Skocz do zawartości

Next spot in Sulejow


Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      10
    • nie
      0
    • tak ale nie w Sulejowie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

[ Dodano: 2008-06-28, 16:44 ]

bo tam bylem i imprzeze przezylem
wiesz zeby dostac wpier.. nie musisz na impreze zadna isc :krzeslem:

 

 

hehe :kijemgo: sugerujesz cos :krzeslem: akurat do mnie nikt sie nie sadzi :krzeslem: zreszta niech by sprobowal :krzeslem: po pierwsze nie lubie ' date=',sztachet party" a po drugie nie po to studiuje zeby piescia wyjasniac sprawy. Lubie jaja ale nie do kolan :dobani:

 

 

[b']ige[/b], ja w ciemno nie bede jechal 220km :D u nas jest tyle osrodkow ze mozna sobnie pozwolic na delikatnego spontana :krzeslem: ale nie tam napewno domki beda zajete bo jest ich garstka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po drugie nie po to studiuje zeby piescia wyjasniac sprawy
a co tu ma do tego co kto robi??

ku.. piszemy o spocie a nie przechwalamy sie co kto tam robi

jezeli nie masz ohoty jechac na sulejow to juz ne nasz problem, pakuj sobie koszyczek z kanapkami i jedz zwiedzac zamki a nie nabijaj se posty w tym topicu

Lubie jaja ale nie do kolan
to brzmi okrutnie dwunacznie :krzeslem::krzeslem::krzeslem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uparłeś się tak na ten Sulejów bo pewnie masz 2km przez redliny i dlatego chesz tam jechać.
ej ku.. ja nie robie spota 20 km od siebie tak jak ty wiec wez sie ku.. na siebie popatrz zanim cos napiszesz , ja mam 130 km w jedna strone a jak juz stwierdzilo pare osob to sulejow jest akurat najbardziej podejsciowy dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, moge wiedziec czemu sie upierasz na Sulejów ?? Upierasz sie jak bys nie wiadomo co organizowal nie wiadomo jaki wkladał wkład w ten zlot a ty nic nie zrobiles i nie zrobisz z pewnoscia.. Przyjedziesz na 1h posiedzisz i pojedizesz bo masz blizitko do domq.., I na dodatek smieszne konnty na temat sprzetu CARAUDIO niekturych osob np (ARCZIEgo) Skoro jego audio ci sie nie podoba to zaprezentuj lepsze to porozmawiamy!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo napisał/a:

Lubie jaja ale nie do kolan

to brzmi okrutnie dwunacznie :mur: :mur: :mur:

 

student ze mnie marny ale tak zdania bym nie sformułował :P

zobaczymy kto tam jak widzi wyjazd na sulejow bo jest to dobre rozwiazanie ze wzgledu na odleglosc, a czy tam sa wodotryski czy nie to nie ma znaczenia i wydaje mi sie ze nie ma co dopisywac kolejnych kocopolow typu nie jade bo nie ma atrakcji turystycznych heahe

 

ja jestem za i powoli dopisujcie wasza mozliwosc kiedy mozecie startowac tak zeby mniej wiecej wyposrodkowac termin spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, Widze ze naprawde masz dziwny poglad na zycie skoro Twoj spot ma trwac kilka godzin to dlaczego inni maja akurat byc w tym sulejowie :mur: czegos nie rozumniem :mur: robimy spot to tak zeby dojechalo jak najwiecej osob :mur: a z tego co wiem to bedzie gromadka :P bo sporo znajomych z 306 ma dojechac takze bedzie swietna imprezka i Ci co nie dojada niech zaluja

 

[ Dodano: 2008-06-28, 17:06 ]

smieszne konnty na temat sprzetu CARAUDIO niekturych osob np (ARCZIEgo)
po prostu mnie smieszy podniecanie sie sprzetem ktory gra jak gra i tyle ze ma firmowa nazwe
zaprezentuj lepsze to porozmawiamy
kwestia czasu

 

Widzisz maluchem tez pojedziesz :D to takie porownanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo sporo znajomych z 306 ma dojechac takze bedzie swietna imprezka
nie to zebym sie ciagle ciebie czepial ale odbiegasz troche od priorytetowego tematu jakim jest car audio bo np dla mnie to nie ma znaczenia czy bedzie masa pugow w dodatku zwykle auta ktore nie przyciagaja uwagi (niestety taka prawda bo przegladalem ich forum) no chyba ze tez maja audio i bedzie mozna sie czegos dowiedziec od nich i na odwrot bo jak dla mnie to jest przede wszystkim spot forum/forumowiczow...

cos widze ze bedzie lipa ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia czasu

 

No ok kwestia czasu to po co na przod oceniac cos czego mozna poslucahc raz na rok a nie posiada sie tego.. Nie wiem nie rozumiem takiego podejscia może to zwykła zazdrośc?? :mur:

 

