Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


O jest  , tylko zmienil fryzure , ale Suzuka napewno nie ma

Będzie irokez bo znowu na Beneluxy walę :wink:  suzuk dość szybko się zawinął ale widok jego facjaty (nawet na 10 minut) cuda czyni w mej zrytej głowie  :rotfl: .

Spot bardzo udany i ...owocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


zima idzie... podobno, tak więc trzeba było troszkę się uzbroić, jak widać za oknami, niepotrzebnie :D

 

Heh... zimy ani widu, więc co by falstartu na wiosnę nie było w postaci wymiany garderoby... :wink:  :)

 

ps. Miło zobaczyć tak szeroki skład na spocie, na Śląsku się zjechało, w Wawie też , kamuflage team też w formie, więc chyba nie tak żle z tym Naszym CA. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.

Wszyscy bez wyjątku wyglądamy na starszychniż w rzeczywistości.

Daniel - pora zmienić szkiełko chyba :)

Chyba Ty :hyhy:

 

To nie wina szkiełka, powaga sytuacji wymusiła na Obecnych przybranie "poważnej" postawy :rotfl:

Nikon nie lubi cienia :)

 

Tomek, biegać w zimę albo na narty, bo Ci się ostro przytyło!! :wink: Czy mnie patrzałki już szwankują? :)

To ten Nikon :D :D

 

Spot bardzo licznie obsadzony, Vincent na każdej fotce jest :)

Szkoda, że choróbsko mam bo na uszy siadło grypowe upodlenie to i głuchość odsłuchowa była nieznaczna ale dobrze pogadać i życzyć każdemu dobrego przewodnictwa elektronów na 2014. Kamuflaż się też skompletował, niestety znów bez mojego samochodu z przyczyn różnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon nie lubi jasnych partii, cień to jego dobra strona :wink: .

Żeby naświetlić bez rozmycia (jak na trzecim) foto musiałem naświetlić przy iso 12800@ f2.8, robienie zdjęcia pod światło też nie pomogło( nie chciałem gonić "gromady" w poszukiwaniu światła- i tak nikt by mnie nie posłuchał :rotfl: )

Co do masywności ,  dystorsja przy 14mm zrobiła swoje, może jak będę miał trochę czasu poczaruję przy zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...