Skocz do zawartości

Next spot in Sulejow


Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      10
    • nie
      0
    • tak ale nie w Sulejowie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tam jest straszna kiszka :krzeslem: jedyna atrakcja jest osrodek i spacery po nim zadnych pomostow nie ma a woda spory kawalek od osrodka i do tego nie wiem czy da rade sie tam kapac
a co my mamy jechac zwiedzac zabytki czy pogdac i odsluchc sprzet ??? jezeli ktos ma ochote ogladac zmaki i inne tego typu atrakcje niech sobie ja zaplanuje w innym terminie.

ludzie troche powagi , jezeli mamy sie spotkac to nie po to by wspolnie zamki zwiedzac dla mnie to mija sie z celem

odnosnie polozenia tego osrodak fakt jesl lipny ale zawsze mozna zrobic to nad woda przecie kawalek zalewu czy czegos takiego tam jest a spot ten byl zrobiony w okropnym miejscu, zawsze mozna zrobic w okolicahc ale nad woda zeby bylo

wszystko mozna ustalic , jak tylko czas mi pozwoli to sie przelansuje po tamtych wioskach i popytam co i jak okolicznych mieszkancow bo tamten spot to pewnie przez tel byl caly ugadywany a potem zdziwko ze miejsce hu...

najwazniejsze ze miejscowka jest w miare przystepna dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze koledze nowa skrzynia tak gra ze juz nie umie dokladnie przeczytac posta

jak pisalem ja moge byc max na 12 godzin z uwagi na to ze nie zyje na utrzymaniu rodzicow jak co po niektorzy udzielajacy siew tym temacie i musze byc w pracy i przynajmniej deczko sie przespac bo ta motanina co mialem z wyjazdem na rzeszow byla lekkim przegieciem :krzeslem:

co jak co ale jestem zwolennikiem improwizacji bo spot ktory sie realizuje z planu wg bedzie po prostu nudny jak kiszka

z reguly jest tak ze zaplanowane rzeczy wcale nie wychodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, sto pro racji... i tak wszyscy razem nie pojada na cale 3 dni, ktos podjedzie ktos odjedzie i ciagle sie cos zmienia.

to wlasnie jest spot car audio i ja po to chcialbym jechac zeby posluchac muzy i zobaczyc jakies nowe klocki ca na zywo, jak bym sie chcial pokapac to bym pojechal na basen albo biwak hehehehe

co do nudnosci to owszem moga byc ale po przeterminowanym piwie bo przeciez bedzie pare autek wiec dlaczego nie mozabylo by sie wyrwac za chwile i przejechac sie gdzies po miescie grupa tak dla lansu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale jestem zwolennikiem improwizacji bo spot ktory sie realizuje z planu wg bedzie po prostu nudny jak kiszka

z reguly jest tak ze zaplanowane rzeczy wcale nie wychodza

 

 

Jednak 3 dni nalezy jakos rozplanowac :krzeslem: a nie spontanik spontana mozesz zrobic 1 dniowego :krzeslem: a nie 3 dni bo wszyscy podziela sie na grupki i beda siedzieli w domkach i nuda zacznie beac gore nad zabawa :krzeslem: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no to sie zrzucimy na dziwki i bedzie gruubo heahe

rozpiszemy im plan dnia i wszyscy beda happy hehehe

nie no wiadomo ze lekko trzeba sie zmowic ze mniej wiecej do poludnia szamiemy potem jakis wygib przez miasto, dalej plener czy cos... nie wiem co tam w sulejowie jest ale nigdy nie jest tak zle zeby sobie czegos nie wydrutowac :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no to sie zrzucimy na dziwki i bedzie gruubo heahe

rozpiszemy im plan dnia i wszyscy beda happy hehehe

nie no wiadomo ze lekko trzeba sie zmowic ze mniej wiecej do poludnia szamiemy potem jakis wygib przez miasto, dalej plener czy cos... nie wiem co tam w sulejowie jest ale nigdy nie jest tak zle zeby sobie czegos nie wydrutowac

