Skocz do zawartości

Next spot in Sulejow


Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      10
    • nie
      0
    • tak ale nie w Sulejowie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

to czemu taka zla opinai jest na forum o tym spocie nie mam pojecia, ja nie nocowalem bo mialem prace i poprostu nie moglem byc dlugo

ogolnie miejscowka oki gddyby byla bardozej w lesiew strone wody

wszystko dasie zrobic i jak pisalem w wolnej chwili pojade tam i poszukam dobrej miejscowki troszke dalej od tej trasy i w jakiejs dziczy :padam: nie ma to jak poobcowac z natura

Niestety nie wiem czy i dlaczego jest taka, a nie inna opinia :rotfl: Klubowiczom z 306team'u się bardzo podobało http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Co do tego co napisał greg-si to nieco przesadził, ale to już pozostawię bez komentarza Ja uważam, że jeśli ktoś chce się spotkać np. w Sulejowie to sięspotka i tyle. Ci co nie chcą lub nie mogą lub z przyczyn ekonomicznych nie będą mogli to przecież nikt za to nikogo nie zabije czy też nie będzie z niego szydził. Topik moim zdaniem jest konkretny choć może nie do końca dobrze napisany. Tak czy inaczej moje zdanie jest napisane: jak ktośchce i może to jazda i tyle, a Ci co nie chcą, nie mogą itd. to spoczko - nic się złego nie stanie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyladuje w koszu to ie nie bedzie juz nic tu pisac i tyle skoro p

jak ktośchce i może to jazda i tyle, a Ci co nie chcą, nie mogą itd. to spoczko - nic się złego nie stanie :rotfl:
:padam: konkretnie ujete

z tego co tera widez to njawiecej pisza ci co nie chca przyjechac i mnie to w delikatny sposob .... no ale coz. czas pokaze co i jak bedzie

na dzien dzisiejszy prosze nie udzielac sie tu osobom ktore nie maja checi bo tylkosmieca i prowokuja innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się określiłem jako jeden zresztą z niewieli, że jestem za każdym spotem ale choć trochę przemyślanym. Żebym nie jechał kilkaset kilometrów na próżno albo żeby były 2 osoby. Myślę, że nie jest to zły pomysł zgrać się np. w Tychach lub Olsztynie. Tam myślę, że najszybciej się zbierzemy...

 

PopaY, a Karolo986 pisał żeby nie śmiecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie spokojnie przypominam ze temat jest o tym czy

"Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?"

wiec o jakie konkrety chodzi?

 

Nie rozumiem dlaczego caly czas stwarzacie sobie sztuczne problemy jakimi sa dla was to czy ktos bedzie,czy go nie bedzie,ile kto ma km i dla czego tu a nie tam.W kazdym temacie o spotach jest dokladnie to samo biadolenie i robi sie to powoli nudne,mulace i smieszne.W temacie o Sitnicy jest dokladnie to samo.Ogarnijcie sie troche i skonczcie z robieniem sobie sztucznych problemow.

 

Niechcem widziec wiecej postow/dyskusji na tym podobne bzdurne tematy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dla mnie nie ma znaczenia czy spot odbędzie się w Sulejowie czy w miejscowości o innej nazwie, bo chyba liczy się spot sam w sobie a nie miejscówka. Ale jeśli się mylę to mnie poprawcie. Skoro Sitnica jest tak porządana, bo są tam 3 ośrodki to wnioskuje, że Sulejów jest lipny, bo ośrodków/atrakcji turystycznych jest mniej? W takim razie dolną część Polski możemy spotkać w Sielpii. 300-osobowa wieś a ośrodków około 15, bary karaoke, dyskoteki, kina letnie. Zaplecze bardzo dobrze przygotowane, bogata baza noclegowa w zależności od preferencji.

 

Co się tyczy zabytków to polecam sobie zobaczyć mapę Polski, bo jeżeli chodzi o nasz kraj to gdzie by się nie było to w promieniu 10km są jakieś zamki, dworki, jaskinie i innebajery, które mogą kogoś zainteresować. Osobiście uważam, że taki spot nie powinien wyglądać w ten sposób, że całe dnie spędzamy na lataniu po jakichś wioskach z aparatami na szyjach, bo od tego były kolonie, a będą wakacje z dziećmi, ale uważam za bardziej sensowne spotkanie się, wymianę opinii, odsłuchy lub cokolwiek innego byleby związanego z CA.

