Skocz do zawartości

Z naszej gieły robi się alledrogo...


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchaj już widzę jak zaraz pojawi się pewien Trabant 1.1 z ...jednym głośnikiem , a dlaczego by nie? Jest sprzęt CA ? Jest , więc można. Otóż niestety , zobacz temat Wasylwka i już będziesz wiedział jak "sprzedać" Pandę ...aaaa zapomniałem że to trzeba przysiąść nad forum , a Ty jesteś takim aktywnym userem że z 2 lata nabiłeś 30 postów . Giełda jest dla userow ...aktywnych userów , a nie dla osób które chcą raz na 2 lata opylić swoje klocki.

 

 

PS: nie ma miejsca również na telefony , aparaty fotograficzne , psy, koty, chomiki , czy inne cuda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bochynek, forum jest prywatne, jego właściciel ustalił regulamin, a Ty się z nim zapoznałeś i zgodziłeś na wymienione w nim punkty podczas rejestracji, więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Nasza rola, jako moderatorów, to pomoc właścicielowi forum w respektowaniu jego regulaminu, nie robimy tutaj żadnej samowolki, poprostu robimy to co powinniśmy w myśl regulaminu forum. A Tobie najwidoczniej jego postanowienia pasują, bo przecież się zarejestrowałeś na forum, pretensje na jego temat nie powinny mieć miejsca...

Wcale nie chodzi o to, żeby akurat Tobie uniemożliwić sprzedaż, po prostu jest to forum Car Audio, w dodatku jak większość for, prywatne, gdzie logują się ludzie chcący powymieniać opinie na tematy związane z CA, nie jest to bazar, na który wpadasz, żeby coś opylić, tu bym Cię raczej odesłał do serwisów zajmujących się typowo handlem, gdzie możesz wszystko sprzedać/kupić. I wcale nie jest tu decydującym aspekt, że ktoś jest spoko uczciwy koleś, czy naciągacz, bo pierwszy lepszy oszuścik może nabić parę postów i pogonić bubla, takie sytuacje też się już zdarzały w historii naszego forum.

Wydaje mi się, że dalsze dywagacje nie mają sensu...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien czy macie uprawnienia do zmieniania podpisów użytkowników, moim zdaniem nadużywacie władzy którą dał wam admin.

 

Twój podpis był zgodny z tym?

http://www.strefacaraudio.pl/topic/15519-sygnatura-podpis-wymogi-wejdz/

 

Nie udzielam się na tym tylko i wyłącznie przez takich ludzi jak wy.

 

Chcesz coś sprzedać to sprzedaj , to np. na allegro. Chcesz coś sprzedać u nas na forum to respektuj regulamin i tyle.

Nie przeczytałeś regulaminu, tego tematu również nie przeczytałeś, bo na zadane przez Ciebie pytania dawno są już odpowiedzi, coś Ci tam nie pasuje, bo nie jest tak jak Ty byś chciał to robisz wielką aferę na koniec robiąc z siebie ofiarę strasznych moderatorów. Brawo.

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bochynek mi też usuwają podpis albo zmieniają tak jak to jest teraz widoczne, także luzik bo to nie tylko tobie tak robią :)

 

Twój podpis był zgodny z tym?

http://www.strefacar...s-wymogi-wejdz/

 

I wszystko jasne :)

 

 

Widzę, że zimna aura źle wpływa na forum.

Nie siedzicie w garażach i szukacie dziury w całym...

 

Wyluzujmy trochę ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, ja to napisałem tylko po to żeby bochynek nie myślał że tylko jego się czepiają, ale jak już przytoczyłęś "regulamin" to gdzie jest mowa że nie można umieszczać ofert sprzedaży czegokolwiek ? Bo nie widzę jakoś... :krzeslem:

Ale chodzi Ci o podpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie jest okres świąteczno-noworoczny... Myślicie, że tylko mamy na głowie forum??

Większość wie , że już przygotowania do Sylwestra i niektórzy wyjmują fraki i szukają spinek do mankietów :wink: .

I właśnie życzę aby Im wida sodowa nie uderzyła do głowy ino ..... bombelki z szampana :super: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest okres świąteczno-noworoczny...

Myślicie, że tylko mamy na głowie forum??

Pojechałes po mnie jak po młodym...fakt racja.Ale jesli są mody na forum...poprosu częsciej zagladac czy jest coś do akceptacji jak juz tu ktoś jest.Grzecznie napisałem tylko.

Ok.szczesliwego nowego roku życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil,

 

prawda jest taka, iż użytkowników przybywa, a modów nie...

 

I tylko tak naprawdę powalla i m​astah22 konkretnie pilnują tu porządku. Reszty modów dawno nie widziałem w "akcji". Więc dwóch modów na tą ilość użytkowników, to śmiechu warte... Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że rozumiem fakt, iż każdy ma milion innych spraw na głowie, a nie tylko forum.

 

Później się dziwić, iż trzeba czekać dwa, trzy dni na akceptację, jak dwóch modów musi ogarnąć praktycznie całe forum.

 

Aha, wiem, iż istnieje coś takie jak "zgłoś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...