 

uwierz mi tam jest kiszka :krzeslem: najblizsze miasteczko to Piotrkow :krzeslem: bo sulejow to wioska :krzeslem: hehe i wiem ze za bardzo nie ma co tam zwiedzac :krzeslem: Przyjedzcie do nas :kijemgo: u nas wiecej strefowcow :krzeslem: i ciagle przybywaja :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak 3 dni nalezy jakos rozplanowac
a gdzie tu jest napisane ze spot bedzie 3 dniowy????? trzeba brac pod uwage mozliwosci wszystkich odnosnie czasu ktory moga poswiecic na wyjazd. to ze mozesz se siedziec nawet i tydzien to juz je twoja sprawa bo nie musisz sie martwic o kase a wiekszosc niestety nie ma tak dobrze i musi zapier... zeby miec pare zlotych

nie badz taki samolubny bo to sie kiedys moze zle skonczyc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o o mnie to wole posiedziec,pogladac auta, pogadac z chlopakami i wypic nie jedno piwo niz zwiedzac zamki,zabytki itp.Czy by bylo nudno hmmm watpie a raczej zalezy to jaka ekipa sie zbierze i jak sie bawia,no bo jesli jedyna zabawa jest zwiedzanie zabytkow oraz rozne atrakcje turystyczne to rzeczywiscie moze byc nudno.

 

ps.jak piszecie ze 3dni moze byc nudno to po kiego robic zlot na 3dni? :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unas jakosc idzie w parze z iloscia
takie rzeczy to tylko w erze

 

Jesli chodzi o o mnie to wole posiedziec,pogladac auta pogadac chlopakami i wypic nie jedno piwo niz zwiedzac zamki,zabytki itp.Czy by bylo nudno hmmm watpie a raczej zalezy to jaka ekipa sie zbierze i jak sie bawia,no bo jesli jedyna zabawa jest zwiedzanie zabytkow oraz rozne atrakcje turystyczne to rzeczywiscie moze byc nudno.
no i dlatego jestem za tym aby sie spotkac i na luzie pogadac i polukac real jak oc komu gra itp

uwazam ze nie mamy po 70 lat i w swe ostatnie dni chcemu troszku polukac zabytki i tym inne podobne paranoje

 

kiego robic zlot na 3dni

nowlasnie o to chodzi ze ja nie ruszylem tematu e na 3 dni , wg mnie all day i nocka styka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o o mnie to wole posiedziec,pogladac auta, pogadac z chlopakami i wypic nie jedno piwo niz zwiedzac zamki,zabytki itp.Czy by bylo nudno hmmm watpie a raczej zalezy to jaka ekipa sie zbierze i jak sie bawia,no bo jesli jedyna zabawa jest zwiedzanie zabytkow oraz rozne atrakcje turystyczne to rzeczywiscie moze byc nudno.

 

ps.jak piszecie ze 3dni moze byc nudno to po kiego robic zlot na 3dni? :krzeslem:

 

 

Mozna te 3 dni rozplanowac 2 wieczory sa na imprezki i rozmowy a w dzien mozna jakies wycieczki porobic. Wyscigi itd :krzeslem: jakies zawody. A nie spontan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot 2 dni i wszystko w temacie, zloty srodek bo spokojnie mozna lyknac bro;]

jak nie chce swirowac turysty tylko jak wspomnial ige posiedziec w otoczeniu car audio...

co za problem isc na weekendzie do klubu czy gdzies sie pobawic? zaden tylko nie o to tu chodzi.

nie jestem skapy zyd ale wole wydac hajs u siebie na panny i alko w klubie niz na jakies drewniane zwiedzanie wynalazkow heahe

wiocha ruzel, nie ma to jak lajtowo polezec w trawie na szyszce :krzeslem::krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...