Skocz do zawartości

Next spot in Sulejow


Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • tak
      10
    • nie
      0
    • tak ale nie w Sulejowie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co wam powiem jedzcie sobie gdzie chcecie ja wiem ze u nas bedzie nice

Sebring, jezeli przeszkadza Ci to ze beda ludzie z 306teamu to nie mamy o czym dyskutowac :mur: sporo osob z teamu wbilo na strefe z tego wzgledu ze kilka osob polecalo strefe. Dla mnie kilometry nie maja znaczenia. Ale nie podobalo mi sie tam ze wzgeldu na ,,miejsce" a nie klimat. Klimat byl super, ale skoro mozna wybrac lepsze miejsce to chyba warto cos zmienic :mur: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heahe nie prowokuj do dyskusji takimi kocopolami bo nie napisalem ze ktokolwiek mi przeszkadza, pisalem w kontekscie tego ze nie ma dla mnie znaczenia ilosc (wpadnie ekipa 306, twoje slowa tak zrozumialem) ale przedewszystkim forumowicze rozumiesz?,

takimi postami najlatwiej zrobic z kogos ''wroga pubicznego" dlatego pisz z glowa prosze bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...

temat istnieje chwile i przez te 2 strony nie uzyskalismy pozadanego efektu i co najlepsze wiekszosc nie zdazyla sie wypowiedziec, a jak zobacza ze musza czytac 3 strony zeby cos zakumac no to sam wiesz co ktos zrobi w takim przypadku ...

badzmy dobrej mysli bo szyszkowy spot moze sie udac tylko podejdzmy wszyscy do tego lajtowo i z tolerancja :mur:

 

ahas arczi jesli masz dobre miejsce to zaprezentuj je tak azeby bylo dobre w miare wyrownane jesli chodzi o miejscowe i kilometry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, Widzisz bo jest tak moja okolice ja znam jaki kieszen. I nie ide na to ze bede jezdzil ponad 100km zalatwiac jakies domki. Jezeli nie ma ludzi ktorzy mogliby zajac sie organizacja w regionach ktore znajduja sie mniej wiecej w srodku Polski no to co nam innego pozostaje. Jezeli cos znasz i jest to dobre to starasz sie to zareklamowac. Na moje to mozna zrobic 10 spotow i wiecej :mur: tylko kto na nie dociera :mur: gora 5 osob nasza dyskusja jest niepotrzebna Ciekawe czy ktos jest chetny.

 

Najlepsze jest pytanie

 

 

 

Czy jestes za powtornym zlotem w Sulejowie ?

 

i odpowiedz:

 

tak ale nie w Sulejowie

 

:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahas dobrze z tym ze nic konkretnego nadal nie zaproponowales, myslalem ze skoro tak obstawiasz swoja ziemie to na momencie mozesz dac przyklad na miejsce do nocki wsomniany parking i te atrakcje.

to samo napisales na poczatku dyskusji ze spot tak ale nie w sulejowie...

masz sto pro racji ze dyskusja jest nie potrzebna ale takimi dosyc nie konkretnymi wypowiedziami ciagniesz ja dalej w nieskonczonosc :mur:

 

gdybys wpadl na pomysl i przyblizyl cos na temat twojej okolicy to pamietaj ze miejsce na wypicie piwa to w zadnym wypadku nie moze byc zatloczona okolica bo wiadomo ze bass jest w domach kosmicznie nie znosny i nie potrzeba nam kogos kto bedzie czepial picia browca... taka wskazowka :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, no my z Arczim mamy miejscówkę uważam dobrą. Jest jezioro,lasy , domki, bar z dyskoteką, parking na ok 40 samochodów (oprócz stawiania pod domkami), no i na pewno nikt cię z tamtąd z piwem nie wygoni. 12 km do najbliższego miasta.