Pewnie ze nikt nikogo nie zmusza kazdy zrobi jak uwaza. Ale po co po raz kolejny w tym zamym miejscu organizowac to samo :mur::mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejscia może to zwykła zazdrośc
zeby byl czego zazdroscic ...
Ale po co po raz kolejny w tym zamym miejscu organizowac to samo
napewno nie bedize w tym osrodku co byl bo nie wiem, co za idiota w takim miejscu domki postawil i je wynajmuje

jezeli juz to pojade i poszukam miejsca

jezeli ktos nie ma ochoty przyjechac to nie , ja nikogo nie zmuszam

mam kawalek ale postaram sie cos zorganizowac w miare moich mozliwosci czasowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę tutaj niektórzy prowadzą insynuacje onośnie zlotu na kujawach i zwiedzania zamku w Golubiu. Możę dla niektórych to kich i wiocha totalna ale nie dla wszystkich. Nieraz warto jadąc kilkaset kilometrów zobaczyć coś przy okazji. Nikt nikogo nie zmusza jak Ige zauważył. Cały wypad do Golubia zajmie maks 3 godziny z przejazdami więc myślę, że jeśli kto ś zostanie na domku nie zanudzi się bez organizatorów.

Jakie k...a gadanie o CA? Zgodnie wszyscy twierdzicie, że najbardziej się liczy browar i ogólnie niezła popijawa. Napierdolić się też można w domu. Rozmowa będzie sensowna i konstruktywna do pewnego momentu, czytaj ilości alkoholu. Późnie to już Bóg jeden wie co będzie się działo. Ludzie różnie reagują na alkohol...

Sulejów ma tylko jedną zaletę że każdy ma stosunkowo blisko do niego ale nie ma w pobliżu osób miszkających którzy by mogli cokolwiek zorganizować. Ja jako kierowca po wieczornej imprezce muszę w miarę w normalnych warunkach się przespać żeby móc następnego dnia spokojnie wrócić te 220 km do domu.

Założyliście po raz drugi ten sam temat i pewnie znów on upadnie bo nie działącie konstruktywnie tylko chcecie jakiejś bezsensownej kłótni o Sitnicę.

karolo986, nie generalizuj i nie traktuj wszystkich wszystkich jako bandy gówniarzy na garnuszku rodziców. Ja np. pracuję i to wcele nie lekko po 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu i 6 tygodni non stop. Nie wysuwaj takich tez bo możesz kogoś obrazić.

 

I żeby nie było jak coś będzie konkrenego wiadomo to jestem jak najbardziej za spotkaniem jeśli tylko termin mi będzie odpowiadał.

 

Tylko proszę Was nie kłóćcie się który spot lepszy itd. TO JEST BEZ SENSU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego zazwyczaj na forum wszystkim doradza sie np helixy??

no bo sa sprawdzone i dobre

sulejow jest sprawdzony i dobry ze wzgledu na umiejscowienie.

skoro wtedy bylo cienko to teraz moze byc okey bo juz wiadomo jak tam jest i organizacja nie bedzie trudnijsza,,

trzeba sobie ulatwiac zycie no oczywiscie mozna cisnac gdzies dalej ale to juz nie bedzie spot forum bo rownie dobrze mozemy sie zgadac i wszyscy jechac na jakis zlot tuningowy i pokazy CA tylko czy to ma jakikolwiek sens? raczej nie ...

decyzja nalezy do reszty, mi juz sie nie chce pisac w takiej pogadance bez zadnych konkretow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie traktuj wszystkich wszystkich jako bandy gówniarzy na garnuszku rodziców
nie traktuje ale coponiektorzy nie rozumia tego ze sie pracuje i nie ma czaasu zeby na 3 dni wyjechac se od tak

nie wiem jak tam kogo ale latanie po zamkach mnie nie rajcuje jak zapewne wielu innych forumowiczy

kto lubi to niech sobie zwiedza jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, może Twoją jedyną pasją jest CA ale niektórzy mają również inne zainetresowania albo po prostu są ciekawi świata...

Ale z jednym się zgadzamy nikt nikogo nie zmusza do niczego zarówno do przyjazdu jak i uczestnictwa w jakiś atrakcjach.

 

Ja i tak wiem prawie na pewno, że z tej "pyskówki" którą tu prowadzimy nic wielkiego nie wyniknie.

Jak dla mnie na razie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli data nie będzie kolidowała z moją pracą (choć zawsze mogę się zamienić) to do Sulejowa byłbym chętny przyjechać http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Półtorej godzinki drogi mam więc nie byłoby problemu :mur: Cały dzień mógłbym z Wami spędzić I faktycznie topik "schodzi na psy", dajcie spokój z kłótniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, tak z ciekawosci ile osob sie zadeklarowalo na zwiedzanie zamku w Golubiu?

Tylu ilu potwierdziło przybycie. Niestety mało i to nawet bardzo. Stan ogólnie opłakany do wglądu w podwieszonym temacie. Taka smutna rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...