Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak Mehow mam Twojego Hifonicsa wpiętego jak i S1 są w słupkach :P Wzmak jest cały i bezpieczny :) Miałem do Ciebie dzwonić w sprawie zwrócenia go ale cały czas się koniowałem z ustawieniem procka a i też mieliśmy się zgadać jak będziesz miał więcej czasu a na ustawienie prostu albo jestem za głuchy albo po prostu za głupi niestety :( Mam nadzieję, że nie sprawiłem Ci zbyt wiele problemów. Jeśli chcesz to go odepnę i od razu oddam na spocie nie ma  z tym problemu bo do przećwiczenia mam jeszcze Xtanta i jedna 2 kanałówkę której nie testowałem. :)

 

Truck tam siedzi 6ch Aphrodite by zed audio i nie będę ukrywał, że sam profil brzmienia całkiem mi się podoba tylko wystrojenie na bank jest do duszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytka... fajne rozwiązanie na zasilenie całego przodu w 3 way... A jak sobie radzi z wooferami, bo z tego co kojarzę to papierowo, mocą nie imponowała (wiem , wiem RMS nie gra , dlatego pytam. :) )

 

ps. A ja sobie zanabyłem także kolejnego Hifona tym razem 4 channel :D słabość mam czy cuś... :wink: I całkiem możliwe ,że zaaplikuję jako napęd wf+sub w mostku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Idę do roboty, obaczymy jak wyjdzie.

...Ucieknij !!! :wink:

 

Bawcie się dobrze chłopy! Może przed świętami (chyba uda mi się troche dłużej być w kraju) coś to i ...ja zajadę.

Klepnij ktos jakieś fotki bo tęskno mi zwyczajnie :hyhy: .

 

P.S. suzuk a Ty w końcu jedziesz za miedzę czy nie bardzo poszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie (o zgrozo) posłuchałem Łukaszowego auta.

Wavecor'y się ułożyły, co zdecydowanie brzmieniu się przysłużyło.

Reasumując - "garnki", które ten system zebrał, zebrał zasłużenie :)

 

Ciekawym było też obcowanie z aluminiowymi średniakami u Jarka.

Po drodze im z resztą równie aluminiowego towarzystwa w tym aucie.

Aluminium lubi aluminium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...