Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok. gość się zarejestruje, pyknie 3 posty w "Przedstaw sie", 6 "Przy piwie" , zada głupie pytanie we "Wszystko o sprzęcie.." i gotowe

Wiesz równie dobrze może naklepać 50 głupich postów czy 60. Niektórzy ludzie są tacy, że żeby tylko ''coś opchnąć'' zrobią wszystko. Myślę, że nie ma co polemizować i podważać decyzji Moderatorów, jest ograniczenie i już.

Tak jak waski napisał to nic nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie mam 50 postów, pisał bzdur o d...e Maryni nie będę. Sprzęt musiałem wystawic na allegro, gdzie cena będzie wyższa. Nie każdy nowy użytkownik, czy użytkownik z małą ilością postów wystawiający coś dziale sprzedam chce kogoś innego oszukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walne cos z innej beczki..

Robiłem zakup na allegro, płaciłem przez "płac przez allegro". Gosciu dostał kase, ale pozniej dopatrzyłem sie pewnej niejasnosci i poprosiłem o odwołanie oferty i zwrot kasy. Sprzedajacy zrozumiał moj problem, oferte odwołał i oddał pieniadze..

Ale przez allegro..

Mam kwit ze sprzedajacy oddał kase allegro by poszło na moje konto a na moim koncie nie ma kasy z allegro..

I co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja walne cos z innej beczki..

Robiłem zakup na allegro, płaciłem przez "płac przez allegro". Gosciu dostał kase, ale pozniej dopatrzyłem sie pewnej niejasnosci i poprosiłem o odwołanie oferty i zwrot kasy. Sprzedajacy zrozumiał moj problem, oferte odwołał i oddał pieniadze..

Ale przez allegro..

Mam kwit ze sprzedajacy oddał kase allegro by poszło na moje konto a na moim koncie nie ma kasy z allegro..

I co teraz?

 

teraz poczekaj 1-2 dni i kasa powinna być u ciebie zawsze to dłuzej trwa jak poprzez płacę z allegro są transakcje finalizowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanec-poprawiłem to właczyłem takie opcje juz koł południa. Cóż najwyzej bede czekał, akurat teraz wyjezdzam na wakacje wiec bede musiał poczekac..

 

stanec-poprawiłem to właczyłem takie opcje juz koł południa. Cóż najwyzej bede czekał, akurat teraz wyjezdzam na wakacje wiec bede musiał poczekac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

może ja się wypowiem w temacie ograniczenia zaufania.. rozumiem was całkowicie co do ograniczeń w dziale giełda- wasze forum wczoraj polecił mi kolega<turzol>-założyłem temat w dziale sprzedam ale widzę że się nie pojawi. Akurat mam pilącą sprawę i u mnie na forum <polo klub polska> niestety nie wiedzą co do dls albo jak wiedzą to cena ich odstrasza. Na allegro ani konta nie mam- bo zawsze wolałem od kogoś kogo znam choćby wirtualnie-kupić sprzęt. Ale te 50 postów zabija. W ostateczności wystawię na allegro, ale chciałem pogonić sprzęt ludziom którzy będą się z tego cieszyć. A tak BTW. odkąd się zarejestrowałem to siedzę w dziale nasze instalacje i oko bieleje :zdrowko: W sumie to nie napisałem nic nowego i pewnie nie wnoszącego w temat- ale nie każdy musi być oszustem czy też złodziejem. Można oddzielić w giełdzie nowych do sprawdzonych użytkowników i po prostu kto kupuje od nowych to jego sprawa.

Ja rozbiłem auto i sprzedaję klocki żeby mieć na nowe auto. Później pewnie znowu wrócę i bee składał CA z waszą pomocą :zdrowko:

 

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz poprosić kolegę o wystawienie grzecznościowe - to chyba nie jest zabronione, dodatkowo 50 postów to nie jest jakaś magiczna bariera, nie popadajmy w paranoję :)

tak pewnie zrobię :cwaniak: a nabijać postów nie mam zamiaru- a w tematach związanych z CA nikomu chyba nie pomogę :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 postów? Jeszcze pomyśl o 3 miesięcznej obecności na forum! Kolego jeśli Ci się nie podoba nasz regulamin , a chcesz tylko handlować , to wiesz ... bez Ciebie też jakoś dawaliśmy radę . Dla nikogo nie będziemy tutaj robić wyjątków i wierz mi ze zapamiętam Twoje klocki (kosz to piękna kopalnia wiedzy) i na bank nikt tu Ci nimi za Ciebie nie będzie handlował.