Okolic Sulejowa nikt nie zna z tego co widac...

karolo986, przecież możesz coś zorganizować u siebie lub w bliższych okolicach. Niekoniecznie w Sulejowie gdzie każdemu nie po drodze z załatwieniem czegokolwiek i ze znajomością terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , moze ja sie wypowiem bo z checia bym sie zobaczyl z wami , fakt faktem moze nie udzielam sie za duzo na forum , ale za to sledze je juz od ponad roku, chlopaki po pierwsze to niesmaczna atmosfera robi sie w tym temacie to co dopiero na spocie bedzie?

co do miejscowki, to juz wam zaufam , pozatym jesli jest to oficjalne spotkanie ktore odbywa sie raz do roku to powinien o tym zadecydowac zarzad forum (adm i mod) , brak jakichkolwiek klotni, a mysle ze chlopaki swoj rozum maja i zrobili by tak zeby bylo kazdemu dobrze;)

ewentualnie powolac ludzi ktorzy takimi rzeczami beda sie zajmowac na stale...

Nie widze takiego spotu bez miejsc noclegowych to na pewno , a i nad organizacja trzeba popracowac i lista chetnych.

pozdrawiam i kontrolujcie bajere;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , moze ja sie wypowiem bo z checia bym sie zobaczyl z wami , fakt faktem moze nie udzielam sie za duzo na forum , ale za to sledze je juz od ponad roku, chlopaki po pierwsze to niesmaczna atmosfera robi sie w tym temacie to co dopiero na spocie bedzie?

co do miejscowki, to juz wam zaufam , pozatym jesli jest to oficjalne spotkanie ktore odbywa sie raz do roku to powinien o tym zadecydowac zarzad forum (adm i mod) , brak jakichkolwiek klotni, a mysle ze chlopaki swoj rozum maja i zrobili by tak zeby bylo kazdemu dobrze;)

ewentualnie powolac ludzi ktorzy takimi rzeczami beda sie zajmowac na stale...

Nie widze takiego spotu bez miejsc noclegowych to na pewno , a i nad organizacja trzeba popracowac i lista chetnych.

pozdrawiam i kontrolujcie bajere;D

 

No amosfera nie potrzebnie ale jednak się zagęszcza...

Jeśli chodzi o organizację przed adminów to też komuś nie będzie pasowało. Admini ani mody nie mieszkają w centrum.

Z tego co się orientuję:

K@mil i Mattom - Wrocław, Crazy_88 - Gdańsk, Ige - Zielona Góra, Greg-si - Siedlce, bbartasswlkp - Poznań, Gilotyn@ niestety nie pamiętam.

Zawsze komuś miejsce nie będzie odpowiadało a przecież chłopacy zajmują się forum niejako w czynie społecznym więc jeszcze ich obarczać organizacją spotu w odległym rejonie którego nie znają? Z założenia spot na kujawach miał być pierwszym oficjalnym ale każdy może zobaczyć ile osób zapisało się i potwierdziło chęć przybycia. Oprócz tego zawsze komuś może coś wypaść w ostatniej chwili i liczba jeszcze się zmniejszy...

Jeszcze się nikt taki nie urodził co by wszystkim dogodził... Jedynie dziwka wszystkim zrobi dobrze :mur: a nie admini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dalej będzie w tym temacie taki burdel, kłótnie i gadanie 'od dupie Maryny' obiecuję że powędruje do kosza!

 

Rzecz druga. Spotu oficjalnego nie będzie na pewno. Jak Ige zauważył forum jest za młode do takich atrakcji.

 

Kolejna sprawa to miejscówka. Nie wiem jak Wy ale skoro wybieramy się gdzieś w lato to czy musi być domek? Czy nie przeżyjecie jednej czy też dwóch nocy (przypominam że nie całych) w autku czy też namiocie?

Spot mógłby być gdzieś nad samą wodą. Z dala od zabudowań tak by nikomu nie przeszkadzało słuchanie muzyki przez nas. To tylko moja sugestia.

 

Wszystko ładnie i w ogóle ale kiedy to miałoby być? Pracuję po 10h dziennie przez 6 dni w tygodniu więc zawsze jestem zajęty ale pracuje u człowieka a co za tym idzie wszystko co ludzkie nie jest mu obce. Nie mogę przyjść to luz ale zarobię w tym układzie mniej.

Nie chciałbym również wybierać czy mam przyjechać na Kujawy czy też w okolice Sulejowa. Dlatego daty nie powinny się nakładać. Nie może też być takiej sytuacji że jest jakaś impreza CA i wtedy organizowany jest zloty chyba że....

