troszkę chłodny, suchy charakter ale też dzięki temu nie ma tutaj podbarwień. Teraz czekamy na zmiany głośników a będą one dosyć spore w porównaniu do obecnego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo czuję choć na prawdę mało tego słucham, dół przód już jest "mój" klepie tak, że niejeden komorowy karmnik zawstydza :wink: reszta to kwestia dalszych poszukiwań.

 

P.S. Maxam raczej słuchałeś jeszcze jak lewy tweter grał sygnałem prawego kanału :rotfl: poza tym z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że 500ta solo ciekawiej i dojrzalej ogarnia mój przodek i do tego trzeba będzie powrócić.

Rad bym jeszcze posłuchać wrażeń nt. średnicy od "szyby" ale to wszystko na wiosnę choć do wyjazdu (12.01) postaram się jeszcze co nieco podłubać.

W każdym razie widzę światełko w tunelu bo piece mam już docelowe, problematyczne etapy przejściowe z piecownią minęły. Czeka mnie jeszcze sporo by wyciągnąć z tego co już tam siedzi a potem na swoją kolej czekają średniaki zupełnie innej szkoły również na twetersy posmakujemy inszej inszości.

 

Poza tym ten system jeszcze nie ma ...nawet roku :rotfl: dopiero zaczyna wstępować w czas "dojrzewania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Maxam raczej słuchałeś jeszcze jak lewy tweter grał sygnałem prawego kanału :rotfl:

Niewykluczone. Coś by mogło być na rzeczy, bo skupienie w zakresie kick'a było lepsze niż reszty pasma.

Natomiast jeśli idzie o ogólny przekaz to chyba nie w tym rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że czas najwyższy na wyróżnienie auta Maćka (takeshi) .

 

Sprzętu w tym aucie jest za przysłowiowe tysiąc złotych...

Męczył je i kombinował bardzo dociekliwie przez ostatnie dwa lata i wczoraj było słychać bardzo duży progres.

 

Maciek- wrzucaj Nissana do działu nasze instalacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że udało mi się wpaść choć na chwilę i posłuchać auta Wasylwka, dół mi się podobał, kick zasite godny uwagi:D Góry jak dla mnie za dużo a średnica też spoko tylko Sylwek za dużo kręcił gałkami:P Ubolewam że tylko dobre 15min miałem:/

P.S Wasylwek zlokalizowałeś co się tak konkretnie ,,wygrzało"?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za kolejnego udanego spota w tak licznym gronie. Oby przyszly rok byl bardziej owocny. :)

 

Wlasnie mialem zamiar napisac o Nissanie takeshi. Pelna egzotyka, ktora jako caloksztalt  prezentuje kawal dobrego grania. Z powodzeniem moze konkurowac z o wiele bardziej "hajendowymi" autami.  Caly czas jestem pod wielkim wrazeniem tego auta oraz ogromu pracy jaki Maciek w nie wlozyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...