 

PS: co do usera Turzol to mam swoje zdanie i akurat jak dla mnie to w tym momencie już straciłeś zaufanie ...dlaczego to już spytaj swojego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę bez nerwów. Przecież nie neguję ani regulaminu ani nikogo nie obrażam. Kolegę turzola znam tylko z naszego forum i napisałem że się od niego dowiedziałem i tyle. Jakbyś był zainteresowany to napisałem że odkąd się zarejestrowałem to nie mogę wyjść z podziwu. Czytam sobie cały czas spokojnie- można to sprawdzić jak mi nie wierzysz.

Nie mam nic do regulaminu. Ale ja nie obrażam Ciebie także Ty nie obrażaj mnie- bo akurat handlarzem nie jestem co napisałem powyżej.

 

take it easy man.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile mamy takich osób z jednym postem napisanym w dziale Giełda? W sumie to nawet nie jednym, bo ten post od razu ląduje w koszu , a oni nawet nie wiedzą o tym , bo na PW nie reagują ...rejestracja tylko do handlu .

Pomyśl teraz , zarejestrowałeś się wczoraj , potem od razu na Giełdę i jak się nie dało pohandlować , to piszesz skargę na nieludzki regulamin ...jak mam to traktować? Ja odbieram to tak samo jak tych ludzi ,których opisałem na samym początku . Obym się mylił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem powinno sie powrócic do kategorii uzytkowników.. Moderator, administratosr, a użytkownik tez powinien miec ze 3-4 kategorie. Ci starsi z doswiadczeniem i ogolnym zaufaniem dopiero wtedy mogli by tak naprawde handlowac.

Z drugiej strony ci co sie znaja to wiedza u kogo mozna kupic a u kogo nie, ale szkoda tych mało znajacych sie ktorzy po prostu mogli by łatwo wpasc w łapy aferzystów.. To nie elektroda gdzie kazdy wali co chce i jak chce ale porządne forum jak audiohobby itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to piszesz skargę na nieludzki regulamin ..

nie skarżę się - tylko zgadzam się z regulaminem i zdaję sobie sprawę całkowicie po co on jest- zobaczyłeś w moim poście słowo na "t..." i naskoczyłeś na mnie- troszeczkę obiektywizmu,

 

a na forum będę zaglądał bo ciekawe rzeczy idzie poczytać;)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dostałem warna za umieszczenie linka z allegro w ciekawostkach z allegro i ebaya

 

Tak za to? Po pierwsze to powinieneś dostać od razu 2 ostrzeżenia . Pierwsze za wpakowanie swojej aukcji w dziale okazje (dla pyskaczy dodam że kolega łamie punkt 11 regulaminu działu giełda ) i to po dogłębnym wytłumaczeniu Ci że nie możesz wystawiać ofert handlowych na naszym forum do momentu o którym jest mowa w ww. punkcie .

 

No a drugie za złamanie punktu 6 regulaminu .

 

 

po o te nerwy? ludzie.

 

Po co? Nie widzisz że kolega chce być sprytniejszy niż regulamin? Wystawia nawet klocki "grzecznościowo z Poznania" aby tylko móc na naszym forum dać linka do aukcji .

 

 

 

Kolego oświadczam Ci że następny taki wybryk i naprawdę dostaniesz bana.

Próbując ominąć regulamin stawiasz się ponad innymi , mniej sprytnymi w Twoim mniemaniu( nie mają inwencji do zakładania aukcji tak by wyglądały na cudze) lecz oni prostu chcą być uczciwymi i chcą być z naszym regulaminem w zgodzie.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...