Chyba że zrobimy zloty przy zawodach :mur: Byłaby to bardzo fajna opcja np. Zjeżdżamy się w piątek wieczorem szukając miejscówki sobota i niedziela zawody SQ i DB. Można by było tak zrobić przy okazji zawodów w Olsztynie. Tam na pewno byśmy gdzieś mogli się rozłożyć nad jakimś jeziorkiem.

 

Ps. Wrócę tylko na chwilę do tego co tu napisaliście. Nie podoba Wam się np. zwiedzanie. W takim układzie nie zwiedzacie i już. Możecie w tym czasie jechać sobie na baby, spać czy też żłopać piwo. Mi to ryba ale ja jak jadę gdzieś dalej i rzut beretem jest jakaś miejscówka którą warto zobaczyć to chcę to uczynić. Nie stać mnie na to by pojechać kilkaset kilometrów tak o sobie i łapię okazję kiedy tylko to jest możliwe.

 

Reasumując jestem jak najbardziej za spotem ale nie w samym Sulejowie. W okolicach nad wodą jak najbardziej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu narazie zarzucilem tylko propozycje odnosnie zoranizowania a tu jakies niesnaski ze bedize w tym samym czasie co kujawski

termin i wszystko jest do ustalenia , temat zostal zalozony raczej w celu sprawdzenia czy sa chetni i jak to widza

to jak sie temat rozwinal to juz inna sprawa ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nic przecież nie stoi na przeszkodzie żebyśmy sami sobie zorganizowali, nawet jednodniowy bez jakiś rezerwacji czy coś, spocik :rotfl: Przecież np. Ja, Ty, Balcer do Sulejowa nie mamy aż tak daleko, a przecież nie liczy się picie itp. lecz obejrzenie sprzętu, rozmowy i takie tam :padam: Kilka osób z łódźkiego czy świętokrzyskiego napewno by się jeszcze znalazło Ja rozumiem ludzi z "góry". Mają spory kawał drogi więc bez jakiejkolwiek organizacji nie będą przyjeżdżać na jeden dzień tylko. Ale co do podejścia, że Sulejów to dziura to tu się trochę nie zgodzę. Jest to miasteczko, w którym są blisko sklepy, jest ośrodek wypoczynkowy, jest co pozwiedzać (zamek, klasztor) więc struktura jako taka jest dogodniejsza niż w "górze" gdzie do sklepu jest ileś tak km Mi się podobało w Sulejowie, mojej żonie również (i to trzeba uważać za cud )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie jakis konkret padl :padam:

oglnie jezeli nie dojedzie gora to tu sie zorganizuje pare osob , dajmy na to doleci pewnie sebring, mlody1921, moze znajomy z konskich tez dosmiga co sei tez audio interesuje ,

racja forum je mlode i trza najpierw porobic takich prowizorek troszke azeby ludzie sie przekonali ze sie da i jest to git

wina tego ze tamten spot byl lipny bylo ciulowe polozenie tego osrodka (przy trasie) gdyby to blo w lesie i wciszy byloby o wiele zacniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który spot był lipny? Ten w Sulejowie 1-3 maj? Dla mnie był super http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Tylko wówczas to ja organizowałem noclegi dla klubowiczów 306team-u więc jeśli chodzi o domki to mieliśmy to dopięte na ostatni guzik :padam: Mi się ogólnie Sulejów podobał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu taka zla opinai jest na forum o tym spocie nie mam pojecia, ja nie nocowalem bo mialem prace i poprostu nie moglem byc dlugo

ogolnie miejscowka oki gddyby byla bardozej w lesiew strone wody

wszystko dasie zrobic i jak pisalem w wolnej chwili pojade tam i poszukam dobrej miejscowki troszke dalej od tej trasy i w jakiejs dziczy :padam: nie ma to jak poobcowac z natura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma co sie spieszyc, powoli sie dogadamy ustalimy jakis termin i sie spotkamy w sulejowie, troche mnie zmierzily wyzsze posty odnosnie "nie zrobcie w tym samym terminie, odebralem to jakby moze nie chcacy ktos dokonal jakiegos podzialu na forum.." ale mniejsza z tym bo temat jest tylko trzeba go odwijac powolutku i napewno sie jeszcze pare ludkow znajdzie chetnych na maly spot...

