Skocz do zawartości

Kop dla mp 5.16


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nakamichi trochę trudno mnie zrozumieć przesłanie ale są dwie opcje: 1 albo to że coś grające jak dego master i kosztujące 1/2 ceny nie istnieje a ja tylko głupio wyleciałem z testem o tym, albo opcja 2 takie coś istnieje i nadal marka/model jest jeszcze nie ujawniona w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi trochę trudno mnie zrozumieć przesłanie ale są dwie opcje: 1 albo to że coś grające jak dego master i kosztujące 1/2 ceny nie istnieje a ja tylko głupio wyleciałem z testem o tym, albo opcja 2 takie coś istnieje i nadal marka/model jest jeszcze nie ujawniona w temacie.

Nie jest ujawniona , istnieje , cena nie jest żartem , podobnie jak większość moich wypowiedzi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już rozumiem, sorki za wiercenie w wypowiedziach :zdrowko:

Na marginesie bo chyba jeszcze sporo osób łącznie ze mną czeka jednak na jej ujawnienie - można zdradzić tajemnicę co to za grajki?

Mam dziwne odczucie , ze im dłużej tego publicznie nie ujawnię , tym lepiej dla mojego sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu zapachniało Infinity Beta Six.... ew. xetec p6, jako te jedynie słusznie grające.... Tylko nick jakiś takiś znow inny, i coś mi się wydaje że możecie się dopytywać do usranej śmierci a i tak niczego się nie dowiecie :) od taka tajemna to wiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby po co mówić coś co i tak nikomu nic "nie powie". Głośniki to tylko "półśrodek" do osiągnięcia zamierzonego celu. Zresztą za chwile zacznie się szukanie po allegro ebay i innych znanych portalach aukcyjnych. Wydaje mi się że lepiej kupić w sklepie i mieć pewną gwarancje. Zresztą rynek wtórny się w końcu też skończy skoro ludzie nie chcą kupić nic nowego czy nie mam racji? Widzę tu na forum nieważne jest jaki stan jest produktu czy jest on legalny czy nie ważne czy kosztuje 300 czy 290 zł. A co do słuszności produktów jednemu leży to drugiemu tamto ale tylko nieliczni potrafią zrobić z każdego produktu "coś" wyjątkowego, doradzić - i to wszystko poparte jest doświadczeniem i wiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...