 

Jeżeli mamy tak wielu entuzjastów wycieczek i zwiedzania ciekawych zakątków naszego pięknego kraju to polecam otwarcie drugiego forum CA tour gdzie sobie będą takie osoby organizowały zloty CA turystyczne http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Moim zdaniem troche śmiesznym jest pisanie kilkudziesięciu postów o niczym tylko dlatego, żeby pokazać innym, że się jest "aktywnym" forumowiczem. Mamy ze sobą kontakt, dajemy ogłoszenie, typujemy osobę chętną do zaczerpnięcia informacji np. dot. noclegów, robimy zapisy, jakieś zaliczki, jedziemy, wracamy. To chyba nie jest takie trudne :zdziwko:

 

Jeśli chodzi o zlot całego forum to nie uważam tego za proste, ale moim zdaniem powinno się jasno określić co i jak ma być zorganizowane a dopiero potem debatować na ten temat, bo jeśli każdy by chciał zarzucić coś od siebie co uważa na temat czy do sklepu jest 2km czy 12 i czy jeden ma dalej czy bliżej to by się utworzył bezsensowny wątek na kilkaset postów... Więc zachęcam "aktywnych" forumowiczów do wstępnego dowiedzenia się czegokolwiek na temat planowanego spotu, a potem po przedstawieniu tematu możemy dochodzić do jakichś wspólnych decyzji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...W takim razie dolną część Polski możemy spotkać w Sielpii. 300-osobowa wieś a ośrodków około 15, bary karaoke, dyskoteki, kina letnie. Zaplecze bardzo dobrze przygotowane, bogata baza noclegowa w zależności od preferencji...

Sielpia jest "miodzio" http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Jestem "za" :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Balcer ze nie wszyscy(niue tylko Ty) niezrozumieli... naszego planu spotu... tak jak Wachcio pisal to zaledwie gora 3h z calych 3 dni...To nie bedzie jak Ty to napisales latanie z aparatami na szyi i my nikogo niebedziemy zmuszac to jest po pierwsze... a po 2 hmmm nieiwem jak wy ale ja bym niechcial cale 3 dni siedziec u kogos w bagazniku i patrzec na wychyl suba i sluchac jak on gra... Przyjemne z pozytecznym polaczone powinno byc-> gadanie o sprzecie patrzenie sobie pod maski i w bagazniki biesiadowanie i jakies wypady np. do Toprunia na lotnisko poswirowac oczywiscie kto by chcial a nie:p Przy okazji lans ilus tam aut z muza przez starowke cos pieknego http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Zreszta dobra juz niepisze wiecej bo zaraz zostane zezwany Pozdrawiam i zycze skutecznej organizacji spotu :zdziwko: Jakby niebylo bedzie zawsze milo:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie wpadnę na spot w Sulejowie jeśli takowy miałby się odbyć http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif oczywiście nie sam, zawsze znajdzie się kilka chętnych osób z Łodzi.

 

a jedyne czego sie dowiedziałem czytając ten wątek to czy komuś się podobają jakieś ruiny czy nie, i po co się jeździ 200km...

 

ZERO... konkretów.

 

a jak to ktoś ładnie ujął i choć jestem tu od niedawna, to przyznaję rację TO NIE JEST FORUM TURYSTYCZNE !

 

szczerze ? dla mnie jest to śmieszne, ktoś napisał, że nie będzie jechał 200km po to by się spotkać i posłuchać, przepraszam to po co są te spoty ?

 

ja naprzykład chciałbym orzyjechać na taki spot dowiedzieć się czegoś o sprzęcie, posłuchać, pooglądać (sprzęt... nie zamki).

 

acha. Panie Moderatorze. Pisanie - cytuję "chuj mnie obchodzi co sobie o tym myślisz' jest :

 

a) niekulturalne

niegrzeczne

c) nie wypada osobie odpowiedzialnej za forum

d) forum jest po to, żeby pisac/ mówić co się myśli - ewentualnie jeśli się niezgadza można napisać "uważam, że się mylisz / sądzę, że nie masz racji"

 

pomimo, że niebyło to skierowane do mnie, to uważam że jak się czegoś wymaga, to samemu, też trzeba przestrzegać

 

proszę nie kasować mojej wypowiedzi, bo nie ma w niej nic niezgodnego z regulaminem

 

pozdrawiam :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Ustalamu jakąś datę? :zdziwko: Ja od razu napiszę, że mi pasuje chyba dopiero jakaś data w sierpniu choć nie jestem pewny, bo nie mogę znaleźć grafika na lipiec Na urlopie jestem od 4 do 20 lipca. Z tego co pamiętam to na 100% pracuję 27 lipca w niedzielę, ale nie jestem pewny czy pracuję w sobotę 26-ego. W sierpniu na 100% będę miał wolną chociaż jedną sobotę i jedną niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urlopie jestem od 4 do 20 lipca.