 

wiecie niby forum mlode ale spotykac sie trzeba bo jak sie dogadamy to znajda sie tematy do pogawedki i nie bedzie czasu na nude... trzeba robic male kroczki bo nie ma co czekac az na forum bedzie milion ludzi bo to i tak w sumie niczego poza iloscia nie zmieni http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif:padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze ten temat takim sie stanie po tym jak poprzednia propo wyladowala w koszu, to ze nie dolna czesc polski nie ma uznania na forum to wiadome bylo od samego poczatku...

Co Ty pitolisz człowieku. Nie ma tu równych i równiejszych. Napisałem co sądzę o tym i za przeproszeniem chuj mnie obchodzi co sobie o tym myślisz. Z uwagi na to co wcześniej napisałem a słów nie rzucam na wiatr temat idzie do kosza(na razie nie by go mogli przeczytać co poniektórzy i potraktowali to jako przestrogę ale w koszu się znajdzie). Tylko nie wbijaj tutaj z tekstami że góra czy dół ma więcej do powiedzenia. Wystarczy odrobinkę na geografii Polski się znać (albo obejrzeć pogodę) żeby wiedzieć gdzie leży Wrocław... Nigdy tak nie było i za pewne nie będzie a podział w tym momencie to Ty zrobiłeś.

Już kiedyś pisałem (i nie tylko ja) że lecieć 200-300km po to żeby kilka godzin spędzić razem to trochę poroniony pomysł. Zresztą karolo986 jestem w 100% przekonany że zakładając ten temat wiedziałeś że wszyscy z Twojej okolicy będą za nim by go zorganizować więc po kiego diabła zakładałeś temat?

Po raz kolejny piszę że potrzeba nam konkretów bo nigdy nie będzie tak że wszystkim lokalizacja będzie pasował tak samo jak termin. Dlatego powagi Panowie. Macie ekipę w świętokrzyskim więc łapcie byka za rogi i róbcie spot. Jak będziecie chcieli by ktoś z forum wpadł piszecie np. ' Piątek 13 sierpnia w ...'. Chyba nie jest to skomplikowane.

 

karolo986 i arcziflo Nie będę tolerował takich wymian i sadzeń jeden drugiemu jak w tym wątku i ze skrzynką arcziego. Macie coś sobie do wyjaśnienia to wyjaśniajcie ale między sobą. Nie w temacie, nie na forum. Jeśli jeszcze coś takiego będzie miało miejsce polecą ostrzeżenia. Na forum ma być przyjazna atmosfera i trzeba uszanować zdanie, opinie każdego. Weszliście w gusta jeden drugiemu a pokłóciliście się o przedmiot martwy (żeby to była jakaś baba to bym zrozumiał) Dlatego wrzućcie na luz.

 

Mam nadzieje że wszystko jasne. Jeśli nie to pisać a wyjaśnię przestępniej :padam::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, ma racje http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif u nas jest kilka osob i robimy sobie spoty bez problemu. Jak chcecie zaprosic wieksza ilosc osob w swoje okolice to potrzebna jest wieksza organizacja :rotfl:

 

I jeszcze co do karolo986, ja tylko udzielam odpowiedzi na zadane mi pytania albo wygłaszam własny pogląd na daną odpowiedz z którą sie nie zgadzam. Chyba jest ,,wolnosc slowa" :rotfl: w naszym kraju coom :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, chcesz wrzucac do kosza no to dalej ...

heahe to co napisales to raczej pitolenie bo co cie to interesuje czy ktos przyjedzie czy nie ktos napisal wczesniej ze nikt nikogo nie zmusza do niczego i to tak samo tyczy sie ciebie, a to ze jestes moderatorem to za przeproszeniem mam to gdzies!

Napinasz sytuacje takim postem, juz o tym pisalem ale wielki pan moderator musial przyfilozowac po tym jak sytuacja sie ustatkowala i doszlismy do jakiegos porozumienia...

Tematy tak czy siak beda tego typu bo jest to forum i jesli ktos chce sie dolaczyc to to robi jesli ktos nie ma ochoty na np: spot to poprostu nie zabiera glosu i wszystko, proste..

 

ahas bsolutnie nie zycze sobie zadnych smiesznych ostrzezen czy usuwania wybiorczo tego co napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...