Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze, że wymieniłes regulamin i usunąłeś nie tylko mojego linka tylko jeszcze kogoś kto wrzucił swoją "ciekawostkę"-tak żeby być akurat również zgodnym z regulaminem. Jak widzisz nie mam nawet konta na allegro.

aby tylko móc na naszym forum dać linka do aukcji .

 

 

no już nie rób się taki jednorazowy- zawsze o tym marzyłem żeby wystawić tutaj sprzęt i cię oszukać :super: A jk masz nerwy na turzola to sobie z nim o tym pogadaj a nie wyładowujesz się na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłeś nie tylko mojego linka tylko jeszcze kogoś kto wrzucił swoją "ciekawostkę"-tak żeby być akurat również zgodnym z regulaminem.

 

 

Wiesz aż sprawdziłem kosz i rzeczywiście Mastach usunął o 14) 8 postów , które tyczyły się Piotrka (rysiuCT) i jego klocków na allegro .Twój post usunięty został po raporcie usera o 22) Tak więc szukanie jakiś nieścisłości kolego kompletnie Ci nie wyszło!

 

a nie wyładowujesz się na mnie

 

Przestrzeganie regulaminu to wyładowywanie się? Policjanci też się wyładowują na Ciebie jak jedziesz za szybko i dostajesz mandat? Otóż nie kolego, to TY ŁAMIĄC i to Z PREMEDYTACJĄ nasz regulamin udowadniasz, że w ogóle nie szanujesz nas i naszego forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łamie z premedytacją- a o wyładowanie chodziło mi o twoje "!" wykrzykniki- doskonale rozumiem co piszesz a forum i forumowiczów szanuję :super:

 

 

ale że zawziąłeś się na mnie to chyba przyznasz? :hurra: żartuję- chilout twoje zdrowie :piwo:

 

 

edit:

w tym temacie jest błąd "giełdy" nie "gieły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie i Panie jak dla mnie trochę przesadziliście z ilością postów żeby można było dodać ogłoszenie. Nie udzielam się na forum nie potrzebnie tylko w konkretnych tematach. Na forum jestem od dawna i nie uzbierałem 50 postów. Chciałem dać ogłoszenie związane ze sprzedażą naszej Pandy, ale temat wylądował w koszu ponieważ nie miałem wystarczającej ilości postów :/ Zaakceptuje ktoś mój temat czy mam specjalnie wystukać brakujące posty żebym mógł wystawić ogłoszenie?? Pewnie jakbym tak zrobił to i tak połowa tematów poleci do kosza więc jest sens??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze to utrudnia zycie uzytkownikom ktorzy faktycznie moga byc godni zaufania ale wola nie pisac w kazdym temacie swoich 3 groszy ale mimo wszystko zapewnia to jakis poziom bezpieczenstwa przed tymi okolicznosciowymi sprzedawczykami o ktorych nikt nic nie wie a rejestruja sie tylko po ot zeby cos sprzedac. Jesli macie jakis lepszy pomysl na rozwiazanie tego problemu to przeciez dyskusja jest otwarta, jesli nie to narzekanie na limit postow jest bezproduktywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych przypadkach powinniście odpuścić ;)

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/23620-moderacja-postow/ post nr 5 ...zresztą pewnie nawet nie przeczytałeś tego tutaj tematu (szczególnie post 41 i 43) . Jeszcze raz może napiszę żeby było jasne > NIE ROBIMY WYJĄTKÓW . Zobacz też dla kogo mamy naszą giełdę .

 

PS: jeśli chcesz wystawić ofertę swojego auta , to już Cię informuję że to nie otomoto i NIKT nie będzie tu sprzedawał aut , nawet Pandy do "ciśnienia" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu napisać. Nic na siłę. Prosić się nie będę!!!!! Zainteresowanym wyślę PW z fotkami bo z wami to się człowiek nie dogada. Jak widać moderatorzy rządzą się własnymi prawami nie interesuje ich zdanie zwykłych użytkowników. Nie mam zamiaru robić z forum oto moto, ale myślałem że na tym forum będzie zainteresowanie kupnem tego auta. Po wiadomościach PW widzę że jest duże zainteresowanie a wy wszystkim do okoła to utrudniacie.

 

Ps. Po przeczytaniu regulaminu nie wiem na jakiej podstawie zabraniacie mi wystawić tutaj auto ze SPRZĘTEM!!! W regulaminie nic nie ma napisane na temat sprzedaży aut tym bardziej aut do ciśnienia.

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...