Wersje Ci się nie zgadzają. W końcu masz wolne do 16 czy 20 (chciałeś żeby Sitnicę przekładać bo Ci nie pasuje)?

 

A tak ogólnie to chyba nie data pierwsza tylko osoba która się tym zajmie. Dużo ludzi się udziela w tym wątku, że tak chce przyjechać super pomysł albo wręcz przeciwnie ale nie znalazła się osoba która dopilnuje tego żeby do czegokolwiek doszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, wszystko się zgadza. Nie ma dwóch wersji i nie wiem po co to w ogóle napisałeś. Urlop mam do 20, bo wyjeżdżam z żoną na wakacje. Dzisiaj grafik został tak zmieniony bym mógł wrócić do pracy 21 lipca, bo 17, 18, 19 i 20 chcę pojechać w góry, bo nie byliśmy w górach od 1999 roku. Ale to chyba moja sprawa kiedy biorę urlop, nieprawdaż? :zdziwko: Ja bym chętnie Sitnicę odwiedził w dniach zlotu, ale będę przebywał akurat w zupełnie innym miejscu, a tak jak pisałem (ale zdaje się gdzie indziej) postaram się Was odwiedzić przejazdem koło 7 lipca, ale nic nie obiecuję.

 

A czym tu się zajmować? Przecież tu nie chodzi o kilkudniowy zlot lecz jednodniowe spotkanie więc nie potrzeba w takim przypadku organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring i Rzeźnik Co Wy tak się o swoje posty boicie :D

Sebring sytuacja został napięta sporo wcześniej zanim powstał ten temat. Jak powstał temat sytuacja jeszcze bardziej się zaostrzyła i za przeproszeniem mało o niej wiesz. Dlatego wrzuć chłopie na luz. Moja moderacja mnie tak samo obchodzi jak i Ciebie czyli wcale. Mam więcej praw i obowiązków ale związanych z forum. Przypomnę że jestem tak samo człowiekiem jak i Ty. Kolejna sprawa to to że w tym temacie żadnych ustaleń nie ma. Okrągłe zero konkretów. Cały czas podtrzymuje swoją wypowiedź. Piszcie konkretnie bo takie coś jak ten temat czego dowodzi? Niczego kompletnie. Każdy powinien rzucić jeszcze datą kiedy chce się spotkać :rotfl: Wtedy to już w ogóle była by beka. Jeden chce w pierwszy weekend sierpnia drugi w lipcu a trzeci w sierpniu nie może bo jedzie z dziewczyną na grzybobranie do puszczy amazońskiej

Jeszcze raz powtórzę. Konkretne daty z konkretną organizacją.

 

Rzeźnik

Pierwsza sprawa to żadne Pan ze mnie.

Druga sprawa to to co zacytowałeś. Punkt d) wyklucza trzy pierwsze. Zatem proszę Cię o to żeby mnie nie strofować bo i tak będę pisał to co chce i to co mi się podoba w języku jakim mi się podoba. Nie używam wulgaryzmów jako przecinka a dodać do tego można jeszcze że wulgaryzm może (oczywiście nie musi) podkreślać dane zdanie. Z tego co pamiętam na forum jeszcze nikt nie został upomniany za wulgaryzmy bo nikt ich nie nadużywaj. Jakby nadużywał to wiadomo co by było.

Ps. A zauważyłeś takie słowo czterosylabowe przed słowem jednosylabowym 'chuj' Myślę że w tej kwestii jest już wszystko jasne :D Wystarczy tylko czytać całość bo odnoszenie się do jakiegoś wycinku tekstu (cytowanie części zdania) jest troszkę bez sensu.

 

balcer Ja widzę że nie byłeś jeszcze nigdy na prawdziwym zlocie. Cóż młody jesteś więc masz do tego prawo. Nie skomentuje tego co napisałeś bo już nie chce mi się. Napiszę krótko. Byłem niecałe dwa tygodnie temu w pracy na ogólnopolskim zlocie motocyklistów. Dużo na prawdę dużo moglibyśmy się od nich nauczyć... Takie trzydniowe spotkanie miało na celu nie tylko oglądanie maszyn i wymianę doświadczenia ale przede wszystkim poznanie ludzi, zawiązanie nowych przyjaźni z osobami które mają taki same pasje. I to w jaki sposób spędza się czas czy przy puszce z piwem czy przy zwiedzaniu jakiejś budowli czy przy słuchaniu audio nie ma kompletnie znaczenia. Najważniejszy jest drugi człowiek. Tak samo jak ja np. z wachcio nie mogę Tobie narzucić tego żebyś zwiedzał zamek tak samo Ty nam nie możesz narzucić tego byśmy jego nie zwiedzali.

