Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze faktycznie kilkanascie godzin to nie dużo,czlowiek jest przyzwyczajony do akceptacji z rzędu kilkunastu minut... ok zaraz ktos napisze ze wystawiaj tam oferty ale mam na mysli gdzie ja akceptuje z innymi

Fakt moze na 6tys userów to mało juz modów.Nikt nie pisze tego w złosci itp ale...to nie jest odpowiedz

W ogóle zamiast się cieszyć, że w ogóle możecie dawać ogłoszenia to jeszcze szukacie problemów

jak forum ma sie rozwijać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giełda to tylko mały dodatek ...dodam że kłopotliwy , bo coraz więcej jest "przekrętów" . Potem od razu na skargi do moda że jeden nie zapłacił , a drugi nie wysłał . Jeśli poprzez rozwijanie rozumiesz rozbudowanie giełdy to chyba pomyliłeś z allegro nasze forum. Giełda to ma być miejsce na nasze "czyszczenie szafy" z klocków CA , a nie na handel pełną japą .

Chcecie pomagać i usprawnić forum ? Klikać w raporty ! Dostajemy wtedy emaile z konkretnym linkiem i od razu można działać , a tak , po pracy nie jesteśmy w stanie czytać każdego postu w każdym dziale żeby "posprzątać" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był jeszcze chyba "admin junior" (czy jakoś tak), a użytkowników było dwa razy mniej.

 

Ale ok, nie czepiam się, bo zaraz dostanę odpowiedź "ciesz się, że możesz w ogóle forum czytać, a nie problemów szukasz"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oszukiwania to moze obowiazek linku z allegro?lub zakup tylko przez allegro

fajny punkt z gieldy golfa

POLECAMY KORZYSTANIE Z SERWISÓW AUKCYJNYCH W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA TRANSAKCJI!

 

 

UWAGA - Administracja oraz Moderatorzy nie odpowiadają za treść umieszczanych ogłoszeń! Transakcję zawierasz na własną odpowiedzialność!

 

powalla wiesz ze oszukiwania sie nie wypleni,na innym forum gdzie modzimy jest gielda i dziennie przybywa tam ok 50 tematow kupie/sprzedam

Mysle ze gielda jest bardzo potrzebna,,,sam juz nie raz z niej skorzystalem na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był jeszcze chyba "admin junior" (czy jakoś tak), a użytkowników było dwa razy mniej.

Ja nim byłem. Jednak nic w tej kwestii się nie zmieniło bo wtedy jak i teraz robiłem to samo. Z tym że teraz mam mniej czasu i na forum jestem tylko wieczorami. Jednak zawsze do działu giełda zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...