Skocz do zawartości

TDI mity i fakty - OT


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnialem dodac, ze mam tez pilota na kierownicy.. Ale jest w taki miejscu, ze go nie uzywam, bo jezdze "na kozaka" czyli lewa reka na kierownicy, prawa na lewarku w razie jakiegos oszoloma w BeeMce badz Passku w TurboGnoju :)

 

ogolnie glosniczek fajny ale material i obicie jest miod :)RF

Ogolnie wiadomo: Golf II/III :wstyd::)

 

Sony CDX-CA900 8xRCA

 

Zobaczcie na opis, szok 8xRCA, nie wiem czy jakieś radio dorówna temu cacuszku.

 

Najwazniejsze funcje:

 

- Odczyt płyt CD , CD-R , piratów

- Radio z lini XPLOD

- Możliwość wyłączenia dźwięku klawiszy BEEP ON/OFF

 

:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze to jest dobre: ''Stan radia oceniam na dobry ale jest jeden minus nieraz czyta płyty nie raz nie ,

poza tym to ok''

 

Co tam, że czasem plyt nie czyta ogolnie git radio, po co komu plyty?

 

HX-d2, p99rs chyba też ma

 

no ten soniacz to ''prawie'' to samo co legendy clark i pionek :P Jest na 3 miejscu, chociaż ta magia słowa xplod... użeka :P

 

ogolnie glosniczek fajny ale material i obicie jest miod :)

RF

 

ta hoop cola to chyba wypita do sporej flaszki wywalonej przy robocie obijania tego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co niby wiadomo?

 

 

 

 

Nie jestem fanem golfa, nawet posiadaczem, ale denerwują mnie takie stereotypy

 

Po to dalem usmiech na koncu, zeby nikt sie nie spinal :)

BTW o Golfiarzach i dresach w starych Betach w tym wszystkim jest duzo prawdy, oczywiscie nie tyczy sie to kazdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to nie samochód jest wieśniacki tylko czasem jego właściciel...

 

Sam sobie odpowiedziales :) Wlasciciel ma "wiesniacki" gust, to robi auto po wiesniacku.. A ze ludzie z takim gustem celuja przewaznie w Golfy, Paski, Bety i Cali to cos w tym musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze, nie ma tego duzo ale u mnie w okolicy jezdza 3 :D I to takie srednio zrobione..

 

Te samochody kupują przeważnie ludzie którzy mają rodzine itp.

 

Kiedys tak bylo.. Teraz chlopaczki po 20 kilka lat pojada do GB na 2 miechy, przyrobia i potem sciagaja te gnioty w TDI i "modyfikuja". Ale oczywiscie Pasek to dalej auto rodzinne i nie ma tych zwiesniaczonych na szczescie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojecia, bo nie jestem mechanikiem :) Ale widze, ze KAZDY TurboGnoj kopci, jak sie mu da w palnik.. Wiem co widze. Moj brat ma Vectre C czteroletnia w fajnym stanie 1.9 w gnoju i tez kopci. Dodam, ze brat jest dobrym mechanikiem i zna sie na autach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widze, ze KAZDY TurboGnoj kopci, jak sie mu da w palnik..

 

No lepszego żartu to dawno nie słyszałem i mogę Ci udowodnić na własnym przykładzie jak bardzo się mylisz. A brat to raczej kiepski mechanik skoro takie bajki Ci opowiada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj całkiem fajny pasek:

http://www.fastcars.pl/wp-content/uploads/2007/05/vw-passat-tuning-na-wesolo.jpg

 

Dla opinia o VW jest zdecydowanie przedobrzona, niby idealne, nic się nie psuje, a wykonanie to cud techniki.

Ale nikt z posiadaczy np. Passata B6 czy Golfa V/6 nie da sobie wmówić, że np. Citroen C5 mk II/ C4 mk II jest dużo lepiej wykończony, przy użyciu o niebo lepszych materiałów, nie wspominając już o komforcie. Druga sprawa to zawieszenia - pneumatyka zapewnia lepszą trakcję od wielowahaczy, nie psuje się i nic się przy niej nie robi przez kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Podobnie jest z konwencjonalnym zawieszeniem w Citroenie.

Każdy silnik ma swoje mocniejsze i słabsze strony, TDI może i fajnie chodzą, mało palą, ale są głośne, cholernie głośne w porównaniu do całej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Twoj 1.9 TDI po czipie nie pusci chmurki ?? Nie wierze :P

 

 

Ciekawe czy ktos pospawal, czy fotoszop.. Raczej to drugie chyba ??

Tez jestem za tym, zeby ktos wydzielil ostatnie kilka postow, albo nawet usunal bo za niedlugo zrobi sie na forum wojna pt "Bena kontra gnoj" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...