 

karolo986 widzisz sam stwierdziłeś że potrzeba konkretów. Bo taki coś 'kto jest chętny...' to sam wiesz... Na Sulejów było tyle osób chętnych a ostatecznie zapakowałby nas w malucha (miłośników audio)

 

Temacik wyląduje w piątek w koszu. Ustalajcie jeszcze tutaj (jeśli oczywiście chcecie) jak najwięcej a później otwórzcie temat (jeśli oczywiście chcecie) ale konkretny przynajmniej z jakimś zarysem tego spotkania (kiedy mógłby się odbyć, ile czasu by trwał). Pozwoli to określić się większej liczbie osób.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuj sie bo za przeproszeniem kociej mordy dostaniesz :rotfl:

chodzi o to ze moge sie wypowiadac nie urazajac kogos i jak juz sie wypowiadam to chce zeby kazdy mogl to przeczytac, a wiem ze sporo panow moderatorow wymieka i kasuje posty... nie musze chuba dokladnie wyjasniac.

pozdros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, a skąd wiesz że ja się czymkolwiek interesowałem? Jak masz coś do mnie to wal na gg a nie jakimś gównem na forum rzucasz.

Przypominam Ci również że każdy następny post nie na temat jak ten poprzedni będzie kasowany i będę wyciągał z tego tytułu konsekwencje.

Ps. Moje gg: 1043212

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie brakuje jednego podstawowego konkretu - osoby która sama, dobrowolnie i pierwsza wyjdzie z propozycją zorganizowania zlotu a później to uczyni. Reszta potoczy się sama gdzie by to nie było i w ile osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, Sebring i Rzeźnik Co Wy tak się o swoje posty boicie :rotfl: (to chyba zdanie pytajace/to ci odpowiedzialem)

Mistrzu nie zycze sobie zebys moje wypowiedzi nazywal "gownem" z racji tego ze ja nie robie tego w stosunku do ciebie!

Co do konsekwencji to nie mam nic przeciwko wyciaganiu ale tylko wtedy kiedy jest do tego podstawa.

Wyjasnij mi ostrzezenie ktore dostalem bo nie widzialem na forum zeby ktokolwiek sie skarzyl, przy piwie to smiechy (ja cip.. nie jestem i takich blachostek do siebie nie biore)

pisze tu bo raz to nie mam najmiejszej ochoty rozmawiac na gadaczu dwa i tak to kasujesz trzy jak skoncza sie te posty upominajace to w koncu bedzie czas na napisanie czegos konkretnego jak tylko odpisywanie na kocopoly...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no krew mnie zalala ... ja sie odlaczam bo raz to niby miales rzezbic cos w rypinie i nie chcials do sulejowa, to po co zabierasz glos :rotfl: ?

wole sie spotkac gdzies pod tesco z normalnymi kolesiami bo z toba na spocie nie wytrzymalbym nerwowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, Ja moge dojechac do tego sulejowa bo dla mnie to zaden problem. jednak zorganizujcie cos konkretnego, bo nie warto mi jechac 230km po to zeby chwile porozmawiac. A co nerwow http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Slyszales o profilkatyce :rotfl: jezeli nie wziely gory nad uzmyslem to mozesz nad tym popracowac Ellos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie interesuj sie bo za przeproszeniem kociej mordy dostaniesz http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

A to to co to było :rotfl: Słuchaj to jak ja interpretuje to co w tym temacie napisałeś to moja sprawa i na prawdę nie chcę by tutaj były takie pierdoły pisane. Wylałeś tutaj jakieś swoje złości czy coś innego w sprawie moderacji. Ktoś tutaj Ci na piętę nadepnął? Bardzo nie lubię jak ktoś się kręci wokół jakiegoś tematu jakiejś sytuacji jak mucha w koło gówna. Aluzje są dobre ale nie na forum.

Ty błachostek do siebie nie bierzesz ale czy inni tacy są? Nie koniecznie a wiesz to w bajce to było jak gra w ping-ponga. Wiem jaka jest sytuacja i żeby to Wachcio z arcziflo albo Ty z karolo986 tak pisali to bym wiedział że to jaja są.

No widzisz wolisz tutaj pisać a ja wolę osobiście wszystko wyjaśnić. Zastanawia mnie to tylko dlaczego masz takie zdanie o tutejszej moderacji. Ja jeszcze nie zauważyłem by tutaj ktoś prywatę uprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...